موسسه نگاره سرو

نام شعبه : طالقانی

استان : تهران

شهر : تهران

محله : طالقانی

آدرس : خیابان طالقانی غربی، بین میدان فلسطین و خیابان وصال ،خیابان فریمان، پلاک 30، طبقه 4 ، واحد 12

تلفن : 02166478934

آدرس وب سايت : negaresarv.com

آدرس اينستاگرام : negaresarv

مجموعه زونکن مسئولیتی در قبال صحت محتوای ثبت شده توسط موسسات و آموزشگاه ها ندارد. لطفا جهت اطمینان، با شماره های درج شده تماس بگیرید.

رشته های آموزشی تدریسی آموزشگاه : هنر

سطوح کنکور تدریسی آموزشگاه : کاردانیکارشناسیکارشناسی ارشد

نوع تدريس کلاس های کنکور آموزشگاه : خصوصیکلاسی/عمومیمشاوره ای

توضیحات آموزشگاه :

آموزشگاه نگاره سرو یکی از بهترین و معروف ترین آموزشگاه های کنکور محله طالقانی در شهر تهران است.

سرو، درختی همیشه سبز و استوار که در بیشتر مناطق ایران می روید وریشه در فرهنگ ایرانیان دارد. سرو ایرانی نماد استقامت ، آزادگی و سرفرازی مردم ایران زمین توصیف می شود که به عنوان درختی مقدس ازگذشته های دور علامت خاص ایرانیان و دراساطیر ایران نیز نمادخدای گیاهی محسوب می گشته است به گونه ای که این نقش مایه در بسیاری از معابد میترایی دیده می شود. همچنین سرو نماد اهورامزدا نیز تلقی گشته است. بنابربرخی روایات تاریخی زردشت دو شاخه سرو از بهشت آورد و یکی را درکاشمر و دیگری را درفریومد کاشت چنانچه فردوسی در شاهنامه نیز به آن اشاره می کند:

نخست آذرمهر برزین نهاد ..... به کشمرنگر تا چه آیین نهاد

یکی سرو آزاده بود از بهشت ..... به پیش در آذر آن را بکشت

در جایی دیگر نیز چنین روایت شده که زردشت با دستان خود سروی می کارد که بعدها بلندترین سرو جهان می شود.اهمیت نقش سرو در دوره هخامنشیان را تکرار این نگاره بر حجاری های تخت جمشید بیانگر می باشد. آموزشگاه آزاد هنر های تجسمی نگاره سرو با مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به دنبال آموزش تخصصی هنر و ارتقاء و تکمیل اطلاعات و آگاهی هنردوستان، هنرجویان و فارغ التحصیلان رشته های هنری از دانشگاه ها شکل گرفت. لذا به دلیل تنوع رشته های هنرهای تجسمی و تنوع سلیقه هنرجویان و نیاز جامعه امروز به هنرهای زیبا وکاربردی، دپارتمان های آموزش طراحی و نقاشی، گرافیک، طراحی صنعتی، مجسمه سازی ،معماری داخلی و دکوراسیون و کنکور هنر تشکیل گشت. هدف از تشکیل دپارتمان طراحی و نقاشی و مجسمه سازی نگاره سرو، آموزش طراحی و نقاشی با تکنیکهای مختلف به ویژه رنگ روغن ،سیاه قلم، مدادرنگی، پاستل و اکرولیک در سبکهای کلاسیک و معاصر است لازم به توضیح است که دوره آموزشی نقاشی معاصر با رویکرد ایده پردازی و خلاقیت در نقاشی شکل گرفت همچنین دپارتمان مجسمه سازی نگاره سرو نیز آموزش تندیس، نقش برجسته و مجسمه شهری را در راستای اهداف خود قرارداده است.

یکی از ویژگی های هنر معاصر بهره گیری از رایانه برای خلق آثار هنری و کاربردی بودن آثار هنری خلق شده میباشد لذا برای رسیدن به این منظور آموزشگاه نگاره سرو در دپارتمان طراحی صنعتی، گرافیک و معماری داخلی و دکوراسیون سعی در برآورد کردن نیاز هنرمند برای خلق آثاری متناسب با نیاز جامعه امروز می باشد.

 

امیدِ آن داریم که بتوانیم مجموعه ای قابل اعتماد در آموزش صحیح هنرهای تجسمی با اندیشه هایی نو و خلاقانه اما با حفظ اصول باشیم.

اطلاعيه ای هنوز ثبت نشده است!
ویدیویی هنوز ثبت نشده است!

کاربر گرامی سایت در حال بروزرسانی است. در صورت بروز هر گونه مشکل، پیشتر از شما پوزش می خواهیم. تا چند ساعت آینده مشکل برطرف خواهد شد.