موسسه فرهیختگان

نام شعبه : گیشا

استان : تهران

شهر : تهران

محله : گیشا

آدرس : بزرگراه جلال آل احمد، ابتداي كوي نصر (گيشا)، خيابان دوم، شماره ١٩

تلفن : 02142312

آدرس وب سايت : farhikhtegan.com

آدرس اينستاگرام :

مجموعه زونکن مسئولیتی در قبال صحت محتوای ثبت شده توسط موسسات و آموزشگاه ها ندارد. لطفا جهت اطمینان، با شماره های درج شده تماس بگیرید.

زبان های تدريسی آموزشگاه : آموزش زبان انگلیسی

دوره های ویژه تدریسی آموزشگاه : ترمینیمه فشردهفشردهفوق فشردهخصوصی

سطوح دوره های آموزشی آموزشگاه : ابتداییمتوسطپیشرفتهنوجوانانبزرگسالان

دوره های تخصصی آموزشگاه : دوره تخصصی TOEFL دوره تخصصی IELTS دوره تخصصی MSRT دوره تخصصی EPT

نوع دوره : مختلط

توضیحات آموزشگاه :

آموزشگاه فرهیختگان یکی از بهترین و معروف ترین آموزشگاه های زبان محله گیشا در شهر تهران است. ارائه تخصصی انواع زبان های خارجی به صورت کلاسی و خصوصی در آموزشگاه زبان فرهیختگان برای زبان آموزان.

آموزشگاه زبان فرهیختگان از بهترین آموزشگاه های زبان در خدمت زبان آموزان و علاقه مندان به یادگیری زبان خارجی است. علاقه مندان به کسب مدارک آزمون های بین المللی زبان برای کسب اطلاعات کامل (محتوای آزمون، مراکز برگزاری، زمان آزمون و منابع آموزشی مهم) می توانند به صفحه آزمون های زبان خارجی مراجعه کنند.

 

موسسه فرهیختگان دانشگاه تهران، مرکز تخصصی آمادگی آزمون های ملی و بین المللی زبان انگلیسی با بیش از ده سال فعالیت مستمر آموزشی، مفتخر است خدمات اعزام دانشجو به استرالیا را نیز تحت عنوان “موسسه مدت” با مجوز وزارت علوم، تحقیقات، و فن آوری ارائه نماید. مشاورین متخصص و با تجربه ی ما شما را در تمامی مراحل از مشاوره ی ابتدایی رایگان در مورد شرایط عمومی تحصیل و زندگی در استرالیا، بررسی و کمک به انتخاب رشته ی تحصیلی با توجه به بازار کار استرالیا و شرایط اقامتی آن، تا اقدام جهت اخذ پذیرش، بورس، و ویزای تحصیلی استرالیا همراهی خواهند نمود.

خدمات موسسه مدت

 این خدمات به شرح زیر می باشد:

مشاورۀ تحصیلی رایگان بررسی مدارک تحصیلی و سوابق کاری جهت تعیین امکان پذیرش از دانشگاههای استرالیا ارائۀ تمامی خدمات پذیرش تحصیلی راهنمایی در نگارش رزومه، نامۀ انگیزۀ تحصیلی،گواهی کار، کپی برابر اصل نمودن رایگان تمامی مدارک تکمیل فرم های تقاضای پذیرش توسط مؤسسه ارسال تقاضای پذیرش به چندین دانشگاه بدون افزایش نرخ قرارداد اقدام برای تمامی بورس های موجود بدون افزایش نرخ قرارداد ارائۀ تمامی خدمات ویزای تحصیلی تهیۀ فیش سفارت توسط مؤسسه (پرداخت به ریال توسط متقاضی) تکمیل تمامی فرمهای درخواست ویزا توسط مؤسسه بررسی مدارک مالی متقاضی و اطمینان از صحت آنها تهیۀ بیمۀ دانشجویی خدمات ویزای توریستی برای اقوام درجه یک متقاضی اقدام برای بورس دانشجویی (دورۀ دکترا و کارشناسی ارشد تحقیقاتی) مؤسسه برای تمامی بورسهای موجود، همزمان با درخواست پذیرش، بدون افزایش وجه قرارداد اقدام خواهد نمود. رزرو خوابگاه یا اقامتگاه موقت مشاورین متخصص و با تجربه ی ما شما را در تمامی مراحل از مشاوره ی ابتدایی رایگان در مورد شرایط عمومی تحصیل و زندگی در استرالیا، بررسی و کمک به انتخاب رشته ی تحصیلی با توجه به بازار کار استرالیا و شرایط اقامتی آن، تا اقدام جهت اخذ پذیرش، بورس، و ویزای تحصیلی استرالیا همراهی خواهند نمود.

اطلاعيه ای هنوز ثبت نشده است!
ویدیویی هنوز ثبت نشده است!

کاربر گرامی سایت در حال بروزرسانی است. در صورت بروز هر گونه مشکل، پیشتر از شما پوزش می خواهیم. تا چند ساعت آینده مشکل برطرف خواهد شد.