موسسه پیام فردا

نام شعبه : یوسف آباد

استان : تهران

شهر : تهران

محله : یوسف آباد

آدرس : یوسف آباد، نبش خیابان چهلم ،پلاک 292 ،طبقه اول ،واحد 1

تلفن : 02188062710

آدرس وب سايت : payamfarda.com

آدرس اينستاگرام : payamfarda_institute

مجموعه زونکن مسئولیتی در قبال صحت محتوای ثبت شده توسط موسسات و آموزشگاه ها ندارد. لطفا جهت اطمینان، با شماره های درج شده تماس بگیرید.

زبان های تدريسی آموزشگاه : آموزش زبان انگلیسی

دوره های ویژه تدریسی آموزشگاه : ترمینیمه فشردهفشردهفوق فشردهخصوصی

سطوح دوره های آموزشی آموزشگاه : ابتداییمتوسطپیشرفتهکودکاننوجوانانبزرگسالان

دوره های تخصصی آموزشگاه : دوره تخصصی TOEFL دوره تخصصی IELTS دوره تخصصی مکالمه

نوع دوره : مختلط

توضیحات آموزشگاه :

آموزشگاه پیام فردا یکی از بهترین و معروف ترین آموزشگاه های زبان محله یوسف آباد در شهر تهران است. ارائه تخصصی انواع زبان های خارجی به صورت کلاسی و خصوصی در آموزشگاه زبان پیام فردا برای زبان آموزان.

آموزشگاه زبان پیام فردا از بهترین آموزشگاه های زبان در خدمت زبان آموزان و علاقه مندان به یادگیری زبان خارجی است. علاقه مندان به کسب مدارک آزمون های بین المللی زبان برای کسب اطلاعات کامل (محتوای آزمون، مراکز برگزاری، زمان آزمون و منابع آموزشی مهم) می توانند به صفحه آزمون های زبان خارجی مراجعه کنند.

امروزه آنچه ثروت يک ملت تلقی می شود، نه منابع طبيعی آن بلکه ، نيروی انسانی کارآمد و متعهد است. آموزش اصولی و هدفدار می تواند با تربيت صحيح افراد به صورت واسطه ای برای انتقال تکنولوژی به کار رود. و بدين وسيله نيروی انسانی را با روشهای بهينه استفاده از منابع محدود جامعه آشنا سازد.

از طرف ديگر در دنيای امروز گسترش ارتباطات ميان جوامع و ملل مختلف يادگيری حداقل يک زبان خارجی و خصوصا زبان انگليسی را اجتناب ناپذير کرده است.

در اين راستا آموزشگاه پیام فردا با حدود 10 سال تجربه در زمينه آموزش زبانهای خارجی همواره تلاش نموده است دوره های آموزشی کاربردی را متناسب با نيازهای موجود طراحی و اجرا نمايد.

لذا ، زبان آموزان گرامی می توانند ضمن برخورداری از آموزشی در حد و اندازه های استاندارهای قابل قبول ، پس از اتمام هر دوره از دوره های آموزشی با دريافت مدرک آموزشی معتبر در جهت ارتقاء وضعيت شغلی و تحصيلی خود قدمهای مطمئنی بردارند.

تلاش ما فراهم آوردن زمينه ای مناسب جهت آموزش اصولی با کيفيتی قابل قبول و کاملا مطابق با معيارهای استاندارد ، برای همه سنين و برای کليه ساکنان شهر تهران به خصوص اهالی محترم يوسف آباد است.

شرح دوره های آموزشی آموزشگاه زبان پیام فردا

        1  .  کل دوره آموزشی شامل  40  ترم  است که با توجه به سن زبان آموزان ممکن است به تعداد ترم ها افزوده و یا کم  شود .  

      2 . هر سال شامل 4  ترم آموزشی است .  

      3 . هر ترم آموزشی   18 جلسه    و   2  روز در هفته می باشد .   

      4 . مدت هر جلسه  :   یکساعت و نیم      برای همه سطوح است .

شرايط ثبت نام درکلاسهای خصوصی:

در صورت تمايل زبان آموزان به شرکت در کلاسهای خصوصی ، می توان ضمن تماس با مدير آموزشگاه و تعيين قرار قبلی نسبت به مذاکره و توافقات لازم اقدام نمود.

 • برگزاری کلاسها ، فقط در محل آموزشگاه امکان پذير است.
 • مدت زمان هر جلسه کلاسهای خصوصی يک ساعت و سی دقيقه میباشد.
 • رعايت کامل کليه مقررات عمومی کشور و نيز مقررات داخلی آموزشگاه الزامی است.
 • شهریه هر 5 پنج جلسه آموزشی، پيشاپيش با زبان آموز تسويه خواهد شد.
 • زبان آموز موظف است راس ساعت مقرر در آموزشگاه حضور يابد. در صورت تاخير بیش از 15 دقيقه جلسه آموزشی لغو شده و هزينه آن جلسه با زبان آموز محاسبه خواهد شد.
 • روز و ساعت برگزاری کلاسها و نيز کلیه توافقات زبان آموز و استاد ، بايد با اطلاع انستيتو صورت گيرد، در غير اینصورت هيچ مسئوليتی متوجه انستيتو نخواهد بود.
 • تغيير ساعت و روز کلاسهای خصوصی با توافق موسسه و مدرس ، حداقل 24 ساعت قبل از شروع کلاس، امکان پذیر است ،در غير این صورت آن جلسه لغو شده و هزینه آن به صورت کامل با ايشان محاسبه خواهد شد.
 • آموزشگاه تمامی تلاش خود را برای برگزاری دقيق و منظم کلاسها بکار خواهد گرفت اما ، حق تغيير روز و ساعت برگزاری کلاسها برای آموزشگاه محفوظ است.
 • آموزشگاه صرفا در قبال برگزاری منظم کلاسها و ایجاد محيط مناسب آموزشی، متعهد است. لذا تعهد دیگری از قبيل موفقيت زبان آموز در هيچ آزمونی، متوجه انستيتو نمی باشد.
 • در صورت تمايل زبان آموزان ، پس از گذراندن هر دوره آموزشی ، امکان اعطای مدرک زبان (همانند کلاسهای گروهی) نيز وجود دارد.
 • برای دريافت مدرک ، زبان آموزان بايد در آزمون مربوطه شرکت کرده و نمره لازم را کسب نمايند. بديهی کليه قوانين اين آزمون مطابق با شرايط کلی آيين نامه آموزشی انستيتو است.
 • زبان آموزانی که در کلاسهای خصوصی شرکت می کنند ، بايد تابع همه قوانين و مقررات داخلی آموزشگاه باشند، به بيان ديگر شرايط کلی و مقررات عمومی آموزشگاه برای همه کلاسها اعم از گروهی يا خصوصی يکسان است.

 

 

 

اطلاعيه ای هنوز ثبت نشده است!
ویدیویی هنوز ثبت نشده است!

کاربر گرامی سایت در حال بروزرسانی است. در صورت بروز هر گونه مشکل، پیشتر از شما پوزش می خواهیم. تا چند ساعت آینده مشکل برطرف خواهد شد.