موسسه گویش

نام شعبه : پارک وی

استان : تهران

شهر : تهران

محله : ولیعصر (از ونک تا پارک وی)

آدرس : خیابان ولی عصر، بالاتر از پارک وی، خیابان قرنی، کوچه دوم، شماره 29

تلفن : 02122654115-7

آدرس وب سايت : gooyeshacademy.ir

آدرس اينستاگرام : gooyeshacademy

مجموعه زونکن مسئولیتی در قبال صحت محتوای ثبت شده توسط موسسات و آموزشگاه ها ندارد. لطفا جهت اطمینان، با شماره های درج شده تماس بگیرید.

زبان های تدريسی آموزشگاه : آموزش زبان انگلیسی آموزش زبان اسپانیایی

دوره های ویژه تدریسی آموزشگاه : ترمینیمه فشردهفشردهخصوصی

سطوح دوره های آموزشی آموزشگاه : ابتداییمتوسطپیشرفتهکودکانبزرگسالان

دوره های تخصصی آموزشگاه : دوره تخصصی TOEFL دوره تخصصی IELTS دوره تخصصی مکالمه

نوع دوره : پسرانه و دخترانه

توضیحات آموزشگاه :

آموزشگاه گویش یکی از بهترین و معروف ترین آموزشگاه های زبان محله ولیعصر (از ونک تا پارک وی) در شهر تهران است. ارائه تخصصی انواع زبان های خارجی به صورت کلاسی و خصوصی در آموزشگاه زبان گویش برای زبان آموزان.

آموزشگاه زبان گویش از بهترین آموزشگاه های زبان در خدمت زبان آموزان و علاقه مندان به یادگیری زبان خارجی است. علاقه مندان به کسب مدارک آزمون های بین المللی زبان برای کسب اطلاعات کامل (محتوای آزمون، مراکز برگزاری، زمان آزمون و منابع آموزشی مهم) می توانند به صفحه آزمون های زبان خارجی مراجعه کنند.

گویش آکادمی با ارائه یک سیستم آموزشی مکالمه محور در کلیه کلاسهای آموزشی و با بهرهگیری از برترین تکلوژی آموزشی روز تاکید بر تقویت سطح مکالمه زبان آموزان محترم دارد. استفاده از جدیدترین کتب آموزشی از انتشارات دانشگاه آکسفورد و دانشگاه کمبریج انگلستان از بدو تاسیس از نقاط قوت این موسسه محسوب می گردد.
همچنین بهره مندی از اساتید جوان و پر انرژی که اغلب داراری مدرک تدریس از دانشگاه کمبریج انگلستان می باشند به زبان آموزان این امکان را می دهد تا از کلاسهای خود انرژی گرفته و طعم واقعی آموزش زبان را بچشند!
برای ثبت نام در دوره های آموزش زبان گویش با شماره تلفن های آموزشگاه تماس بگیرید.
اطلاعيه ای هنوز ثبت نشده است!
ویدیویی هنوز ثبت نشده است!

کاربر گرامی سایت در حال بروزرسانی است. در صورت بروز هر گونه مشکل، پیشتر از شما پوزش می خواهیم. تا چند ساعت آینده مشکل برطرف خواهد شد.

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: PHP Startup: Unable to load dynamic library '/opt/alt/php71/usr/lib64/php/modules/mysql.so' - /opt/alt/php71/usr/lib64/php/modules/mysql.so: cannot open shared object file: No such file or directory

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: