موسسه کیش ایر

نام شعبه : ونک

استان : تهران

شهر : تهران

محله : ونک

آدرس : میدان ونک، ابتدای بزرگراه شهید حقانی، قبل از چهار راه جهان کودک، 69 جدید

تلفن : 02188776841 - 02188776842 - 02188776843

آدرس وب سايت : kacinstitute.ir

آدرس اينستاگرام : kacinstitute.ir

مجموعه زونکن مسئولیتی در قبال صحت محتوای ثبت شده توسط موسسات و آموزشگاه ها ندارد. لطفا جهت اطمینان، با شماره های درج شده تماس بگیرید.

زبان های تدريسی آموزشگاه : آموزش زبان انگلیسی آموزش زبان فرانسوی آموزش زبان آلمانی آموزش زبان ایتالیایی آموزش زبان اسپانیایی آموزش زبان ترکی استانبولی آموزش زبان سوئدی آموزش زبان روسی

دوره های ویژه تدریسی آموزشگاه : ترمینیمه فشردهفشردهفوق فشردهخصوصی

سطوح دوره های آموزشی آموزشگاه : ابتداییمتوسطپیشرفتهکودکاننوجوانانبزرگسالان

دوره های تخصصی آموزشگاه : دوره تخصصی ESOL دوره تخصصی TTC دوره تخصصی ESP دوره تخصصی مکالمه دوره تخصصی TOEFL دوره تخصصی IELTS دوره تخصصی GRE دوره تخصصی TOMER دوره تخصصی CPE دوره تخصصی FCE دوره تخصصی TCF دوره تخصصی TCFQ دوره تخصصی TEFAQ دوره تخصصی GMAT دوره تخصصی IELTS MOCK EXAM دوره تخصصی CAE دوره تخصصی Speaking دوره تخصصی Writing دوره تخصصی Movie دوره تخصصی Listening دوره تخصصی Vocabulary دوره تخصصی Discussion دوره تخصصی EPT دوره تخصصی PET دوره تخصصی KET دوره تخصصی FCE دوره تخصصی DELF دوره تخصصی DALF دوره تخصصی DELE دوره تخصصی TEF

نوع دوره : پسرانه و دخترانه

توضیحات آموزشگاه :

آموزشگاه کیش ایر یکی از بهترین و معروف ترین آموزشگاه های زبان محله ونک در شهر تهران است. ارائه تخصصی انواع زبان های خارجی به صورت کلاسی و خصوصی در آموزشگاه زبان کیش ایر برای زبان آموزان.

آموزشگاه زبان کیش ایر از بهترین آموزشگاه های زبان در خدمت زبان آموزان و علاقه مندان به یادگیری زبان خارجی است. علاقه مندان به کسب مدارک آزمون های بین المللی زبان برای کسب اطلاعات کامل (محتوای آزمون، مراکز برگزاری، زمان آزمون و منابع آموزشی مهم) می توانند به صفحه آزمون های زبان خارجی مراجعه کنند.

 

مدیریت موسسه فرهنگی آموزشی کیش ایر از بدو تاسیس 8 هدف بزرگ را در راستای گسترش کمی و کیفی 8 دپارتمان خود نشانه گرفته است که به تفکیک زیر می باشد:

  • دپارتمان زبان های خارجی
  • دپارتمان علوم رایانه و فناوری اطلاعات
  • دپارتمان اقماری
  • دپارتمان شرکت ها و ارگان ها
  • دپارتمان انتشارات
  • دپارتمان آموزش های مهارت های فنی و حرفه ای
  • دپارتمان آزمون ها
  • دپارتمان آموزش های الکترونیکی

دپارتمان زبانهای خارجی

در این دپارتمان در بحث کمی با دارا بودن بخش های آموزش زبانهای انگلیسی ، فرانسوی ،آلمانی، اسپانیایی، ایتالیایی و روسی که تاکید بر آموزش مهارتی جهت ایجاد اشتغال زایی برای دانشجویان ، کارمندان محترم دولت و همچنین افراد جویای کار ادامه مسیر با حفظ کیفیت آموزشی می دهد .

دپارتمان علوم رایانه و فناوری اطلاعات

در این دپارتمان سعی شده است باتوجه به گستردگی علوم رایانه آن بخش هایی که بیشتر در زمینه های مهارتی و کاربردی می باشند بکار گرفته و دانشجویان را به کارگروهای تخصصی سوق داد لذا گروه نرم افزارهای گرافیک و معماری، گروه ICDL و گروه ICT ، گروه فنی و مهندسی ، گروه فیلم و انیمیشن و عکاسی تقسیم شده است و هدف آموزش افراد در بخش های معرفی شده و معرفی آموزش دیدگان بعنوان افرادی متبحر در گرایش انتخابی و معرفی به بازار کار می باشد.

دپارتمان اقماری

در جهت گسترش سیستم های آموزشی کیش ایر در سراسر کشور و ایجاد اشتغال زایی موسسات فرهنگی آموزشی مراکز استان و شهرستانهای پر جمعیت مورد نظر مدیریت قرار گرفت که در این راستا 15 مرکز استان و 30 شهر بزرگ تاکنون تحت پوشش قرار گرفته و تمامی آنها دارای سیستم آموزشی یکسان در کل کشوربا ایجاد سیستم نظارت علمی قوی و همچنین دارای سیستم ثبت نام کامپیوتری یکسان تحت نظارت موسسه مادر می باشند، که با این همکاری علاوه بر ایجاد اشتغال و درآمدزایی جهت موسسات استانی باعث ارائه خدمات آموزشی استاندارد و با کیفیت با برای مهارت آموزان گردیده است.

دپارتمان شرکت ها و ارگان ها

در زمینه عقد قرارداد با شرکتها و ارگانهای دولتی از سال 1380 تاکنون بالغ بر 110 شرکت دولتی و خصوصی در زمینه آموزش زبانهای خارجی و علوم رایانه با موسسه قرارداد منعقد نموده اند. این دپارتمان موسسه موفق به عقد قرارداد با سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران جهت پوشش مراکز فرهنگی معرفی شده شهرداری گشته است. در این دپارتمان کلیه سرویس های آموزشی بصورت خصوصی و نیمه خصوصی نیز ارائه می گردد که شرکتها از این بخش استقبال خوبی داشته اند.

دپارتمان انتشارات

از آنجائیکه هدف مدیریت موسسه سیستم متمرکز آموزش از اولویت های ضروری به شمار می رود، با عقد قرارداد با انتشارات های معتبر و ایجاد هیات علمی برای هر رشته نسبت به گردآوری و تدوین و تالیف سیستم های آموزشی و کمک آموزشی هر دپارتمان اقدام نمود و هم اکنون موسسه کلیه همکاران دارای سیستم آموزشی یکسان و تحت نظارت می باشد و کلیه کتب با اخذ مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی بصورت انحصاری می باشد. در پایان امیدواریم با گسترش خدمات آموزشی موسسه در کل کشور در آینده ای نزدیک سیستم های آموزشی خود در بخش بین المللی و همچنین مکاتبه ای ارتقا بخشیم .

دپارتمان آموزش های مهارت های فنی و حرفه ای

در این دپارتمان سعی شده با توجه به نیاز مبرم فضای اشتغال با اخذ مجوز در رشته های فناوری اطلاعات، امور مالی، بازرگانی، گردشگری، هتلداری، خدمات آموزشی و اداری د ر486 رشته پایه و پیشرفته آموزش های فنی و حرفه ای داده شود و بهترین یاور کارشناسان و کارمندان در عرصه صنعت و خدمات باشد.

دپارتمان آزمون ها

در این دپارتمان که با هدف ارائه مدارک معتبر داخلی و بین المللی ایجاد شده است، در بخش داخلی با برگزاری آزمون های مهارتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و همچنین سازمان آموزش فنی و حرفه ای گام موثری در ارائه مدرک معتبر برای مهارت آموزان ایجاد شده است. آزمون های ESOL دانشگاه کمبریج دپارتمان زبان و آزمون های ICT جهت دپارتمان کامپیوتر فراهم شده است.

دپارتمان آموزش های الکترونیکی

در این سیستم آموزشی، کاربران نامحدود و در قسمتهای مختلف سازمان ،در محل کار و در پشت سیستم خود و از طریق شبکه محلی سازمان یا شرکت ، بنا به زمانها و تاریخهای تعیین شده توسط مدیریت آموزش ، میتوانند آموزشهای لازم را به صورت محتوای چند رسانه ای در محیطی کاملا تعاملی و واقعی دریافت و مشاهده نمایند. محتوای آموزشی دروس در قالب اسلایدها، فیلمها و متون و ... قابل دسترسی و مطالعه میباشد. همچنین امکان مرور نامحدود دروس توسط آنها برای فهم و اشراف بهتر در این سیستم فراهم است. کاربران در حین دوره نیز قادر خواهند بود سوالات و مسائل درسی را در سیستم مدیریت آموزش ثبت و در حین آموزش پاسخهای خود را از ساير كاربران پيشرفته تر و يا اساتید مربوطه دریافت نمايند همچنین در طول دوره آموزشی ، مدیریت آموزش میتواند آزمونهایی برای ارزیابی میزان پیشرفت کاربران به صورت محلی و کاملا الکترونیکی توسط "زیر سیستم آزمون" برگزار نموده و با توجه به گزارشات آماری اخذ شده از "زیر سیستم آزمون" توصیه های لازم را جهت پیشرفت دوره به کاربران گوشزد نماید. در پایان دوره نیز برای پوشش دهی دوره آموزشی، کلاسهای رفع اشکال با حضور اساتید رایانه در محل سازمان یا موسسات طرف قرارداد برگزار ، و به سوالات و مسائل درسی کاربران پاسخ های لازم داده میشود. پس از دوره آموزشی و کلاسهای رفع اشکال ، کاربران جهت اخذ مدرک معتبر پايان دوره ، در مراکزآزمون رسمی و يا محل سازمان ،حضور یافته و پس از قبولی، مدارک آنان صادر میگردد.

 

تقویم آموزشی پائیز و زمستان:

 

Document-page-001(1).jpg

 

اطلاعيه ای هنوز ثبت نشده است!
ویدیویی هنوز ثبت نشده است!

کاربر گرامی سایت در حال بروزرسانی است. در صورت بروز هر گونه مشکل، پیشتر از شما پوزش می خواهیم. تا چند ساعت آینده مشکل برطرف خواهد شد.