تفاوت سرقت رایانه ای و کلاهبرداری رایانه ای

تفاوت سرقت رایانه ای و کلاهبرداری رایانه ای بیشتر

تاریخ درج :

در این مقاله به توضیح تفاوت سرقت رایانه ای و کلاهبرداری رایانه ای همراه با مجازات جرم و مشاوره حقوقی با بهترین وکیل حقوقی و کیفری شیراز حامد اسکندری پرداخته شده است.

اجازه کار همسر در کشورهای مختلف

اجازه کار همسر در کشورهای مختلف بیشتر

تاریخ درج :

هر کشور درباره اشتغال به کار همسر دانشجویان بین المللی، قوانین مخصوص به خود را دارد؛ در این مقاله از زونکن، به بررسی شرایط کشورهای مختلف پیرامون این موضوع می پردازیم.

چگونه LMS می تواند درآمد آموزشگاه را افزایش دهد؟

چگونه LMS می تواند درآمد آموزشگاه را افزایش دهد؟ بیشتر

تاریخ درج :

سیستم مدیریت آموزش یا LMS نوعی نرم افزار است که برای کمک به افراد در ایجاد آموزشگاه مجازی بصورت آنلاین طراحی شده است.

آموزشگاه ارائه دهنده آموزش مجازی آیلتس

آموزشگاه ارائه دهنده آموزش مجازی آیلتس بیشتر

تاریخ درج :

آموزشگاه زبان گات، با ارائه کلاس های آمادگی آزمون آیلتس به صورت مجازی، دسترسی علاقمندان به شرکت در آزمون های آیلتس برای اپلای یا مهاجرت، جهت کسب نمره بالا در آزمون آیلتس را محیا نموده است.

زونکنست

زونکنست بیشتر

تاریخ درج :

زونکست نام سری پادکست های منتشر شده از وب سایت زونکن می باشد. زونکست شماره یک با عنوان موسیقی کودکان و معرفی نوازنده برتر کمپین مجازی روز جهانی موسیقی زونکن منتشر شد.

اولین کمپین مجازی هنرجویان نوازنده

اولین کمپین مجازی هنرجویان نوازنده بیشتر

تاریخ درج :

بانک اطلاعات آموزشگاهی زونکن، به مناسبت روز جهانی موسیقی در 31 خرداد، اقدام به برگزاری کمپین مجازی با موضوع ارائه ویدئوی های هنرجویان آموزشگاه های موسیقی سراسر کشور نموده است.

جزئیات ساماندهی آموزشگاه‌های علمی آزاد

جزئیات ساماندهی آموزشگاه‌های علمی آزاد بیشتر

تاریخ درج :

مدیرکل مدارس و مراکز غیردولتی وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه 12هزار آموزشگاه علمی آزاد، زبان خارجه و مراکز آزمونی مجوزدار داریم اما تخمینی از آموزشگاه‌های علمی غیرمجاز در دست نیست.

استارت‌ آپ ‌های موفق موتور رشد اقتصاد اطلاعاتی و اقتصاد اینترنتی

استارت‌ آپ ‌های موفق موتور رشد اقتصاد اطلاعاتی و اقتصاد اینترنتی بیشتر

تاریخ درج :

در دوران جدید اصطلاحی با عنوان اقتصاد دیجیتالی یا اینترنتی به مجموعه مفاهیم اقتصاد جهانی اضافه شده که به دلیل تازه بودن آن می توان به عنوان یک حوزه جدید اقتصادی روی آن سرمایه گذاری جدی تری داشت.

معرفی ساز گیتار

معرفی ساز گیتار بیشتر

تاریخ درج :

گیتار نوعی ساز زهی است که با پیک یا انگشت نواخته می‌شود و از این جهت که سیم‌های آن در اثر ارتعاش تولید صدا می‌کنند، به سازهای گروه کوردوفون یا زه‌صدا تعلق دارد. این ساز علاوه بر داشتن قدمت تاریخی ...

کاربر گرامی سایت در حال بروزرسانی است. در صورت بروز هر گونه مشکل، پیشتر از شما پوزش می خواهیم. تا چند ساعت آینده مشکل برطرف خواهد شد.

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: PHP Startup: Unable to load dynamic library '/opt/alt/php71/usr/lib64/php/modules/mysql.so' - /opt/alt/php71/usr/lib64/php/modules/mysql.so: cannot open shared object file: No such file or directory

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: