معرفی کتاب های پر فروش مدیریت
تاريخ درج :

 

پشتکار اولین مساله مهم برای یک مدیر خوب شدن است. یک مدیر خوب علاوه بر دانش مدیریت باید هنر مدیریت کردن را هم بلد باشد. مدیر موفق به کتاب های مدیریت نیاز دارد. هر مدیری با پشتکار، دانش و ذهن آماده به یک مدیر موفق تبدیل خواهد شد و به این سه ابزار نیاز خواهد شد. یک مدیر موثر باید تمام کارهای کارمندان را نظارت و بررسی کند و در صورت لزوم آن ها را راهنمایی کند. شاید شما فکر کنید مدیریت پیچیده ترین کار دنیاست در صورتی که مدیریت در عین پیچیدگی بسیار شیرین و جذاب است. کتاب های زیادی در زمینه مدیریت نوشته شده است. اما ما کتاب هایی را برای شما معرفی می کنیم که توسط اکثریت مردم یا سایت هایی مثل گودریدز به آن ها رای داده اند.

اگر می خواهید کتابهای بیشتری در این زمینه پیدا کنید کلیک کنید

 

از جمله کتاب های مدیریت: کتاب مذاکره Negotiation

کتاب مذاکره نوشته برایان تریسی معروف است که خود مربی کسب و کار است. در این کتاب نویسنده در تلاش است تا به همه انسان ها بگوید که به واسطه هنر مذاکره قوی موفقیت بهتری در کسب و کار خواهید داشت. نویسنده در این کتاب با اشاره به 21 نکته کلیدی بسیار موفق عمل کرده است.

از جمله کتاب های مدیریت: کتاب اثر مرکب The Compound Effect

این کتاب امتیاز بالایی را در میان کاربران داشته است. کتاب اثر مرکب یک راهنمای کامل در میان مجموعه کتاب های مدیریت محسوب می شود و در میان مدیران و مردم دنیا فروش فوق العاده ای داشته است. نگارش این کتاب بسیار ساده ولی قدرتمند است که نویسنده آن دارن هاردی است. اگر در اول مسیر مدیریت هستید حتماً این کتاب را بخوانید.

از جمله کتاب های مدیریت: کتاب استقلال مالی Rich dads cash flow quadrant

در هر شغل و پستی که باشید استفاده از تجربه های دیگران شما را بسیار کمک خواهد کرد. این کتاب نوشته رابرت کیوساکی یک مسیر روشن را برای موفقیت خوانندگان در هر شرایطی ارائه می دهد. کتاب استقلال مالی یا آموزش چهار وجهی گردش پول در واقع تجربه های خود نویسنده برای رسیدن به موفقیت بوده است که می تواند راهنمای خوبی در این زمینه باشد.

دوستانی که به مطالعه علاقه دارند می توانند برای دانلود کتاب مدیریت نامبرده شده و بسیاری از کتاب های دیگر که در این زمینه نوشته شده اند به سایت کتابچین مراجعه کنند.

رپورتاژ آگهی | تیم تبلیغات | بانک اطلاعات آموزشگاهی


کاربر گرامی سایت در حال بروزرسانی است. در صورت بروز هر گونه مشکل، پیشتر از شما پوزش می خواهیم. تا چند ساعت آینده مشکل برطرف خواهد شد.