چگونه LMS می تواند درآمد آموزشگاه را افزایش دهد؟

چگونه LMS می تواند درآمد آموزشگاه را افزایش دهد؟ بیشتر

تاریخ درج :

سیستم مدیریت آموزش یا LMS نوعی نرم افزار است که برای کمک به افراد در ایجاد آموزشگاه مجازی بصورت آنلاین طراحی شده است.

نقش گمشده ی شطرنج در زندگی امروزه

نقش گمشده ی شطرنج در زندگی امروزه بیشتر

تاریخ درج :

مفهوم آموزش و یادگیری بازی عمیق شطرنج متاسفانه در کشور ما تا حدی مورد بی مهری و بی توجهی قرار گرفته است. تا جایی که دربرخی شهرها وروستاهای کشوراین رشته ی مهم فکری به بازی یا صفحه ی شیطان معرفی و اطلاق میشود.

آموزشگاه های فنی حرفه ای

آموزشگاه های فنی حرفه ای بیشتر

تاریخ درج :

مجله زونکن به بررسی آموزشگاه های فنی حرفه ای، رشته های ارائه شده در این آموزشگاه ها، شرایط قبولی و نحوه ثبت نام کارآموزان و داوطلبان در آموزشگاه های فنی حرفه ای را بررسی می کند. با ماه همراه باشید.

آموزش شیرینی پزی

آموزش شیرینی پزی بیشتر

تاریخ درج :

نکات ریزی که به هنگام تهیه شیرینی ها باید رعایت کنید مثل اندازه دقیق آرد، نمک، تخم مرغ و... در بالا گفته شده است با رعایت این موارد مطمئنا کوکی شما خوشمزه تر از حالت قبل خواهد شد.

راهکارهایی برای یادگیری زبان های خارجی

راهکارهایی برای یادگیری زبان های خارجی بیشتر

تاریخ درج :

آموزشگاه های زبان، بهترین مکان برای یادگیری کامل زبان های خارجی هستند. در حال حاضر تعداد زیادی از این آموزشگاه ها در شهرهای مختلف در حال فعالیت هستند که کم و بیش، تمام زبان های زنده دنیا در آن ها آموزش داده می شود.

آموزشگاه ارائه دهنده آموزش مجازی آیلتس

آموزشگاه ارائه دهنده آموزش مجازی آیلتس بیشتر

تاریخ درج :

آموزشگاه زبان گات، با ارائه کلاس های آمادگی آزمون آیلتس به صورت مجازی، دسترسی علاقمندان به شرکت در آزمون های آیلتس برای اپلای یا مهاجرت، جهت کسب نمره بالا در آزمون آیلتس را محیا نموده است.

معرفی آموزشگاه های ارائه دهنده آیلتس

معرفی آموزشگاه های ارائه دهنده آیلتس بیشتر

تاریخ درج :

مجله زونکن در راستای معرفی آموزشگاه های ارائه دهنده دوره های آمادگی آزمون های آیلتس آکادمیک و جنرال، اقدام به بررسی دو موسسه زبان ایران اروپا و ایران کمبریج در شهر تهران، برای علاقمندان به اپلای یا مهاجرت، نموده است.

موسسات معتبر آمادگی آزمون آیلتس

موسسات معتبر آمادگی آزمون آیلتس بیشتر

تاریخ درج :

مجله زونکن در جهت ارائه خدمات مشاوره ای برای علاقمندان به شرکت در آزمون آیلتس جهت اپلای یا مهاجرت به کشور های اروپایی یا آمریکا، به معرفی دو موسسه معتبر در برگزاری دوره های آمادگی و حتی برگزاری آزمون آیلتس پرداخته است.

کلاس های آمادگی آزمون آیلتس آموزشگاه گاما

کلاس های آمادگی آزمون آیلتس آموزشگاه گاما بیشتر

تاریخ درج :

مجله زونکن برای علاقمندان به شرکت در آزمون آیلتس جهت اپلای یا مهاجرت، به معرفی آموزشگاه های ارائه دهنده دوره های حرفه ای آمادگی آزمون آیلتس با دوره های تضمینی پرداخته که در اولین قدم، آموزشگاه گاما واقع در میرداماد را بررسی کرده است.

اولین کمپین مجازی هنرجویان نوازنده

اولین کمپین مجازی هنرجویان نوازنده بیشتر

تاریخ درج :

بانک اطلاعات آموزشگاهی زونکن، به مناسبت روز جهانی موسیقی در 31 خرداد، اقدام به برگزاری کمپین مجازی با موضوع ارائه ویدئوی های هنرجویان آموزشگاه های موسیقی سراسر کشور نموده است.

کاربر گرامی سایت در حال بروزرسانی است. در صورت بروز هر گونه مشکل، پیشتر از شما پوزش می خواهیم. تا چند ساعت آینده مشکل برطرف خواهد شد.