موسسه فاران

نام شعبه : حکیمیه

استان : تهران

شهر : تهران

محله : تهرانپارس شرقی

آدرس : تهرانپارس،حکیمیه،بلوار حسن عبدالرضا،روبروی مسجد الزهرا،پلاک 47

تلفن : 02177311761 - 02177308385 - 02177003819

آدرس وب سايت : faranabc.ir

آدرس اينستاگرام : faranabc

مجموعه زونکن مسئولیتی در قبال صحت محتوای ثبت شده توسط موسسات و آموزشگاه ها ندارد. لطفا جهت اطمینان، با شماره های درج شده تماس بگیرید.

زبان های تدريسی آموزشگاه : آموزش زبان انگلیسی

دوره های ویژه تدریسی آموزشگاه : ترمینیمه فشردهفشردهفوق فشردهخصوصی

سطوح دوره های آموزشی آموزشگاه : ابتداییمتوسطپیشرفتهنوجوانانبزرگسالان

دوره های تخصصی آموزشگاه : دوره تخصصی مکالمه

نوع دوره : مختلط

توضیحات آموزشگاه :

آموزشگاه فاران یکی از بهترین و معروف ترین آموزشگاه های زبان محله تهرانپارس شرقی در شهر تهران است. ارائه تخصصی انواع زبان های خارجی به صورت کلاسی و خصوصی در آموزشگاه زبان فاران برای زبان آموزان.

آموزشگاه زبان فاران از بهترین آموزشگاه های زبان در خدمت زبان آموزان و علاقه مندان به یادگیری زبان خارجی است. علاقه مندان به کسب مدارک آزمون های بین المللی زبان برای کسب اطلاعات کامل (محتوای آزمون، مراکز برگزاری، زمان آزمون و منابع آموزشی مهم) می توانند به صفحه آزمون های زبان خارجی مراجعه کنند.

 

آموزشگاه زبان انگلیسی فاران از سال 1388 فعالیت رسمی خود را آغاز کرد. این مجموعه در سه سطح کودکان ، بزرگسالان و خردسالان در حال فعالیت است و با به کار گیری جدیدترین متدهای آموزشی در خدمت شما عزیزان میباشد.. در سطح خردسالان سری کتاب های Pochet ، نوجوانان English time  و  family and friends و در سطح بزرگسالان کتاب های Touchstone از کتب تدریسی این دوره ها می باشد. این مجموعه با بهره گیری از شیوه های نوین آموزشی به همراه کادر حرفه ای و در کنار اساتید مجرب ، تلاش دارد تا یاری دهنده ی شما عزیزان در یادگیری زبان انگلیسی باشد.

اطلاعيه ای هنوز ثبت نشده است!
ویدیویی هنوز ثبت نشده است!

کاربر گرامی سایت در حال بروزرسانی است. در صورت بروز هر گونه مشکل، پیشتر از شما پوزش می خواهیم. تا چند ساعت آینده مشکل برطرف خواهد شد.

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: Module 'timezonedb' already loaded

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: