موسسه شیرین

نام شعبه : کرج

استان : البرز

شهر : کرج

محله : هفده شهریور

آدرس : کرج، جاده فردیس، شهرک ۱۷ شهریور، خ ۷ شرقی، پلاک ۲۳

تلفن : 02636619279

آدرس وب سايت : kelasezaban.com

آدرس اينستاگرام :

مجموعه زونکن مسئولیتی در قبال صحت محتوای ثبت شده توسط موسسات و آموزشگاه ها ندارد. لطفا جهت اطمینان، با شماره های درج شده تماس بگیرید.

زبان های تدريسی آموزشگاه : آموزش زبان انگلیسی

دوره های ویژه تدریسی آموزشگاه : ترمینیمه فشردهفشردهفوق فشردهخصوصی

سطوح دوره های آموزشی آموزشگاه : ابتداییمتوسطپیشرفتهکودکاننوجوانانبزرگسالان

دوره های تخصصی آموزشگاه : دوره تخصصی TOEFL دوره تخصصی IELTS دوره تخصصی مکالمه

نوع دوره : مختلط

توضیحات آموزشگاه :

آموزشگاه شیرین یکی از بهترین و معروف ترین آموزشگاه های زبان محله هفده شهریور در شهر کرج است. ارائه تخصصی انواع زبان های خارجی به صورت کلاسی و خصوصی در آموزشگاه زبان شیرین برای زبان آموزان.

آموزشگاه زبان شیرین از بهترین آموزشگاه های زبان در خدمت زبان آموزان و علاقه مندان به یادگیری زبان خارجی است. علاقه مندان به کسب مدارک آزمون های بین المللی زبان برای کسب اطلاعات کامل (محتوای آزمون، مراکز برگزاری، زمان آزمون و منابع آموزشی مهم) می توانند به صفحه آزمون های زبان خارجی مراجعه کنند.

 

کلاس‌های زبان ویژه‌‌ٔ خردسالان، کلاس زبان برای دانش‌آموزان دبستان، کلاس زبان تقویتی برای نوجوانان و جوانان، کلاس کنکور، آمادگی برای تافل و آیلتس، روش تدریس و ..

کلاس‌ها

آیلتس و تافل

کلاس‌های آمادگی آیلتس و تافل شما را برای موفقیت در این آزمون‌ها یاری می‌رساند. این کلاس‌ها برای افرادی که توانایی استفاده از زبان انگلیسی را در سطوح اولیه دارند مناسب است.

نوجوانان و جوانان

این کلاس‌ها برای تقویت و مکمل کلاس‌های آموزش زبان مدرسه‌ها است. در عین حال فرصت خوبی برای پرکردن اوقات فراغت این گروه سنی‌است. برای این گروه کلاس‌های آمادگی برای کنکور عمومی و تخصصی هم در نظر گرفته شده‌است. برای شرکت در کلاس‌ها حداقل سن ۱۲ سال است.

سنین دبستان

سنین دبستان یکی از بهترین زمان‌ها برای یادگیری زبان خارجی است. این کلاس‌ها برای دانش‌آموزان دبستان از سن ۶-۷ سالگی است. یکی از مزایای این کلاس‌ها پیشرفت سریع دانش‌آموز در زبان خارجی است. این کلاس‌ها می‌توانند در عین حال توسط مدرسه‌ها به عنوان فوق برنامه نیز انتخاب شوند.

خردسالان

این کلاس‌ها برای کودکان ۴ سال به بالا است. در این کلاس زبان‌آموز به اصول ابتدایی زبان خارجی آشنا می‌شود.

اطلاعيه ای هنوز ثبت نشده است!
ویدیویی هنوز ثبت نشده است!

کاربر گرامی سایت در حال بروزرسانی است. در صورت بروز هر گونه مشکل، پیشتر از شما پوزش می خواهیم. تا چند ساعت آینده مشکل برطرف خواهد شد.