زمانبندی برگزاری آزمون های TEF

زمانبندی برگزاری آزمون TEF

طبق اعلام سایت رسمی برگزاری آزمون TEF، هر مرکز زمان برگزاری آزمون TEF 2020 برای خود دارد. اما به طور معمول هر مرکز آزمون TEF 2020، آزمون TEFaQ 2020 را هر دو هفته یک بار، آزمون های TEF و TEF Canada را در سال 2020، ماهی یک بار برگزار می کنند و حداکثر تعداد داوطلب برای هر آزمون بیست نفر می باشد . داوطلبان برای اطلاع از زمان دقیق و جدول زمانبندی آزمون های TEF 2020 می توانند به سایت مراکز برگزار کننده این آزمون ها مراجعه نمایند. در ادامه، جدول زمانبندی برگزاری آزمون های TEF 2020، TEF Canada 2020 و TEFAQ 2020 برای مراکز موسسه فرهنگ سینا واقع در تهران، موسسه کور واقع در اصفهان و موسسه اوستا واقع در مشهد درج شده است. زمان های برگزاری انواع آزمون TEF در سال 2020 که در سال های 1398 و 1399 در شهر های تهران، مشهد و اصفهان ایران برگزار خواهد شد، شامل وبسایت مرکز برگزار کننده آزمون فرانسوی TEF، زمان برگزاری آزمون TEF 2020 و لینک ثبت نام هر مرکز می باشد. داوطلبان شرکت در انواع آزمون TEF سال 2020 می توانند با مراجعه به مراکز برگزاری آزمون های TEF 2020، از مکان های دقیق مراکز برگزار کننده آزمون های TEF، TEFAQ و TEF Canada در ایران در سال 2020 مطلع شوند.

 

نام مرکز نوع آزمون شهر تاریخ میلادی تاریخ شمسی لینک ثبت نام
نام مرکز نوع آزمون شهر تاریخ میلادی تاریخ شمسی لینک ثبت نام

 

علاقمندان به کسب تمامی اطلاعات مورد نیاز در مورد آزمون های TEF می توانند به هر یک از لینک های زیر مراجعه نمایند. 

محتویات آزمون های TEF | مراکز برگزاری آزمون هایTEF  هزینه آزمون های TEF | زمانبندی برگزاری آزمون هایTEF  | اعتبار مدرک آزمون هایTEF | منابع آزمون های TEF

اینستاگرام بخش زبان زونکن را فالو کنید. سپاسگزاریم.

بانک اطلاعات آموزشگاهی

کاربر گرامی سایت در حال بروزرسانی است. در صورت بروز هر گونه مشکل، پیشتر از شما پوزش می خواهیم. تا چند ساعت آینده مشکل برطرف خواهد شد.