موسسه فاروس

نام شعبه : اسلامشهر

استان : تهران

شهر : اسلام‌شهر

محله : شهرک قائمیه

آدرس : تهران ، اسلامشهر ، شهرک قائمیه ، فلکه سوم ، کوچه 36 ، پلاک 4

تلفن : 02156476931 - 02156476932

آدرس وب سايت : pharosenglish.ir

آدرس اينستاگرام : pharosenglish

مجموعه زونکن مسئولیتی در قبال صحت محتوای ثبت شده توسط موسسات و آموزشگاه ها ندارد. لطفا جهت اطمینان، با شماره های درج شده تماس بگیرید.

زبان های تدريسی آموزشگاه : آموزش زبان انگلیسی

دوره های ویژه تدریسی آموزشگاه : ترمینیمه فشردهفشردهفوق فشردهخصوصی

سطوح دوره های آموزشی آموزشگاه : ابتداییمتوسطپیشرفتهکودکاننوجوانانبزرگسالان

دوره های تخصصی آموزشگاه : دوره تخصصی TOEFL دوره تخصصی IELTS دوره تخصصی مکالمه

نوع دوره : پسرانه و دخترانه

توضیحات آموزشگاه :

آموزشگاه فاروس یکی از بهترین و معروف ترین آموزشگاه های زبان محله شهرک قائمیه در شهر اسلام‌شهر است. ارائه تخصصی انواع زبان های خارجی به صورت کلاسی و خصوصی در آموزشگاه زبان فاروس برای زبان آموزان.

آموزشگاه زبان فاروس از بهترین آموزشگاه های زبان در خدمت زبان آموزان و علاقه مندان به یادگیری زبان خارجی است. علاقه مندان به کسب مدارک آزمون های بین المللی زبان برای کسب اطلاعات کامل (محتوای آزمون، مراکز برگزاری، زمان آزمون و منابع آموزشی مهم) می توانند به صفحه آزمون های زبان خارجی مراجعه کنند.

آموزشگاه زبان فاروس  با هدف آموزش موثر و کارآمد به کودکان و نوجوانان و بزرگسالان در سال ۱۳۸۷ (ابتدا با نام فانوس) شروع به کار نموده و از بدو تاسیس ، همواره کوشیده است با به کارگیری شیوه های تدریس منحصر به فرد خود ، زبان انگلیسی را به صورت جالب و جذاب به زبان آموزان بیاموزد .خوشبختانه این شیوه ها به قدری مورد استقبال زبان آموزان قرار گرفته است که نه تنها باعث ایجاد انگیزه بین زبان آموزان گشته، بلکه بارها اتفاق افتاده که زبان آموزانی که نسبت به یادگیری زبان بی علاقه بودند، به زبان علاقمند شده ودر آن به خوبی پیشرفت کرده اند . مدیریت آموزشگاه که کارشناس ارشد آموزش زبان بوده و از دبیران ممتاز آموزش و پرورش می باشد ، به کاستی های نظام آموزش حاضر واقف است و تلاش می کند با همفکری مدرسین پر تلاش آموزشگاه ، و با شیوه های مختلف آموزش زبان را بسیار دلپذیر و جذاب سازد . طوری که لحظات نشستن دانش آموزان در کلاس نه دشوار و کسل کننده بلکه دلپذیر و پر از هیجان باشد.

راز محبوبیت آموزشگاه زبان فاروس در میان زبان آموزان توجه به این نکته است که دنیای کودکان و نوجوانان آمیخته با بازی ، هیجان ،رقابت و تلاش برای برتری است. بنابراین مدرسان آموزشگاه زبان فاروس، در جلسات همفکری همواره به دنبال شیوه هایی برای اغنای این نیازها هستند. هنگامی که کودکان و نوجوانان با این شیوه ها در مراحل اولیه آموزش به زبان علاقمند شوند، مطمئناً گامهای بعدی را با علاقه برمی دارند و سطوح بالاتر را به خوبی می گذرانند.

تلاشهای کارکنان آموزشگاه باعث شد در فروردین ۹۲ طی همایش تقدیر از برترینها آموزشگاه زبان فاروس به عنوان آموزشگاه نمونه اسلامشهر شناخته شده و لوح تقدیر وجایزه ویژه را دریافت کند.

سیستم آموزش و منابع درسی

در آموزشگاه زبان فاروس تلاش می شود از جدیدترین کتابهای درسی و سیستم های آموزشی oxford و Cambridge استفاده شود .

آموزشگاه مجهز به سیستم صوتی و تصویری مناسب در کلاسهاست و علاوه برآن برای اولین بار در اسلامشهر از تکنولوژی آموزش آنلاین ازجمله بازیها و مسابقات آموزشی آنلاین نیز برای تدریس استفاده می شود . همچنین برای اولین بار در بین آموزشگاههای اسلامشهر  از سیستم کلاس هوشمند در آموزشگاه استفاده می گردد که تاثیر فراوانی در یادگیری و ایجاد انگیزه بین زبان آموزان داشته است.

علاوه بر جذابیت هایی که مدرسان آموزشگاه در کلاس ایجاد می کنند در هر فصل جوایز نفیسی میان زبان آموزانی که در حد انتظار تلاش نموده اند به قرعه گذاشته می شود. مسابقه های Reading وSpelling وجلسات نمایش فیلم و بحث آزاد از دیگر برنامه هایی است که باعث پیشرفت زبان آموزان در مهارتهای گفتاری و نوشتاری زبان می شود .

 

بی شک راهی که آموزشگاه زبان فاروس نشان می دهد به موفقیت و سربلندی می رسد این را زبان آموزانی که از بدو تاسیس رهرو این راه بوده اند تصدیق می کنند .

اطلاعيه ای هنوز ثبت نشده است!
ویدیویی هنوز ثبت نشده است!

کاربر گرامی سایت در حال بروزرسانی است. در صورت بروز هر گونه مشکل، پیشتر از شما پوزش می خواهیم. تا چند ساعت آینده مشکل برطرف خواهد شد.

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: Module 'timezonedb' already loaded

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: