موسسه نام آوران زبان آموخته

نام شعبه : توحید

استان : تهران

شهر : تهران

محله : توحید

آدرس : میدان توحید، خیابان توحید، کوچه ی نادر، پلاک ۸ و پلاک ۱۰

تلفن : 02166943546 - 02166572228 - 02166572229

آدرس وب سايت : amoukhteh.com

آدرس اينستاگرام :

مجموعه زونکن مسئولیتی در قبال صحت محتوای ثبت شده توسط موسسات و آموزشگاه ها ندارد. لطفا جهت اطمینان، با شماره های درج شده تماس بگیرید.

زبان های تدريسی آموزشگاه : آموزش زبان انگلیسی آموزش زبان فرانسوی آموزش زبان آلمانی آموزش زبان اسپانیایی آموزش زبان فارسی

دوره های ویژه تدریسی آموزشگاه : ترمینیمه فشردهفشردهفوق فشردهخصوصی

سطوح دوره های آموزشی آموزشگاه : ابتداییمتوسطپیشرفتهنوجوانانبزرگسالان

دوره های تخصصی آموزشگاه : دوره تخصصی TOEFL دوره تخصصی IELTS

نوع دوره : مختلط

توضیحات آموزشگاه :

آموزشگاه نام آوران زبان آموخته یکی از بهترین و معروف ترین آموزشگاه های زبان محله توحید در شهر تهران است. ارائه تخصصی انواع زبان های خارجی به صورت کلاسی و خصوصی در آموزشگاه زبان نام آوران زبان آموخته برای زبان آموزان.

آموزشگاه زبان نام آوران زبان آموخته از بهترین آموزشگاه های زبان در خدمت زبان آموزان و علاقه مندان به یادگیری زبان خارجی است. علاقه مندان به کسب مدارک آزمون های بین المللی زبان برای کسب اطلاعات کامل (محتوای آزمون، مراکز برگزاری، زمان آزمون و منابع آموزشی مهم) می توانند به صفحه آزمون های زبان خارجی مراجعه کنند.

 

دکتر رامین آموخته

دکتر رامین آموخته استاد دانشگاه رکورد دار گینس در روش ترجمه مبتکر رابطه دستور گشتاوری زبان شناسی در کشور هستند. ایشان مبتکر روش آموزشی(نوام چامسکی- زبان شناس) در ایران توانسته با ابداء رابطه دستور گشتاوری تحول شگفت انگیزی در یادگیری زبان های خارجه به وجود بیارود، دکتر آموخته توانسته با ۱۱ سال تلاش شبانه روز برای بدست آوردن فرمول جامعه زبان انگلیسی در رشته های مختلف اعم از علوم پایه، علوم انسانی، علوم فنی ، فضایی و هنر هزاران هزار از دانشجویان در مقاطع کارشناسی تا دکترا را در رشته های مختلف تربیت کند ، تدریس این روش محدود به ایشان است.

مؤسسه فرهنگی آموزشی نام آوران زبان آموخته

موسسه فرهنگی هنری آموزشی نام آوران زبان آموخته باهدف آموزش اصول مند دانشجویان و بهره گیری از جدیدترین متدهای آموزشی روز دنیا جهت پر کردن خلاء ناشی از روشهای نادرست آموزشی رایج در کشور با مدیریت دکتر آموخته مبدع وتنهامجری فن ترجمه تخصصی بر مبنای نظریه گشتاری در ایران با کسب مجوزهای لازم بطور رسمی فعالیت خود را از سال ۱۳۸۹آغاز کردند.

کادرفنی واساتید

ما در انتخاب پرسنل اداری دقت لازم را داشته ایم ،واز افراد مجرب،وتحصیلکرده،وکارآزموده جهت تکمیل کادر خود استفاده نموده ، زیرا شما را سزاوار بهترینها میدانیم.

دوره ها و اهداف آموزشی

    آموزش اصول وفنون ترجمه متون عمومی و تخصصی ورسیدن به مرحله بداهه خوانی و ویرایش متون طی سه ترم به مدت ۹۰ ساعت با هدف جلوگیری از اتلاف وقت وهزینه های مضاعف در دارالترجمه هایی که هیچ گونه تخصصی در زمینه ترجمه کتب و مقالات علمی را ندارند.

    حفظ ویادگیری لغات و واژه های کتابهای ۵۰۴ و واژگان ضروری تافل و ۱۱۰۰ واژه وبا استفاده از روش کدینگ و تصویر سازی ذهنی و تداعی لغات با رویکرد امادگی لازم دانشجویان جهت ازمونهای ارشد و دکتری و تافل و که این روش کمک شایانی به دانشجویان مینماید تا با صرف وقت و هزینه کمتر با کیفیت بالا اقدام به حفظ و یادگیری با ماندگاری طولانی در ذهن بنمایند.

    برگزاری کلاسهای پری ایلتس وهمراهی مستمر بادانشجویان تا رسیدن به مرحله ازمون ایلتس و کسب نمره قبولی درهمه مهارت ها جهت ارایه مدرک به دانشگاههای داخل و یا خارج کشوربه نحوی که دانشجویان از ثمرات این کلاسها در اینده علمی شان برخوردار شوند.

    برگزاری کلاسهای Writing & Listening& Speaking در سطوح مقدماتی و پیشرفته با هدف امادگی لازم جهت ازمون تافل وتسلط کافی دانشجویان به اصول نگارش و ویرایش مقالات علمی آی اس آی و انجام ویرایش علمی مقالات پژوهشی با روش اکادمیک و تضمین لازم جهت جلوگیری از رد مقاله به جهت فرمت ومحتوا از سوی نشریات خارجی.

    برگزاری کلاسهای مکالمه در سطوح مختلف با حضور اساتید برجسته وبر مبنای تئوری Communicative-Interactive با اثر بخشی بالا

    دوره یادگیری مهارت های درک مطلب در زمان مکالمه و تقویت شنیدار Listening و ارتباط کلامی با روش یادگیری تلفظ آمریکایی

    آموزش خوشنویسی به صورت ترمیک وفشرده با مرکب و خودکار به سبک های مختلف

منشور اخلاقی

    اول خدا و دوم قانون را ناظر بر اعمال خود میدانیم و از کیفیت کار وارایه خدمات به شما نمی کاهیم.

    ما خود را ملزم میدانیم که مسایل فرهنگی غنی اسلامی ایرانی را که حاصل آموزه های دینی وملی ماست را در این موسسه رعایت نموده وبه ان افتخار کنیم.

    رعایت حقوق شهروندی و تکریم دانشجویان و مراجعه کنندگان محترم رابر تمامی امور مقدم دانسته و رضایت ایشان را مایه دلگرمی و مباهات میدانیم.

    دانشجویان ولی نعمت مایند وعامل بودنمان. به حضورشان افتخار وبرای پیشرفتشان در تمامی مراحل کوشا می باشیم.

اطلاعيه ای هنوز ثبت نشده است!
ویدیویی هنوز ثبت نشده است!

کاربر گرامی سایت در حال بروزرسانی است. در صورت بروز هر گونه مشکل، پیشتر از شما پوزش می خواهیم. تا چند ساعت آینده مشکل برطرف خواهد شد.

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: Module 'timezonedb' already loaded

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: