موسسه نیلگون

نام شعبه : مهرشهر

استان : البرز

شهر : کرج

محله : مهرشهر

آدرس : بلوار ولی عصر مهرشهر، نبش تقاطع چهارم

تلفن : 02633306127

آدرس وب سايت :

آدرس اينستاگرام :

مجموعه زونکن مسئولیتی در قبال صحت محتوای ثبت شده توسط موسسات و آموزشگاه ها ندارد. لطفا جهت اطمینان، با شماره های درج شده تماس بگیرید.

زبان های تدريسی آموزشگاه : آموزش زبان انگلیسی

دوره های ویژه تدریسی آموزشگاه : ترمینیمه فشردهفشردهفوق فشردهخصوصی

سطوح دوره های آموزشی آموزشگاه : ابتداییمتوسطپیشرفتهنوجوانانبزرگسالان

دوره های تخصصی آموزشگاه : دوره تخصصی TOEFL دوره تخصصی IELTS دوره تخصصی FCE دوره تخصصی IELTS MOCK EXAM دوره تخصصی CAE دوره تخصصی TOLIMO دوره تخصصی TTC دوره تخصصی CELTA دوره تخصصی EPT دوره تخصصی KET دوره تخصصی مکالمه

نوع دوره : پسرانه و دخترانه

توضیحات آموزشگاه :

آموزشگاه نیلگون یکی از بهترین و معروف ترین آموزشگاه های زبان محله مهرشهر در شهر کرج است. ارائه تخصصی انواع زبان های خارجی به صورت کلاسی و خصوصی در آموزشگاه زبان نیلگون برای زبان آموزان.

آموزشگاه زبان نیلگون از بهترین آموزشگاه های زبان در خدمت زبان آموزان و علاقه مندان به یادگیری زبان خارجی است. علاقه مندان به کسب مدارک آزمون های بین المللی زبان برای کسب اطلاعات کامل (محتوای آزمون، مراکز برگزاری، زمان آزمون و منابع آموزشی مهم) می توانند به صفحه آزمون های زبان خارجی مراجعه کنند.

موسسه پل ارتباطات جهانی فدک نیلگون( امین2) یک موسسه  غیر تجاری (فرهنگی- آموزشی) می باشد که کار خود را در بخش آموزش زبان های خارجی پسرانه پس از اخذ مجوزهای لازم از وزارت آموزش و پرورش (به شماره 4003210 مورخ 1393/03/12) به طور رسمی آغاز نمود.

سپس این موسسه  کار خود را با توسعه در بخش آموزش زبان های خارجی در بخش دخترانه  در تاریخ 1395/9/22 با شماره مجوز 47560/72 ادامه و  بدلیل راندمان کاری بالا و بهره مندی از بهترین مدرسین وکتابها وجزوات خوب و به روز همچنین روش های نوین تدریس موفق به جلب رضایت بالای مخاطبین خود شد که این امر سبب گردید که این موسسه به عنوان یکی از بهترین موسسات اموزشی در سطح استان البرز شناخته شده و  بتواند از مسعولین مجوزهای لازمه را برای فعالیت در بخش کنکور تقویتی و تیز هوشان در تاریخ 1395/12/1 به شماره مجوز 65073/72  در یافت و فعالیت خود را در این زمینه اغاز کند.

شایان ذکر است که جناب آقای علی مولایی حامی اصلی آموزشگاه بوده اند و موسسه هموراه موفقیت های خود را قدر دان راهنمایی ها و تجربیات ایشان می داند.

همچنین ما مفتخریم که از جمعی از اساتید و مدرسین خارجی (انگلیسی الاصل و )، اساتید دانشگاه های برتر کشور و بزرگان کنکور ایران بهره مند هستیم تا در تخصصی ترین بخشها و زمینه ها بتوانیم ارائه کننده بهترین خدمات آموزشی به شما عزیزان باشیم. در این موسسه در پایان هر دوره آموزشی برای کلیه دانش آموزان و دانشجویان مدارک کاملا معتبر و تایید شده صادر می گردد و از دانشجویان برتر در صورت تمایل جهت همکاری دعوت بعمل می آید.

 

در پایان مدیریت موسسه از همه شما بزرگواران خواهشمند است تا در جهت پیشرفت هرچه بیشتر موسسه ما را از نظرات، پیشنهادات و انتقادهای خود بی نصیب نذاشته و در این امر خیر ما را یاری نمایید.

اطلاعيه ای هنوز ثبت نشده است!
ویدیویی هنوز ثبت نشده است!

کاربر گرامی سایت در حال بروزرسانی است. در صورت بروز هر گونه مشکل، پیشتر از شما پوزش می خواهیم. تا چند ساعت آینده مشکل برطرف خواهد شد.

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: Module 'timezonedb' already loaded

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: