آموزشگاه فرزانه

نام شعبه : قزوین

استان : تهران

شهر : تهران

منطقه : 17

محله : قزوین

آدرس : خیابان قزوین،دو راهی قپان،آموزشگاه زبان انگلیسی فرزانه

تلفن : 02155776441

آدرس وب سایت : www.flienglish.com

زبان های تدریسی : انگلیسی

دوره های موجود : ترمینیمه فشردهفشردهفوق فشردهخصوصی

سطوح موجود : ابتداییمتوسطپیشرفتهکودکاننوجوانانبزرگسالان

دوره های تخصصی موجود : مکالمه

نوع دوره : مختلط

توضیحات :

 

آموزشگاه زبان انگلیسی فرزانه در سال 1390 تاسیس شده است اما به دلیل تجارب گسترده مسوولین آموزشگاه رشدی سریع داشته است و به دلیل برخورد علمی و دلسوزانه با پدیده آموزش، بازاریابی و ارتباطات اجتماعی، آموزشگاه موفق شده است تا روابط تخصصی و گسترده کاری و علمی با بخش های مختلف دولتی و خصوصی و خانواده ها و مدرسین زبان انگلیسی برقرار نماید. انتخاب دوره ها و کتاب های آموزشی، سازمان دهی روش ها و تکنیک های تدریس و ارزشیابی، و برنامه ریزی زمانی و بودجه بندی دوره های مختلف احتیاج به تخصص و مهارت های بسیار بالا و آشنایی به علم تدریس زبان در کشوری مانند ایران دارد که جز با تجربیات پیچیده و آشنایی های گسترده با شرایط آموزشی ایران و ویژگی های زبان آموزان حاصل نمی شود. آموزشگاه زبان انگلیسی فرزانه با بهره گیری از همه این موارد آماده است تا ثابت نماید که بهترین برنامه های آموزش زبان انگلیسی را برای زبان آموزان در داخل و خارج از آموزشگاه تهیه و آماده اجرا نموده است.

نظارت، به روز رسانی و تعامل نظارت پیگیرانه، به روز رسانی اطلاعات و روش های اجرایی، تعامل مناسب با همه سازمان ها و مجموعه های مربوط، و دلسوزی و تلاش بر اساس تخصص و تجربه از عناصر اصلی مدیریت آموزشگاه زبان انگلیسی فرزانه می باشد.

هدفمند و عزت مدار تداوم موفقیت ها و محبوبیت یک آموزشگاه با برنامه ریزی دقیق و مدیریت هوشمند امکان پذیر است. اجرای این اصل استراتژیک کلید هدفمندی و عزت مندی آموزشگاه فرزانه است.

دوره های آموزش انگلیسی بزرگسالان
این اطلاعیه تا تاریخ 1396/11/22 اعتبار خواهد داشت.

موسسه زبان فرزانه همراه با کادر مجرب و مدرسان با تجربه اقدام به برگزاری کلاس های آموزشی زبان انگلیسی، فرانسه، اسپانیایی و آلمانی می کند.موسسه زبان فرزانه همراه با کادر مجرب و مدرسان با تجربه اقدام به برگزاری کلاس های آموزشی زبان انگلیسی، فرانسه، اسپانیایی و آلمانی می کنددوره آموزشی بزرگسالان شامل سری آموزشی English File (6 کتاب) و Speak Now (4 کتاب) است که جمعا در 30 ترم اجرا می گردند. وجه تمایز دوره های آموزشی بزرگسالان در آموزشگاه زبان فرزانه: با ترکیب دوره هایEnglish File و Speak Now زبان آموزان با تسلط بر نکات و موضوعات دستوری و کلمات مورد نیاز و مهارت های کلامی لازم برای برقراری ارتباط کاربردی و دقیق در مقایسه با دیگر آموزشگاه ها پیشرفت کاملتر و جامعی در یادگیری زبان انگلیسی خواهند داشت.

دوره های آموزش زبان انگلیسی خردسالان
این اطلاعیه تا تاریخ 1396/12/13 اعتبار خواهد داشت.

هفت جلد کتاب فونیکس طی 14 ترم به کودکان آموزش داده می شوند. هر ترم 16 جلسه 3 ساعته است که طی 1.5 ساعت اول کتاب اصلی آموزش داده می شود و طی 1.5 ساعت بعدی دیگر فعالیت ها تمرین می شوند.
ویدیویی هنوز ثبت نشده است!

کاربر گرامی سایت در حال بروزرسانی است. در صورت بروز هر گونه مشکل، پیشتر از شما پوزش می خواهیم. تا چند ساعت آینده مشکل برطرف خواهد شد.