چگونه LMS می تواند درآمد آموزشگاه را افزایش دهد؟

چگونه LMS می تواند درآمد آموزشگاه را افزایش دهد؟ بیشتر

تاریخ درج :

سیستم مدیریت آموزش یا LMS نوعی نرم افزار است که برای کمک به افراد در ایجاد آموزشگاه مجازی بصورت آنلاین طراحی شده است.

تنبک نوازی

تنبک نوازی بیشتر

تاریخ درج :

سازهای کوبه ای همواره طرفداران پر و پا قرص خود را داشته اند. در سال های اخیر، ساز کوبه ای تمبک یا تنبک در بین سازهای کوبه ای ایرانی، بسیاری از علاقمندان ریتم را به خود جذب کرده است. اگر شما هم قصد یادگیری تمبک را دارید، با ما همراه باشید.

یادگیری گیتار

یادگیری گیتار بیشتر

تاریخ درج :

گیتار یکی از محبوب ترین سازهای غربی است که می توان آهنگ های گوناگونی را در سبک های مختلف با آن نواخت. در این مقاله از مجله زونکن، نکات مهمی را برای کسانی که قصد یادگیری و آموزش گیتار را دارند، ارائه کرده ایم. با ما همراه باشید.

آموزش موسیقی به کودکان

آموزش موسیقی به کودکان بیشتر

تاریخ درج :

از گذشته تا کنون روش های گوناگونی برای آموزش موسیقی به کودکان طراحی شده است. یکی از این روش ها که در آموزشگاه های موسیقی ایران نیز به کار گرفته می شود، متد ارف نام دارد. برای شناخت بیشتر موسیقی ارف برای کودکان با ما همراه باشید.

نقش گمشده ی شطرنج در زندگی امروزه

نقش گمشده ی شطرنج در زندگی امروزه بیشتر

تاریخ درج :

مفهوم آموزش و یادگیری بازی عمیق شطرنج متاسفانه در کشور ما تا حدی مورد بی مهری و بی توجهی قرار گرفته است. تا جایی که دربرخی شهرها وروستاهای کشوراین رشته ی مهم فکری به بازی یا صفحه ی شیطان معرفی و اطلاق میشود.

آموزشگاه های فنی حرفه ای

آموزشگاه های فنی حرفه ای بیشتر

تاریخ درج :

مجله زونکن به بررسی آموزشگاه های فنی حرفه ای، رشته های ارائه شده در این آموزشگاه ها، شرایط قبولی و نحوه ثبت نام کارآموزان و داوطلبان در آموزشگاه های فنی حرفه ای را بررسی می کند. با ماه همراه باشید.

آموزش شیرینی پزی

آموزش شیرینی پزی بیشتر

تاریخ درج :

نکات ریزی که به هنگام تهیه شیرینی ها باید رعایت کنید مثل اندازه دقیق آرد، نمک، تخم مرغ و... در بالا گفته شده است با رعایت این موارد مطمئنا کوکی شما خوشمزه تر از حالت قبل خواهد شد.

چگونه آشپز حرفه ای شویم

چگونه آشپز حرفه ای شویم بیشتر

تاریخ درج :

نکته مهمی که در این مقاله به آن اشاره شده، این است که از لحاظ ظاهری و طعم، غذایتان باید مشتری را جذب کند و برای تبدیل شدن به یک آشپز ماهر باید غذاهای زیادی را پخته و تمرین کنید و به فراگیری آشپزی علاقه داشته باشید.

بهترین سایت های آموزشی جهان

بهترین سایت های آموزشی جهان بیشتر

تاریخ درج :

تیم زونکن در این مقاله به معرفی برترین و معروف ترین سایت های آموزشی جهان از نظر تعداد کاربر و بازدید سایت ها پرداخته است. سایت های آموزشی معرفی شده در کلیه زمینه های آموزشی می باشند.

سریع ترین راه برای فراگیری طراحی سایت

سریع ترین راه برای فراگیری طراحی سایت بیشتر

تاریخ درج :

سریع ترین راه برای فراگیری طراحی سایت، استفاده از منابع آموزشی مناسب و مفید است. این منابع می توانند در سایت های اینترنتی آموزش طراحی سایت و یا به صورت حضوری و در کلاس های آموزش روش های طراحی سایت ارائه شوند.

کاربر گرامی سایت در حال بروزرسانی است. در صورت بروز هر گونه مشکل، پیشتر از شما پوزش می خواهیم. تا چند ساعت آینده مشکل برطرف خواهد شد.