داکت اسپلیت کم مصرف
تاريخ درج :

در این مقاله قصد داریم به شما در مورد داکت اسپلیت کم مصرف بگوییم و شما را آشنا کنیم با آن و دیگر مشکلی در ای خصوص نداشته باشیید پس با ما همراه باشید .

از دوبخش تقسیم شده است که شامل :

  • یونیت داخلی : زیر سسقف ( داخل سقف کاذب ) داخل آپارتمان نصب می گردد .
  •  یونیت خارجی : در فضای باز قرار می گیرد و توسط یک جفت لوله مسی به یونیت داخلی متصل می گردد .

به یونیت خارجی داکت اسپلیت (duckt split) سیستم های سرمایشی و گرمایشی ، اصطلاحا کندانسینگ یونیت می گویند که شامل کویل کندانسور ، فن کندانسور و کمپرسور می باشد . که یکی از بهترین دستگاه ها می توان به کولرگازی وایت وستینگ هاوس اشاره کرد که یکی از بهترین دستگاه ها در زمینه خنک کردن خانه می باشد .به یونیت داخلی  اواپراتور  یا هواساز می گویند . ارتباط بین یونیت داخلی و یونیت خارجی توسط لوله های مسی عایق ششده صورت می گیرد . نحوه کارکرد آن به این صورت که کندانسور ، گاز خنک شده را به یونیت داخلی ارسال می کند ، در داخل یونیت داخلی گرمای محیط توسط گاز گرفته می شود و به هوای سرد تبدیل می شود ، هوای سرد هم توسط فن به محیط انتقال داده می شود . یکی دیگر از نوع دستگاه می توان به کولرگازی اجنرال اشاره کرد که یکی از مطرح ترین ها برای تولید سرما می باشد .

 

از نظر مصرف برق به 2 دسته ذیل تقسیم می شوند که شامل :

  • اینورتر
  • غیر اینورتر

گرید انرزی های غیر اینورتر B  وگرید های انرژی اینورتر A  می باشد . مزیت آن ها این است که هزینه برق کمتری را برای مصرف کنندگان دارد . پس می توان گفت یکی از مهم ترین فاکتورهای خرید کولرگازی کم مصرف است که می تواند هزینه های ما را پایین بیاورد .

رپورتاژ آگهی | تیم تبلیغات | بانک اطلاعات آموزشگاهی


کاربر گرامی سایت در حال بروزرسانی است. در صورت بروز هر گونه مشکل، پیشتر از شما پوزش می خواهیم. تا چند ساعت آینده مشکل برطرف خواهد شد.