دریافت فاند از دانشگاه
تاريخ درج :

دانشجویان زیادی در دنیا هستند که رویایشان دریافت پذیرش تحصیلی با فاند است. هنوز هستند دانشجویانی که نمی دانند واجد شرایط دریافت فاند از دانشگاه ها در خارج هستند یا خیر. اگر تنها برنامه شما برای پرداخت شهریه دانشگاه تان درخواست وام دانشجویی است، باید بگویم که شما از دست رفته اید! اگر شما هم به دنبال اخذ پذیرش تحصیلی با فاند هستید در این مقاله با ما همراه باشید.

گنجینه ای مملوء از پول رایگان در این جا وجود دارد که شامل کمک هزینه تحصیلی، کمک هزینه دانشجویی و تحصیلات تکمیلی است. اما بسیاری از دانشجویان درباره آنها نمی دانند یا فکر می کنند واجد شرایط دریافت فاند نیستند.

انواع فاند

·        حقوق در ازای کار دانشگاهی: دریافت این نوع فاند بیشتر به دست دانشجویان دکترا و حتی بالاتر است. که کار هایی همچون دستیار پژوهشی یا دستیار آموزشی به عهده آنها گذاشته خواهد شد و از طریق آن ها حقوق دریافت خواهند کرد.

·        کمک هزینه‌های تحصیلی: این نوع فاند به دو دسته بدون باز پرداخت و با باز پرداخت بلند مدت تقسیم می شود و هرگز برای دریافت این فاند نیازی به کار کردن دانشجو نیست. Tuition، Loan، Award، Fellowship، Scholarship، Grant، Waiver، Merit-Based Scholarship و Financial Need در این دسته قرار دارند.

·        کمک هزینه‌های تحصیلی برای زنان و کمک هزینه‌های مربوط به افراد با توانایی یا مهارت‌های خاص: که خود به سه قسمت کمک هزینه ویژه بانوان، کمک هزینه ویژه معلولین یا بیماران خاص، کمک هزینه مهارت‌های خاص تقسیم می شود.

·        سایر منابع مالی و روش‌های تامین هزینه تحصیل: همچون تامین هزینه و کسب در آمد از طریق کار و کارورزی (Internship)

برای داشتن اطلاعات بیشتر درباره این نوع از فاندها می توانید برای هر کدام در اینترنت سرچ و تحقیق کنید. مطمئنا با داشتن شرایط دریافت فاند و کمک هزینه ها میتوانید از آنها استفاده کنید.

سوالاتی مربوط به دریافت فاند

کمک هزینه های تحصیلی هدایایی هستند که نیازی به پرداخت ندارند و تمامی آنها توسط مدارس، کارفرمایان، افراد، شرکت های خصوصی، غیر انتفاعی، جوامع، گروه های مذهبی و سازمان های حرفه ای و اجتماعی ارائه شده است.

 

چگونه از کمک هزینه های تحصیلی مطلع شوم؟

شما می توانید در مورد بورس تحصیلی به روش های مختلفی از جمله تماس با اداره کمک مالی در مدرسه ای که قصد حضور و تحصیل در آن را دارید اطلاعاتی به دست آورید. اما مراقب باشید. اطمینان حاصل کنید که اطلاعات تحصیلی و پیشنهاداتی که دریافت می کنید مشروع و قانونی هستند و به یاد داشته باشید که شما مجبور نیستید که برای دریافت فاند یا سایر کمک های مالی به آنها پولی پرداخت کنید. اطلاعات خود را در مورد چگونگی اجتناب از کلاهبرداری بررسی کنید.

منابع رایگان اطلاعات مربوط به بورس تحصیلی:

·        دفتر کمک مالی در دانشکده یا مدرسه تان

·        دبیرستان یا مشاور TRIO

·        موتورهای جستجوی کمک هزینه تحصیلی رایگان وزارت امور خارجه کشور مقصد

·        آژانس های فدرال

چه زمانی برای کمک هزینه تحصیلی درخواست کنم؟

این موضوع بستگی به ددلاین کمک هزینه تحصیلی برای اپلای با فاند دارد. بعضی از مهلت ها یک سال قبل از شروع کالج شروع می شود اما اگر این فرصت را از دست دادید، تسلیم نشوید! به اطلاعات بورس تحصیلی نگاه کنید تا ببینید که هنوز چه کسی می تواند درخواست کند.

چگونه می توانم برای بورس تحصیلی درخواست کنم؟

هر بورس تحصیلی و دریافت فاند دارای الزامات خاص خودش است. وب سایت بورس تحصیلی باید به شما ایده ای راجع به اینکه چه کسی برای این بورس واجد شرایط است و نحوه تقاضا چگونه است به شما، ارائه دهد. اطمینان حاصل کنید که برنامه را به دقت بخوانید و کامل آن را پر کنید.

چگونه پول بورس تحصیلی خود را دریافت کنم؟

این بستگی به بورس تحصیلی دارد. این پول ممکن است به طور مستقیم به کالج شما منتقل شود، جایی که شما شهریه، هزینه و مبالغی دیگر را به آنها بدهکارید و الباقی پول به شما تعلق خواهد گرفت. یا ممکن است به طور مستقیم به شما در یک چک ارسال شود. وقتی که ارائه دهنده کمک هزینه تحصیلی به شما اطلاع میدهد که شما بورس تحصیلی را دریافت کرده اید باید به شما بگوید چه چیزی انتظار می رود. اگر درباره دریافت فاند چیزی نگویند، حتما از آنها بپرسید.

خلاصه

کمک هزینه تحصیلی پولی است که به افراد ممتاز یا نیازمند داده میشود تا بتوانند بدون هیچ گونه دردسر مالی به تحصیل بپردازند. افراد زیادی ممکن است واجد شرایط برای آن باشند اما ندانند.

از حمایت شما در شبکه های اجتماعی به خصوص اینستاگرام زبان زونکن و ارائه نظرات ارجمندتان از طریق راه های ارتباطی، پیشاپیش سپاسگزاریم.

 بانک اطلاعات آموزشگاهی

مجله زونکن

 


کاربر گرامی سایت در حال بروزرسانی است. در صورت بروز هر گونه مشکل، پیشتر از شما پوزش می خواهیم. تا چند ساعت آینده مشکل برطرف خواهد شد.