دومین کمیپن مجازی هنرجویان موسیقی

روز ۲۱ ژوئن مصادف با 31 خرداد ماه، روز جهانی موسیقی می باشد. این رویداد از سال ۱۹۸۲ در فرانسه آغاز شده و با عنوان فستیوال موسیقی فرانسوی ها به شهرت رسیده است. پس از آن، وزیر فرهنگ وقت کشور فرانسه Jack Lang رخدادی بین المللی را بر همین اساس پایه‌گذاری کرد. در حال حاضر، روز ۲۱ ژوئن در کشور فرانسه تعطیل رسمی است، از طرف دیگر این تاریخ مصادف است با بلندترین روز سال و تخمین زده می‌‌شود که حدود 50 ملیون نفر در این جشن موسیقی رایگان شرکت می کنند. در این رویداد بین المللی، موسیقیدانانی از سراسر دنیا کنسرت های رایگان برگزار می کنند.

تیم زونکن، پس از برگزاری اولین کمپین مجازی هنرجویان موسیقی در سال 97 در شبکه اجتماعی اینستاگرام، سعی بر این دارد امسال نیز کمپینی مشابه برای هنرجویان موسیقی ایران جهت گرامیداشت روز جهانی موسیقی در ایران و همراهی با علاقمندان موسیقی در سراسر دنیا، برگزار نماید. با توجه به محدودیت های اجتماعی موجود، دومین کمپین مجازی هنرجویان موسیقی در اینستاگرام موسیقی زونکن به آدرس Zounkan.Music در قالب یک مسابقه با هدایای ارزشمند، برگزار خواهد شد. در کمپین سال 98 موسیقی زونکن، با توجه به محدودیت تعداد نمایش ویدئو ها و در جهت ارتقا سطح کیفی کمپین روز جهانی موسیقی، یک مرحله داوری داخلی برای پذیرش پخش ویدئو ارسالی داوطلبان قرار داده شده است.

شرایط ارسال ویدئو برای آموزشگاه های موسیقی به شرح زیر می باشد:

1.      ارسال ویدئو ها برای ما از سه طریق دایرکت اینستاگرام Zounkan.Music، پشتیبانی تلگرام به آیدی ZounkanSupport و پشتیبانی واتس اپ به شماره 09361830145 می باشد.

2.      زمان ویدئوی های ارسالی حداکثر یک دقیقه می باشد. تیم زونکن حق ویرایش بخش کوچکی از ویدئو ها برای قرار دادن لوگو یا حذف زمان اضافه ویدئو ها را دارا می باشد.

3.      شرکت کنندگان مستقل، تنها حق ارسال یک ویدئو جهت نمایش در دومین کمپین مجازی هنرجویان موسیقی زونکن را دارا می باشند. در صورت تایید اولیه ویدئوی ارسالی جهت نمایش در کمپین، پس از انتشار در صفحه اینستاگرام موسیقی زونکن، علاوه بر تگ شدن شرکت کنندگان در ویدئوی منتشر شده، از طریق دایرکت اینستاگرام نیز انتشار ویدئوی شرکت کننده اطلاع رسانی خواهد شد.

4.      هر آموزشگاه موسیقی تنها حق ارسال 3 ویدئو از اجرای هنرجویان برتر خود را دارا می باشد. آموزشگاه های موسیقی دقت داشته باشند، همراه هر ویدئو می بایست، علاوه بر آدرس صفحه اینستاگرام آموزشگاه، آدرس صفحه اینستاگرام هنرجو را جهت اطلاع رسانی از انتشار ویدئو ارسال نمایند.

5.      حداکثر مهلت ارسال ویدئو ها 10 تیر ماه 1398 می باشد، لذا خواهشمندیم نسبت به ارسال هر چه سریعتر ویدئوی خود اقدام نمایید. با توجه به محدودیت در تعداد ویدئوی منتشر شده در روز در صفحه اینستاگرام زونکن و جلوگیری از کاهش کیفیت عملکرد صفحه  موسیقی زونکن، هر روز 3 ویدئو از شرکت کنندگان منتشر خواهد شد.

شرایط کسب امتیاز شرکت کنندگان دومین کمپین مجازی هنرجویان موسیقی به مناسبت روز جهانی موسیقی به شرح زیر می باشد:

1.      دقت داشته باشید برنده دومین کمپین مجازی هنرجویان موسیقی زونکن، با تعداد لایک فالوورهای پیج موسیقی زونکن برای ویدئوی ارسالی تعیین خواهد شد. تیم فنی زونکن با ویرایش و آماده سازی API های در دسترس اینستاگرام به زبان پایتون، تعداد لایک های فالوورهای پیج موسیقی زونکن در هر پست را استخراج می نماید. بدین ترتیب جهت حمایت از ویدئو های منتشر شده برای کسب مقام اول، علاوه بر لایک ویدئوی مورد نظر، می بایست صفحه اینستاگرام موسیقی زونکن نیز فالوو شود.

2.      شرکت کنندگان و طرفدارانشان پس از منتشر شدن ویدئوی ارسالی خود در صفحه موسیقی زونکن، هیچ محدودیتی در منشن کردن افراد جهت جذب لایک ندارند.

3.      محدودیتی در تبلیغ ویدئوی منتشر شده در صفحات شبکه های اجتماعی جهت ترغیب هواداران به لایک پست منتشر شده خود برای شرکت کنندگان وجود ندارد.

4.      دقت داشته باشید جهت رعایت عدالت و عدم تمایز شرکت کنندگان در تاریخ انتشار ویدئوها، امتیاز شرکت کنندگان (تعداد لایک هایی که از طرف فالوورهای پیج موسیقی زونکن برای پست مورد نظر انجام شده) یک هفته پس از انتشار محاسبه و به دایرکت شرکت کننده ارسال خواهد شد.

جوایز برنده دومین کمپین مجازی هنرجویان موسیقی صفحه موسیقی زونکن به مناسبت روز جهانی موسیقی به شرح زیر می باشد:

1.      در صورتی که برنده کمپین (دارنده بیشترین لایک از فالوورهای پیج موسیقی زونکن) به صورت مستقل شرکت کرده باشد، مبلغ 10 میلیون ریال معادل یک میلیون تومان در روز اختتامیه دومین کمپین مجازی هنرجویان موسیقی دریافت خواهد نمود.

2.      در صورتی که برنده کمپین (دارنده بیشترین لایک از فالوورهای پیج موسیقی زونکن) از طرف آموزشگاه موسیقی معرفی شده باشد، علاوه بر پرداخت یک میلیون تومان جایزه نقدی به هنرجوی محترم، یک پکیج تبلیغاتی رایگان یک ساله شامل تبلیغات بنری، رپورتاژ آگهی و تبلیغات اینستاگرامی در وبسایت و شبکه های اجتماعی زونکن به آموزشگاه معرف هنرجو اختصاص داده خواهد شد.

 

راه های ارتباطی جهت ارسال ویدئو شامل دایرکت صفحه اینستاگرام موسیقی زونکن،  واتس اپ پشتیبانی زونکن به شماره 09361830145 و تلگرام پشتیبانی زونکن به آیدی ZounkanSupport می باشد.

 

از حمایت شما در شبکه های اجتماعی و ارائه نظرات ارجمندتان از طریق راه های ارتباطی، پیشاپیش سپاسگزاریم

بانک جامع اطلاعات آموزشگاهی

کاربر گرامی سایت در حال بروزرسانی است. در صورت بروز هر گونه مشکل، پیشتر از شما پوزش می خواهیم. تا چند ساعت آینده مشکل برطرف خواهد شد.