انتخاب دانشگاه برای اپلای

انتخاب دانشگاه برای اپلای بیشتر

تاریخ درج :

در این مقاله از زونکن، به معیارهایی که می توانند در انتخاب دانشگاه جهت اپلای تاثیرگذار باشند، می پردازیم ( فرض بر این است که متقاضی در انتخاب کشورهای مقصد، به نتیجه رسیده است ).

انتخاب ساز برای کودکان

انتخاب ساز برای کودکان بیشتر

تاریخ درج :

از کجا باید بفهمیم کودکان ما از چه سازی خوششان می آید؟ چکونه سازی را دوست دارند انتخاب کنیم؟ تشویق کودکان به فراگیری نوازندگی سازهای موسیقی چه فایده ای دارد؟ چگونه ساز مورد علاقه کودکان را پیدا کنیم؟ با ما همراه باشید.

مهم ترین نکات انتخاب استاد نوازندگی

مهم ترین نکات انتخاب استاد نوازندگی بیشتر

تاریخ درج :

در این مقاله از مجله زونکن، به معرفی مهم ترین نکات و معیارهای انتخاب استاد نوازندگی برای فراگیری سازهای موسیقی پرداخته شده است. علاقمندان به نوازندگی سازهای موسیقی در ادامه مطلب با ما همراه باشند.

آمار نهایی ثبت‌نام کنکور97 اعلام شد

آمار نهایی ثبت‌نام کنکور97 اعلام شد بیشتر

تاریخ درج :

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: بیش از 951 هزار نفر در کنکور 97 دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی از جمله رشته های با آزمون دانشگاه آزاد اسلامی ثبت نام کردند

انتقاد و اعتراض در همه امور حق مردم است

انتقاد و اعتراض در همه امور حق مردم است بیشتر

تاریخ درج :

انتقاد و اعتراض در همه امور حق مردم است. نقد با خشونت و تخریب اموال عمومی متفاوت است. آیا این شیوه اعتراض، دقیق و به نفع مردم است یا به نفع دیگران؟ نحوه اعتراض باید به گونه‌ای باشد که به بهتر شدن شرایط کشور و زندگی مردم منتهی شود.

ثبت نام در تکمیل ظرفیت کنکور 96

ثبت نام در تکمیل ظرفیت کنکور 96 بیشتر

تاریخ درج :

ثبت نام بیش در تکمیل ظرفیت کنکور 96. باشگاه خبرنگاران خبر از ثبت نام بیش از 25 هزار داوطلب تکمیل طرفیت دانشگاه ها را داد.

انتخاب آموزشگاه کنکور

انتخاب آموزشگاه کنکور بیشتر

تاریخ درج :

برای انتخاب آموزشگاه کنکور مناسب باید به چند اصل کلی توجه داشت: اساتید آموزشگاه، رشته مورد نظر برای ادامه تحصیل و نتایج کسب شده توسط دانشجویان هر آموزشگاه

اخبار آزمون دکتری 97

اخبار آزمون دکتری 97 بیشتر

تاریخ درج :

مشاور عالی سازمان سنجش از ثبت‌نام بیش از ۲۳۰ هزار داوطلب برای شرکت در آزمون دکتری (Ph.D) نیمه‌متمرکز سال ۹۷ خبر داد و گفت: این آزمون روز جمعه چهارم اسفند ماه برگزار می شود.

کامل ترین آموزشگاه زبان

کامل ترین آموزشگاه زبان بیشتر

تاریخ درج :

برای انتخاب کامل ترین آموزشگاه، باید به 10 نکته کلیدی دفت نمایید. با توجه به این 10 نکته شما می توانید بهترین و مناسب ترین آموزرشگاه را متناسب با نیازتان بیابید.

کاربر گرامی سایت در حال بروزرسانی است. در صورت بروز هر گونه مشکل، پیشتر از شما پوزش می خواهیم. تا چند ساعت آینده مشکل برطرف خواهد شد.

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: Module 'zip' already loaded

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: