موسسه ملل

نام شعبه : فردیس

استان : البرز

شهر : کرج

محله : فردیس

آدرس : شهرستان فردیس، ابتدای خیابان38جدید، جنب بانک سپه

تلفن : 02636548487 - 02636548486

آدرس وب سايت : melalschool.ir

آدرس اينستاگرام : MelalSchool

مجموعه زونکن مسئولیتی در قبال صحت محتوای ثبت شده توسط موسسات و آموزشگاه ها ندارد. لطفا جهت اطمینان، با شماره های درج شده تماس بگیرید.

زبان های تدريسی آموزشگاه : آموزش زبان انگلیسی آموزش زبان ترکی استانبولی

دوره های ویژه تدریسی آموزشگاه : ترمینیمه فشردهفشردهفوق فشردهخصوصی

سطوح دوره های آموزشی آموزشگاه : ابتداییمتوسطپیشرفتهنوجوانانبزرگسالان

دوره های تخصصی آموزشگاه : دوره تخصصی TTC دوره تخصصی مکالمه

نوع دوره : مختلط

توضیحات آموزشگاه :

آموزشگاه ملل یکی از بهترین و معروف ترین آموزشگاه های زبان محله فردیس در شهر کرج است. ارائه تخصصی انواع زبان های خارجی به صورت کلاسی و خصوصی در آموزشگاه زبان ملل برای زبان آموزان.

آموزشگاه زبان ملل از بهترین آموزشگاه های زبان در خدمت زبان آموزان و علاقه مندان به یادگیری زبان خارجی است. علاقه مندان به کسب مدارک آزمون های بین المللی زبان برای کسب اطلاعات کامل (محتوای آزمون، مراکز برگزاری، زمان آزمون و منابع آموزشی مهم) می توانند به صفحه آزمون های زبان خارجی مراجعه کنند.

 

زبانسرای ملل به عنوان زیرمجموعه موسسه آموزشی پویندگان راه ملل (وابسته به وزارت آموزش و پرورش) فعالیت خود در شهرستان فردیس استان البرز را از سال ۱۳۸۶ آغاز نمود.

این موسسه به واسطه استفاده از جدیدترین منابع و متدهای آموزشی روز دنیا، تربیت و بکارگیری مجرب ترین اساتید، ارتباط مستمر با مراکز علمی و آموزشی زبان در خارج و داخل کشور، فراهم نمودن بهترین امکانات سخت افزاری و نرم افزاری آموزشی و ارائه کاملترین دوره های آموزشی منطبق با نیاز واقعی متقاضیان یادگیری زبان، هرساله پذیرای صدها زبان آموز ورودی جدید می باشد.

اطلاعيه ای هنوز ثبت نشده است!
ویدیویی هنوز ثبت نشده است!

کاربر گرامی سایت در حال بروزرسانی است. در صورت بروز هر گونه مشکل، پیشتر از شما پوزش می خواهیم. تا چند ساعت آینده مشکل برطرف خواهد شد.