بهترین ورزش ها برای کودکان
تاريخ درج :

من فکر می کنم شما با من موافق هستید وقتی می گویم فناوری امروزه برای بچه ها از کنترل خارج شده است. ما بچه ها را در همه جا با یک موبایل و تبلت می بینیم. برای تجدید نظر والدین درمورد فناوری های این چنینی کار سختی پیش رو نداریم زیرا آنها ضرر این وسایل را در بچه خود می بینند. میدانم که گاهی در منزل برای ایجاد آرامش و صلح بعد از دعوا به فناوری ها و اجازه استفاده از آنها به کودکمان نیاز داریم اما تکنولوژی ضرر های زیادی برای فرزندتان دارد و کنترل چاقی کودکان، دیابت، ADHD از دست ما در استفاده کردن این تکنولوژی خارج شده است.

راه حل به نظر واضح است. ما باید بچه هایمان را از صفحه نمایش ها دور و به فعالیت های فیزیکی نزدیک کنیم و بهترین ورزش برای کودکان را بیابیم. در این پست ما  بهترین ورزش برای کودکان را بررسی خواهیم کرد و به این نکته توجه میکنیم که بچه ها، این تمرینات را دوست داشته باشند. در این مقاله به بررسی چالش هایی که بچه ها می خواهند در ورزش با آنها روبرو شوند بپردازیم تا آنها دیگر برای بیرون رفتن و بازی، به خاطر بازی های کامپیوتری مقاومت نکنند. برای پیدا کردن ورزش سالم برای کودکان برای بچه ها به گونه ای که آنها جذب ورزش شوند نیاز به خلاقیت بالایی است. فراتر از راه رفتن در محله فکر کنید و تردمیل را فراموش کنید.

 

بهترین تمرینات برای بچه ها

حلقه زدن (هولاهوپ)

شاید فکر کنید که تاثیر این حلقه ها در سلامتی کودک بسیار کم است اما باید به شما بگویم حلقه زدن یک تمرین قلبی عالی است و جز بهترین ورزش ها برای کودکان به حساب می آید، همچنین به هماهنگی کودکتان به طور قابل توجهی کمک می کند و همین تعادل و تقویت در تمرکز یکی از مزایای خوب این تمرین است. حلقه چیزی است که بچه ها ارتباط خوبی با آن برقرار می کنند و از تمرین کردن با آن لذت خواهند برد. حتی می توانید رنگی را برای آن انتخاب کنید که او به آن علاقه بیشتری دارد یک اتاق را به یک مهمانی رقص فوری برای بچه هایتان تبدیل کنید و کالری ها را بسوزانید! چه کسی می داند ورزش کودکان چقدر می تواند سرگرم کننده باشد.

طناب کشی

بچه ها عاشق بازی های خوب رقابتی هستند. طناب کشی، قدرت هسته ای بدن بچه ها را تقویت می کند. بهترین ورزش برای کودکان و عضلات بازو و ساق پا می باشد. تمام وقت، شما در حال ساخت عضله و کالری سوزاندن و انجام یک کار تیمی هستید.   

هنرهای رزمی

هنرهای رزمی بهترین ورزش برای کودکان به حساب می آید که می تواند به بهبود و توسعه ویژگی های زیر در بچه های ما کمک کند:

ü     اعتماد به نفس

ü     تمرکز

ü     انعطاف پذیری

ü     قاعده مندی

به غیر از مزایای ذهنی و احساسی، هنرهای رزمی اغلب یکی از فعالیت های پیشنهادی برای کودکان مبتلا به ADHD است. هنرهای رزمی یک راه حل عالی برای توسعه هماهنگی دست و چشم، قدرت هسته ای، تعادل و کنترل خود است. چه کسی نمی تواند از این چیزها سود نبرد؟

صعود ورزشی

شما در حال ایجاد قدرت هسته باور نکردنی و تقویت در عضلات بازو و پا هستید. شما همچنین مهارت های استراتژیک را در تصمیم گیری در مورد زمان و مکان بعدی به حرکت در می آورید هنگامی که بهترین ورزش برای کودکان را در نظر دارید. مهمتر از همه، صعود تاثیر مثبتی بر اضطراب، عزت نفس و افسردگی می گذارد.

شنا

همه ما در مورد چگونگی تاثیر ورزشی مثل شنا برای بچه ها کنجکاو هستیم. این ورزش برای انعطاف پذیری، کاهش التهاب و ساختن توده استخوانی عالی است و از جمله بهترین ورزش برای کودکان است. اکثر بچه ها دوست دارند به شنا و بازی در استخر با دوستان خود بپردازند. اما مزایای شنا تنها به سه مورد بالا محدود نمی شود در مورد مزایای بیشتر آن حتما جستجو و مطالعه کنید.

تنیس

تنیس یک تقویت کننده عالی کار گروهی اعضای بدن و اعتماد به نفس است. همچنین برای استراتژی عالی است یک پلاگین واقعی برای بچه هایی است که همواره مشغول بازی های ویدئویی هستند. مزایای واقعی تنیس شامل بعضی از مزایای فیزیکی برجسته است همچون:

ü     هماهنگی دست و چشم

ü     انعطاف پذیری

ü     تعادل

همانطور که فرزند شما عاشق تنیس می شود و مهارت های خود را افزایش می دهد، تنیس را به عنوان بهترین ورزش برای کودکان و ورزشی در بزرگسالی هم انتخاب خواهد کرد.

خلاصه

ورزش راهی برای تخلیه انرژی و بودن در کنار همسالان شان است ورزش های بالا مفید ترین ورزش ها برای آنهاست که هیچ خطری برای آنها نخواهد داشت. ورزش در روحیه کودکانتان نیز تاثیر خواهد گذاشت.

 

از حمایت شما در شبکه های اجتماعی به خصوص اینستاگرام موسیقی زونکن و ارائه نظرات ارجمندتان از طریق راه های ارتباطی، پیشاپیش سپاسگزاریم.

 بانک اطلاعات آموزشگاهی

مجله زونکن

 


کاربر گرامی سایت در حال بروزرسانی است. در صورت بروز هر گونه مشکل، پیشتر از شما پوزش می خواهیم. تا چند ساعت آینده مشکل برطرف خواهد شد.