موسسه پژواک

نام شعبه : نظرآباد

استان : البرز

شهر : کرج

محله : نظرآباد

آدرس : کرج ، نظرآباد، خیابان شیرودی ، روبروی درب مخابرات قدیم

تلفن : 02645348722

آدرس وب سايت :

آدرس اينستاگرام :

مجموعه زونکن مسئولیتی در قبال صحت محتوای ثبت شده توسط موسسات و آموزشگاه ها ندارد. لطفا جهت اطمینان، با شماره های درج شده تماس بگیرید.

زبان های تدريسی آموزشگاه : آموزش زبان انگلیسی

دوره های ویژه تدریسی آموزشگاه : ترمینیمه فشردهفشردهفوق فشردهخصوصی

سطوح دوره های آموزشی آموزشگاه : ابتداییمتوسطپیشرفتهکودکاننوجوانانبزرگسالان

دوره های تخصصی آموزشگاه : دوره تخصصی TOEFL دوره تخصصی IELTS دوره تخصصی TTC دوره تخصصی مکالمه

نوع دوره : مختلط

توضیحات آموزشگاه :

آموزشگاه پژواک یکی از بهترین و معروف ترین آموزشگاه های زبان محله نظرآباد در شهر کرج است. ارائه تخصصی انواع زبان های خارجی به صورت کلاسی و خصوصی در آموزشگاه زبان پژواک برای زبان آموزان.

آموزشگاه زبان پژواک از بهترین آموزشگاه های زبان در خدمت زبان آموزان و علاقه مندان به یادگیری زبان خارجی است. علاقه مندان به کسب مدارک آزمون های بین المللی زبان برای کسب اطلاعات کامل (محتوای آزمون، مراکز برگزاری، زمان آزمون و منابع آموزشی مهم) می توانند به صفحه آزمون های زبان خارجی مراجعه کنند.

 

آموزشگاه زبان پژواک سال 1382 بعنوان اولین آموزشگاه تخصصی زبانهای خارجی در شهرستان نظرآباد آغاز به کار کرد. این آموزشگاه هم اکنون در رده های سنی مختلف از خردسالان تا بزرگسالان در حال فعالیت میباشد.

افتخار آموزشگاه زبان پژواک، استقرار در بزرگترین و مجهزترین مرکز آموزشی شهرستان که در دو طبقه ، در محیطی کاملاً استاندارد و مجهز به کلاسهای تمام هوشمند و بهره گیری از کادر آموزشی متخصص و با تجربه است که این مؤسسه را به یکی از بزرگترین مؤسسات آموزش زبان در استان البرز تبدیل نموده است.

آموزشگاه زبان پژواک با بیش از 12 سال سابقه آموزشی ، یکی از پیشگامان آموزش زبان های خارجی در سطح شهرستان میباشد.

مدیریت و کلیه کارکنان آموزشگاه پژواک ، متعهد بودن ، استفاده از روش های نوین آموزشی ، افزایش رضایتمندی زبان آموزان و اولیای زبان آموزان را سرلوحه ی کار خود قرار داده اند. پایبندی به تعهدات خویش ، اعتماد ، اطمینان را برای موفقیت خود ضروری می دانیم.

سیستم آموزشی

کلاسهای آموزشی به صورت ترمیک برگزار می شوند. هر ترم آموزشی 18 جلسه و هر جلسه نود دقیقه به طول می انجامد؛ همچنین این آموزشگاه با رعایت رده سنی، به نظام آموزشی کاملاً منسجمی دست پیدا کرده است. زبان آموزان در گروه سنی خود به یادگیری زبان می پردازند و پایان هر دوره، کارنامه ای به آنان اعطاء می گردد.

دوره های آموزشی :

·        دوره های آموزشی کودکان

·        دوره های آموزشی نوجوانان

·        دوره های آموزشی بزرگسالان

·        دوره های IELTS

·        دوره های تربیت مدرس TTC

دوره های آموزشی کودکان

دوره های آموزشی کودکان خاص گروه سنی 6 تا 10 سال میباشد. در این دوره های آموزشی، آموزش همراه با شعر، انواع بازیهای آموزشی و مکالمه در محیطی کاملاً استاندارد، به کودکان آموزش داده می شود. این دوره شامل 12 ترم آموزشی و بر اساس مجموعه کتاب های First Friend و Tiny Talk میباشد.

دوره های آموزشی نوجوانان

دوره های آموزشی نوجوانان خاص گروه سنی 11 تا 16 سال میباشد. کتب منتخب این دوره، سری کتاب های Family & Friends میباشد.

دوره های آموزشی بزرگسالان

دوره های آموزشی بزرگسالان خاص گروه سنی 16 سال به بالا میباشد. در این دوره با سری کتابهای American English File با بکارگیری چهار مهارت(Reading, Speaking, Writing, Listening) هدف اصلی تقویت Speaking میباشد.

دوره های IELTS

آزمون های IELTS و TOEFL معیاری برای سنجش سطح مهارت افراد در سطح بین المللی میباشند. مدرک این آزمون ها دارای 2 سال اعتبار و متصدی برگزاری این آزمون ها دانشگاه آزاد میباشد. کلاس های عمومی IELTS شامل 9 ترم آموزشی و بر اساس کتابهای Complete IELTS میباشد.

دوره های تربیت مدرس TTC

این آموزشگاه دوره های تربیت مدرس را هر ساله در 40 ساعت آموزشی با بهره گیری از اساتید دانشگاه و به روزترین متدهای آموزشی برگزار می نماید.

 

اطلاعيه ای هنوز ثبت نشده است!
ویدیویی هنوز ثبت نشده است!

کاربر گرامی سایت در حال بروزرسانی است. در صورت بروز هر گونه مشکل، پیشتر از شما پوزش می خواهیم. تا چند ساعت آینده مشکل برطرف خواهد شد.