آموزشگاه پویش

نام شعبه : پارک وی

استان : تهران

شهر : تهران

منطقه : 1

محله : پارک وی

آدرس : خیابان ولیعصر ،بالاتر از پارک وی، نرسیده به محمودیه ،جنب بانک صادرات

تلفن : 02122035944

آدرس وب سایت : pooyesh-institute.com

زبان های تدریسی : انگلیسیفرانسویآلمانی

دوره های موجود : ترمینیمه فشردهفشردهفوق فشردهخصوصی

سطوح موجود : ابتداییمتوسطپیشرفتهنوجوانانبزرگسالان

دوره های تخصصی موجود : TOEFLIELTS

نوع دوره : پسرانه و دخترانه

توضیحات :

 

آموزشگاه پویش تهران

تاریخچه : آموزشگاه پویش در سال 1352 با مجوز رسمی از وزارت آموزش و پرورش توسط دکتر رضا نصیری ( دارای درجه دکترا در رشته مدیریت و جامعه شناسی از دانشگاه پاریس ) در خیابان کارگر شمالی (امیرآباد) جنب بلوار کشاورز ، منطقه 6 شهر تهران تاسیس شد. در زمینه آموزش زبانهای خارجی ، دوره های آمادگی کنکور و دروس تقویتی دوره دبیرستان فعالیت خود را آغاز نمود و تا سال 1384 در منطقه 6 تهران در قالب آموزشگاه پسرانه پویش و دخترانه ارمغان فعالیت داشته است.

موسسه آموزشی پویش

موسسه آموزشی پویش در سال 1373 در اداره ثبت شرکت ها و موسسات غیرتجاری تهران به شماره 8163 به ثبت رسید ماهیت این موسسه غیردولتی و غیرانتفاعی است. مجتمع آموزشی دخترانه پویش (راهنمائی و دبیرستان) واقع در الهیه منطقه یک شهر تهران اولین واحد تابعه این موسسه بوده است که در سال 1373 تاسیس شد و تا مهرماه 1383 فعالیت داشته است.

آموزشگاه زبانهای خارجی پویش _ منطقه یک (شمیران)

از سال 1387 آموزشگاه پسرانه / دخترانه پویش از واحدهای تابعه و تحت پوشش موسسه آموزشی پویش واقع در خیابان ولی عصر بالاتر از چهارراه پارک وی جنب بانک صادرات پلاک 2714 بفعالیت خود ادامه میدهد.

 

بسیاری از متخصصان و کارشناسان و پدران و مادران امروز از طریق موسسات آموزشی پویش و ارمغان وارد دانشگاهها و موسسات آموزش عالی شده اند این نام را می شناسند ، موسسه آموزشی پویش با بهره گیری از تجربه های ارزشمند سال های گذشته و با به روز رسانی تکنیک ها و متدهای جدید آموزشی ، کماکان در خدمت آموزش و پرورش نسل جوان و قشر فرهیخته کشور عزیزمان است.

اطلاعیه ای هنوز ثبت نشده است!
ویدیویی هنوز ثبت نشده است!

کاربر گرامی سایت در حال بروزرسانی است. در صورت بروز هر گونه مشکل، پیشتر از شما پوزش می خواهیم. تا چند ساعت آینده مشکل برطرف خواهد شد.