تبلیغات در زونکن

زونکن، بانک جامع اطلاعات آموزشگاه های زبان، آموزشگاه های کنکور، آموزشگاه های فنی حرفه ای، آموزشگاه های موسیقی و باشگاه های ورزشی فعالیت خود را از سال 1395 آغاز نموده است. بانک اطلاعات آموزشگاهی زونکن با بهره گیری از به روزترین زیرساخت های فناوری اطلاعات بالاترین قابلیت فیلترینگ آموزشگاه ها مطابق با دوره مد نظر کاربر، نوع کلاس و محدوده مکانی را فراهم می آورد. با بالاتر رفتن تعداد و فضای رقابتی بین آموزشگاه ها، تبلیغات و نحوه اطلاع رسانی دوره ها و امکانات آموزشگاه ها نقش به سزایی را در معرفی آنها به هنرجویان و دانشجویان ایفا می کند. منطقه و محدوده مکانی، زمان و نوع دوره ها و کلاس ها و همچنین امکانات آموزشگاه ها عمده ترین عوامل تاثیرگذار برای جلب توجه علاقمندان را تشکیل می دهند. زونکن با ایجاد صفحات اختصاصی برای هر آموزشگاه و همچنین دارا بودن قسمت های مختلف نظیر صفحات اطلاعیه ها، رپورتاژ آگهی و جایگاه های تبلیغاتی مجزا در صفحات مختلف امکان اطلاع رسانی کامل و به لحظه را از طرف آموزشگاه ها برای هنرجویان فراهم می آورد. پوشش جامع زونکن از شهرهای بزرگ کشور امکان ارائه کامل ترین خدمات را برای کاربران گرامی فراهم می آورد. علاوه بر این، بانک اطلاعات آزمون های زبان زونکن، به روز ترین اطلاعات مورد نیاز شرکت کنندگان آزمون های بین المللی و داخلی زبان های خارجی شامل محتویات انواع آزمون زبان، منابع انواع آزمون، زمانبندی و محل برگزاری انواع آزمون زبان خارجی، اعتبار مدرک آزمون زبان های خارجی و هزینه شرکت در آزمون های زبان خارجی را در اختیار بازدیدکنندگان محترم قرار می دهد. در کنار این خدمات، زونکن، بانک اطلاعات قیمت انواع ساز موسیقی در فروشگاه های اینترنتی ساز را نیز ارائه می دهد. بدین ترتیب علاقمندان به خرید انواع ساز، می توانند آخرین قیمت فروش و وضعیت موجودی انواع مدل سازهای موسیقی را در فروشگاه های اینترنتی بررسی و با یکدیگر مقایسه نمایند.

 توجه داشته باشید، برای سفارش های سه و شش ماهه، 10 و 20 درصد تخفیف و برای سفارش یک ساله هر پلن تبلیغاتی، 30 درصد تخفیف در نظر گرفته خواهد شد

توجه نمایید که بعد از پرداخت هزینه سفارش هر پلن تبلیغاتی، حداکثر ظرف 24 ساعت جهت هماهنگی و دریافت مشخصات یا فایل های مورد نیاز، کارشناسان زونکن با شما تماس خواهند گرفت.

بنابراین در درج شماره موبایل هنگام پرداخت سفارش تبلیغات، دقت نمایید

دقت داشته باشید که جایگاه های بنری سفارش داده شده در تاریخ رزرو شده، با جایگاه های فعلی فعال در صفحات سفارش داده شده جایگزین خواهد شد

 

نام جایگاه لینک صفحه جایگاه ابعاد تعداد صفحات جهت نمایش تاریخ قابل رزرو یک ماهه سه ماهه شش ماهه یک ساله
نام جایگاه لینک صفحه جایگاه ابعاد تعداد صفحات جهت نمایش تاریخ قابل رزرو یک ماهه سه ماهه شش ماهه یک ساله

 

ü      دقت داشته باشید که در صورت درخواست مراجع قضایی تبلیغ مورد نظر از صفحه سایت برداشته خواهد شد و سایت زونکن مسئولیتی در قبال زمان باقی مانده از تبلیغ را نخواهد داشت.

ü      مطالب و پوستر ها باید مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد در غیر این صورت از درج مطلب و عکس مذکور معذوریم.

ü      نمایش تبلیغات در تمام دستگاه ها (کامپیوتر، تبلت و موبایل) انجام خواهد شد.

 

بانک جامع اطلاعات آموزشگاهی زونکن

تهران، ضلع جنوب غربی فلکه دوم صادقیه، کوچه مصطفوی، مجتمع اداری تجاری سامان، طبقه ششم، واحد 12

28428893 | 09102105234 | info@zounkan.com

    

کاربر گرامی سایت در حال بروزرسانی است. در صورت بروز هر گونه مشکل، پیشتر از شما پوزش می خواهیم. تا چند ساعت آینده مشکل برطرف خواهد شد.

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: Module 'timezonedb' already loaded

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: