موسسه موسسه فرهنگ سینا

نام شعبه : مطهری

استان : تهران

شهر : تهران

محله : مطهری

آدرس : خیابان مطهری،خیابان قائم مقام،مقابل تهران کلینیک،کوچه 4، پلاک 23

تلفن : 02188195526 - 02188195517

آدرس وب سايت : farhangsina.com

آدرس اينستاگرام : institut_farhang_sina

مجموعه زونکن مسئولیتی در قبال صحت محتوای ثبت شده توسط موسسات و آموزشگاه ها ندارد. لطفا جهت اطمینان، با شماره های درج شده تماس بگیرید.

زبان های تدريسی آموزشگاه : آموزش زبان فرانسوی آموزش زبان آلمانی

دوره های ویژه تدریسی آموزشگاه : ترمینیمه فشردهفشردهفوق فشردهخصوصی

سطوح دوره های آموزشی آموزشگاه : ابتداییمتوسطپیشرفتهنوجوانانبزرگسالان

دوره های تخصصی آموزشگاه : دوره تخصصی مکالمه دوره تخصصی TEFAQ دوره تخصصی TEF

نوع دوره : پسرانه و دخترانه

توضیحات آموزشگاه :

آموزشگاه موسسه فرهنگ سینا یکی از بهترین و معروف ترین آموزشگاه های زبان محله مطهری در شهر تهران است. ارائه تخصصی انواع زبان های خارجی به صورت کلاسی و خصوصی در آموزشگاه زبان موسسه فرهنگ سینا برای زبان آموزان.

آموزشگاه زبان موسسه فرهنگ سینا از بهترین آموزشگاه های زبان در خدمت زبان آموزان و علاقه مندان به یادگیری زبان خارجی است. علاقه مندان به کسب مدارک آزمون های بین المللی زبان برای کسب اطلاعات کامل (محتوای آزمون، مراکز برگزاری، زمان آزمون و منابع آموزشی مهم) می توانند به صفحه آزمون های زبان خارجی مراجعه کنند.

 

موسسه فرهنگ سینا در سال 1382 با اخذ مجوز شماره 16278 از وزارت آموزش و پرورش جمهوری اسلامی، برای برگزرای کلاسهای آموزشی زبان فرانسه انجمن دوستی ایران و فرانسه تاسیس گردید.این موسسه با همکاری موسسه رهیافت فن آوری برگزارکننده کلاس های آموزش زبان فرانسه می باشد.

این موسسه دارای بهترین کادر استادان و مدرسین زبان فرانسه در ایران می باشد . که از این بین 5 نفر از استادید بنام دانشگاه ها و 2 نفر از اساتید فرانسوی دارای سابقه درخشان در تدریس زبان فرانسه می باشند . در پی کیفیت و استاندارد بالای کلاسهای آموزشی ، در آذرماه 1382 موسسه فرهنگ سینا توانست با اخذ مجوز رسمی اتاق بازرگانی و صنایع پاریس ، مرکز برگزاری آزمون سنجش سطح زبان فرانسه(TEF,TEFAQ ) و فرانسه اختصاصی و حرفه ای در ایران گردید . بهمین جهت در ادامه فعالیت خود قصد داریم تا با برگزاری کلاسهای آموزش فرانسه عمومی، تخصصی ، دانشگاهی و آمادگی آزمونهای TEF,TEFAQ در سطح استانداردهای موجود بین المللی ضمن هموار نمودن راه ورود علاقمندان به تحصیل در دانشگاههای فرانسه زبان ، موجبات ارتقاء زبان فرانسه و توسعه فرانکوفونی شویم . ضمنا" به داوطلبانی که در آزمون و دیپلم های تخصصی موفق شوند، گواهینامه معتبر بین المللی اتاق بازرگانی پاریس اعطا خواهد شد .

مدیربت موسسسه فرهنگ سینا جناب آقای دکتر سهراب فنوحی، ربیس محترم انجمن دوستی ایران و فرانسه می باشد که کلیه تحصیلات دانشگاهی خود را در فرانسه به اتمام رسانده اند و با فرهنگ و تمدن زبان فرانسه آشنایی و اشراف کامل دارند و در طی سالیان بسیار خدمات بسیار ارزنده ای در زمینه فرانسه زبانی انجام داده اند و هم در معرفی فرهنگ ایران در فرانسه گامهای بسیاری برداشته اند و هم در گسترش فرانسه زبانی در ایران تلاشهای فراوانی انحام داده اند. از جمله گامهای ارزنده ایشان، راه اندازی تورهای تربیت مدرس در ایران با همکاری موسسات گوناگونی همچون موسسه آرتا دانش بوده است که این کار را برای اولین بار در ایران با کمک تیم مجرب خود در موسسه فرهنگ سینا راه اندازی نموده اند.

 

اطلاعيه ای هنوز ثبت نشده است!
ویدیویی هنوز ثبت نشده است!

کاربر گرامی سایت در حال بروزرسانی است. در صورت بروز هر گونه مشکل، پیشتر از شما پوزش می خواهیم. تا چند ساعت آینده مشکل برطرف خواهد شد.

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: Module 'zip' already loaded

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: