راهنمای استفاده از دیکشنری‌ مصور انگلیسی

راهنمای استفاده از دیکشنری‌ مصور انگلیسی بیشتر

تاریخ درج :

برای کسانی که مشغول یادگرفتن یک زبان خارجی هستند، دیکشنری‌ مثل یک کتاب مقدس است! چه فراگیران برای یادگیری و چه معلمان در آموزش زبان انگلیسی از مبتدی تا پیشرفته، نیازمند دیکشنری‌ها هستند.

تحصیل در مدرسه تابستانی

تحصیل در مدرسه تابستانی بیشتر

تاریخ درج :

تحصیل در یک مدرسه تابستانی در خارج از کشور، فرصتی بی نظیر برای ترکیب آموزش یک زبان خارجی همراه با تحصیل رشته های اضافی با تعطیلات در پردیس های دانشگاه است.

ممنوعیت صدور کارنامه انگلیسی

ممنوعیت صدور کارنامه انگلیسی بیشتر

تاریخ درج :

دفتر حقوقی وزارت علوم با استناد به رأی دیوان عدالت اداری، صدور مدارک تحصیلی و ریزنمرات غیرفارسی را برای تمام دانشگاه‌ ها و موسسات آموزش عالی ممنوع اعلام کرده است.

بهترین روش برای بهبود Listening

بهترین روش برای بهبود Listening بیشتر

تاریخ درج :

بهترین روش برای بهبود لیسنینگ انگلیسی شامل دستورالعمل های اجرایی و نکت خاصی می شود که در این مقاله از مجله زونکن، برای عبلاقمندان به شرکت در آزمون های زبان و یا مهاجرت، به تفصیل درباره آن ها صحبت شده است.

بهترین روش بهبود دایره لغات انگلیسی

بهترین روش بهبود دایره لغات انگلیسی بیشتر

تاریخ درج :

بهترین روش برای افزایش دایره لغات انگلیسی، استفاده از تصویر سازی ذهنی و بصری کردن لغات است. شما در این مقاله از مجله زونکن، با روش تصویر سازی کلمات و همچنین استفاده از کلمات مترادف و متضاد آشنا می شوید.

بهترین راه تمرین مکالمه زبان انگلیسی

بهترین راه تمرین مکالمه زبان انگلیسی بیشتر

تاریخ درج :

بهترین راه تمرین اسپیکینگ برای افرادی که آزمون های تافل و آیلتس دارند و یا برای افراد عادی که زبان را به عنوان سرگرمی یا صرفا مکالمه پیگیری می کنند، در این مقاله از مجله زونکن آورده شده است. با ما همراه باشید.

آزمون KET بخش اول

آزمون KET بخش اول بیشتر

تاریخ درج :

آزمون KET میزان توانایی زبان آموزان را در بکارگیری انگلیسی روزمره در سطح پیش از متوسط می سنجد. این آزمون معیار پذیرفته شده ای برای سنجش قابلیت های پایه ای زبان عمومی است.

کارگاه آموزشی HSE در صنعت نفت با همکاری ایران و فرانسه برگزار می‌شود

کارگاه آموزشی HSE در صنعت نفت با همکاری ایران و فرانسه برگزار می‌شود بیشتر

تاریخ درج :

کارگاه آموزشی ایرانی - فرانسوی بهداشت، ایمنی و محیط زیست (HSE) در صنعت نفت، روزهای نهم و دهم بهمن‌ماه در تهران برگزار می‌شود.

اطلاعیه برگزاری کلاس های آمادگی آزمون EPT دانشگاه آزاد اسلامی

اطلاعیه برگزاری کلاس های آمادگی آزمون EPT دانشگاه آزاد اسلامی بیشتر

تاریخ درج :

اداره برگزاری آزمون های استاندارد زبان انگلیسی مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی اقدام به برگزاری کلاس های آمادگی آزمون EPT کرده است.

آموزش زبان انگلیسی به رانندگان اتوبوس و تاکسی تبریز

آموزش زبان انگلیسی به رانندگان اتوبوس و تاکسی تبریز بیشتر

تاریخ درج :

مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی تبریز و حومه با اشاره به تجهیز و نوسازی ناوگان حمل و نقل عمومی این کلانشهر برای استقبال از رویداد تبریز 2018 از آموزش مکالمه زبان انگلیسی برای کارکنان و رانندگان خبر داد.

کاربر گرامی سایت در حال بروزرسانی است. در صورت بروز هر گونه مشکل، پیشتر از شما پوزش می خواهیم. تا چند ساعت آینده مشکل برطرف خواهد شد.