موسسه شکوه

نام شعبه : مرکزی

استان : تهران

شهر : تهران

محله : شهرک غرب

آدرس : شهرک غرب، خیابان ایران زمین، بین دوم و چهارم، پلاک 35

تلفن : 02188083057

آدرس وب سايت : shokouh.com

آدرس اينستاگرام :

مجموعه زونکن مسئولیتی در قبال صحت محتوای ثبت شده توسط موسسات و آموزشگاه ها ندارد. لطفا جهت اطمینان، با شماره های درج شده تماس بگیرید.

زبان های تدريسی آموزشگاه : آموزش زبان انگلیسی

دوره های ویژه تدریسی آموزشگاه : ترمینیمه فشردهفشردهخصوصی

سطوح دوره های آموزشی آموزشگاه : ابتداییمتوسطپیشرفتهکودکانبزرگسالان

دوره های تخصصی آموزشگاه : دوره تخصصی IELTS

نوع دوره : پسرانه و دخترانه

توضیحات آموزشگاه :

آموزشگاه شکوه یکی از بهترین و معروف ترین آموزشگاه های زبان محله شهرک غرب در شهر تهران است. ارائه تخصصی انواع زبان های خارجی به صورت کلاسی و خصوصی در آموزشگاه زبان شکوه برای زبان آموزان.

آموزشگاه زبان شکوه از بهترین آموزشگاه های زبان در خدمت زبان آموزان و علاقه مندان به یادگیری زبان خارجی است. علاقه مندان به کسب مدارک آزمون های بین المللی زبان برای کسب اطلاعات کامل (محتوای آزمون، مراکز برگزاری، زمان آزمون و منابع آموزشی مهم) می توانند به صفحه آزمون های زبان خارجی مراجعه کنند.

قبل از پیدایش شرکت شکوه ایران، دکتر محسن شکوه، موسس این شرکت همواره به دنبال یافتن روشی آسان و در عین حال موثر برای فراگیری زبان برای زبان آموزان کشور عزیزمان ایران بود. سرانجام نهال اولیه این اندیشه در سال ۱۳۲۹ به بار نشست و شرکت شکوه ایران به یکی از اولین مراکز آموزش و توسعه زبان انگلیسی کشور بدل شد. از این روست که ایشان را پدر زبان انگلیسی کشور می نامند. موسسه زبان شکوه که در حال حاضر با آموزش دادن زبان انگلیسی به سومین نسل از فرزندان این مرز و بوم یکی از با قدمت ترین موسسات زبان کشور عزیزمان ایران است، همواره اولین موسسه آموزشی در ایران بوده که توانسته استانداردهای بین المللی آموزش و در نتیجه آزمون زبان انگلیسی را در ایران عرضه نماید.
در دوران قبل از انقلاب اسلامی ایران با وجود فعال بودن موسساتی مانند ایران- امریکا (Iran America Society) و انجمن فرهنگی بریتانیا (British Council) در ایران موسسه شکوه به دلیل مجهز بودن به امکانات لازم، محل برگزاری امتحانات تافل و همچنین امتحانات دانشگاه کمبریج در ایران نیز بوده است. این روال بعد از انقلاب اسلامی ایران نیز ادامه یافت تا جایی که شکوه تنها مرکز برگزاری امتحانات تافل بین المللی (Paper Based) از سال ۱۳۷۰ الی ۱۳۷۹ در ایران بوده و پس از آن بعلت اعمال تحریم فرهنگی ایالات متحده در ایران این امتحان امکان برگزاری پیدا نکرد و همچنین در طی سالهای ۱۳۷۹ الی ۱۳۸۰ شکوه تنها مرکز بین المللی تربیت معلم زبان انگلیسی از طرف دانشگاه کمبریج انگلستان بوده است.

اطلاعيه ای هنوز ثبت نشده است!
ویدیویی هنوز ثبت نشده است!

کاربر گرامی سایت در حال بروزرسانی است. در صورت بروز هر گونه مشکل، پیشتر از شما پوزش می خواهیم. تا چند ساعت آینده مشکل برطرف خواهد شد.

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: PHP Startup: Unable to load dynamic library '/opt/alt/php71/usr/lib64/php/modules/mysql.so' - /opt/alt/php71/usr/lib64/php/modules/mysql.so: cannot open shared object file: No such file or directory

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: