آموزشگاه کیش ایر

نام شعبه : ونک

استان : تهران

شهر : تهران

منطقه : 3

محله : ونک

آدرس : میدان ونک، ابتدای بزرگراه شهید حقانی، قبل از چهار راه جهان کودک، 69 جدید

تلفن : 02188776841

آدرس وب سایت : www.kacinstitute.ir

زبان های تدریسی : انگلیسیفرانسویآلمانیایتالیاییاسپانیایی

دوره های موجود : ترمینیمه فشردهفشردهفوق فشردهخصوصی

سطوح موجود : ابتداییمتوسطپیشرفتهکودکاننوجوانانبزرگسالان

دوره های تخصصی موجود : ESOLTTCESPمکالمه

نوع دوره : مختلط

توضیحات :

 

مدیریت موسسه فرهنگی آموزشی کیش ایر از بدو تاسیس 8 هدف بزرگ را در راستای گسترش کمی و کیفی 8 دپارتمان خود نشانه گرفته است که به تفکیک زیر می باشد:

  • دپارتمان زبان های خارجی
  • دپارتمان علوم رایانه و فناوری اطلاعات
  • دپارتمان اقماری
  • دپارتمان شرکت ها و ارگان ها
  • دپارتمان انتشارات
  • دپارتمان آموزش های مهارت های فنی و حرفه ای
  • دپارتمان آزمون ها
  • دپارتمان آموزش های الکترونیکی

دپارتمان زبانهای خارجی

در این دپارتمان در بحث کمی با دارا بودن بخش های آموزش زبانهای انگلیسی ، فرانسوی ،آلمانی، اسپانیایی، ایتالیایی و روسی که تاکید بر آموزش مهارتی جهت ایجاد اشتغال زایی برای دانشجویان ، کارمندان محترم دولت و همچنین افراد جویای کار ادامه مسیر با حفظ کیفیت آموزشی می دهد .

دپارتمان علوم رایانه و فناوری اطلاعات

در این دپارتمان سعی شده است باتوجه به گستردگی علوم رایانه آن بخش هایی که بیشتر در زمینه های مهارتی و کاربردی می باشند بکار گرفته و دانشجویان را به کارگروهای تخصصی سوق داد لذا گروه نرم افزارهای گرافیک و معماری، گروه ICDL و گروه ICT ، گروه فنی و مهندسی ، گروه فیلم و انیمیشن و عکاسی تقسیم شده است و هدف آموزش افراد در بخش های معرفی شده و معرفی آموزش دیدگان بعنوان افرادی متبحر در گرایش انتخابی و معرفی به بازار کار می باشد.

دپارتمان اقماری

در جهت گسترش سیستم های آموزشی کیش ایر در سراسر کشور و ایجاد اشتغال زایی موسسات فرهنگی آموزشی مراکز استان و شهرستانهای پر جمعیت مورد نظر مدیریت قرار گرفت که در این راستا 15 مرکز استان و 30 شهر بزرگ تاکنون تحت پوشش قرار گرفته و تمامی آنها دارای سیستم آموزشی یکسان در کل کشوربا ایجاد سیستم نظارت علمی قوی و همچنین دارای سیستم ثبت نام کامپیوتری یکسان تحت نظارت موسسه مادر می باشند، که با این همکاری علاوه بر ایجاد اشتغال و درآمدزایی جهت موسسات استانی باعث ارائه خدمات آموزشی استاندارد و با کیفیت با برای مهارت آموزان گردیده است.

دپارتمان شرکت ها و ارگان ها

در زمینه عقد قرارداد با شرکتها و ارگانهای دولتی از سال 1380 تاکنون بالغ بر 110 شرکت دولتی و خصوصی در زمینه آموزش زبانهای خارجی و علوم رایانه با موسسه قرارداد منعقد نموده اند. این دپارتمان موسسه موفق به عقد قرارداد با سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران جهت پوشش مراکز فرهنگی معرفی شده شهرداری گشته است. در این دپارتمان کلیه سرویس های آموزشی بصورت خصوصی و نیمه خصوصی نیز ارائه می گردد که شرکتها از این بخش استقبال خوبی داشته اند.

دپارتمان انتشارات

از آنجائیکه هدف مدیریت موسسه سیستم متمرکز آموزش از اولویت های ضروری به شمار می رود، با عقد قرارداد با انتشارات های معتبر و ایجاد هیات علمی برای هر رشته نسبت به گردآوری و تدوین و تالیف سیستم های آموزشی و کمک آموزشی هر دپارتمان اقدام نمود و هم اکنون موسسه کلیه همکاران دارای سیستم آموزشی یکسان و تحت نظارت می باشد و کلیه کتب با اخذ مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی بصورت انحصاری می باشد. در پایان امیدواریم با گسترش خدمات آموزشی موسسه در کل کشور در آینده ای نزدیک سیستم های آموزشی خود در بخش بین المللی و همچنین مکاتبه ای ارتقا بخشیم .

دپارتمان آموزش های مهارت های فنی و حرفه ای

در این دپارتمان سعی شده با توجه به نیاز مبرم فضای اشتغال با اخذ مجوز در رشته های فناوری اطلاعات، امور مالی، بازرگانی، گردشگری، هتلداری، خدمات آموزشی و اداری د ر486 رشته پایه و پیشرفته آموزش های فنی و حرفه ای داده شود و بهترین یاور کارشناسان و کارمندان در عرصه صنعت و خدمات باشد.

دپارتمان آزمون ها

در این دپارتمان که با هدف ارائه مدارک معتبر داخلی و بین المللی ایجاد شده است، در بخش داخلی با برگزاری آزمون های مهارتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و همچنین سازمان آموزش فنی و حرفه ای گام موثری در ارائه مدرک معتبر برای مهارت آموزان ایجاد شده است. آزمون های ESOL دانشگاه کمبریج دپارتمان زبان و آزمون های ICT جهت دپارتمان کامپیوتر فراهم شده است.

دپارتمان آموزش های الکترونیکی

در این سیستم آموزشی، کاربران نامحدود و در قسمتهای مختلف سازمان ،در محل کار و در پشت سیستم خود و از طریق شبکه محلی سازمان یا شرکت ، بنا به زمانها و تاریخهای تعیین شده توسط مدیریت آموزش ، میتوانند آموزشهای لازم را به صورت محتوای چند رسانه ای در محیطی کاملا تعاملی و واقعی دریافت و مشاهده نمایند. محتوای آموزشی دروس در قالب اسلایدها، فیلمها و متون و ... قابل دسترسی و مطالعه میباشد. همچنین امکان مرور نامحدود دروس توسط آنها برای فهم و اشراف بهتر در این سیستم فراهم است. کاربران در حین دوره نیز قادر خواهند بود سوالات و مسائل درسی را در سیستم مدیریت آموزش ثبت و در حین آموزش پاسخهای خود را از ساير كاربران پيشرفته تر و يا اساتید مربوطه دریافت نمايند همچنین در طول دوره آموزشی ، مدیریت آموزش میتواند آزمونهایی برای ارزیابی میزان پیشرفت کاربران به صورت محلی و کاملا الکترونیکی توسط "زیر سیستم آزمون" برگزار نموده و با توجه به گزارشات آماری اخذ شده از "زیر سیستم آزمون" توصیه های لازم را جهت پیشرفت دوره به کاربران گوشزد نماید. در پایان دوره نیز برای پوشش دهی دوره آموزشی، کلاسهای رفع اشکال با حضور اساتید رایانه در محل سازمان یا موسسات طرف قرارداد برگزار ، و به سوالات و مسائل درسی کاربران پاسخ های لازم داده میشود. پس از دوره آموزشی و کلاسهای رفع اشکال ، کاربران جهت اخذ مدرک معتبر پايان دوره ، در مراکزآزمون رسمی و يا محل سازمان ،حضور یافته و پس از قبولی، مدارک آنان صادر میگردد.

 

تقویم آموزشی پائیز و زمستان:

 

Document-page-001(1).jpg

 

دوره های بحث آزاد انگلیسی (Free Discussion)
این اطلاعیه تا تاریخ 1396/12/8 اعتبار خواهد داشت.

موسسه زبان کیش ایر رای ارتقای هرچه بیشتر دانشجویان زبان انگلیسی در آموزشگاه دوره های بحث آزاد انگلیسی Free Discussion را برگزار می نماید. دوره های بحث آزاد زبان انگلیسی به صورت فشرده می توانند بازدهی چندین برابری کلاس های عادی را از نظر بهبود مهارت Speaking انگلیسی و هم چنین توانایی برقرای ارتباط با افراد دیگر حاصل نمایند. اهمیت این دوره ها و هم چنین مهارت اساتید ما ، را جزو بهترین آموزشگاه های زبان انگلیسی در تهران قرار داده است که اقدام به برگزاری کلاس های بحث آزاد زبان انگلیسی می کنند. این مقطع شامل 4 ترم می باشد که هر دوره به مدت 30 ساعت برگزار می شود. در این دوره از کتاب speak now استفاده می شود .که از جدیدترین متدها برای تقویت مهارت مکالمه می باشد. علاقه مندان به شرکت در کلاس بحث آزاد انگلیسی با دپارتمان زبان انگلیسی موسسه تماس حاصل فرمایند .
ویدیویی هنوز ثبت نشده است!

کاربر گرامی سایت در حال بروزرسانی است. در صورت بروز هر گونه مشکل، پیشتر از شما پوزش می خواهیم. تا چند ساعت آینده مشکل برطرف خواهد شد.