موسسه شرکت مدیریت ارزش نشان خاورمیانه

نام شعبه : سلسبیل شمالی

استان : تهران

شهر : تهران

محله : سلسبیل شمالی

آدرس : تهران بزرگراه نواب بالاتر از فرصت خیابان نیایش شرقی بعد از کلینیک دامپزشکی

تلفن : 09191182313

آدرس وب سايت :

آدرس اينستاگرام : khurakmusic

مجموعه زونکن مسئولیتی در قبال صحت محتوای ثبت شده توسط موسسات و آموزشگاه ها ندارد. لطفا جهت اطمینان، با شماره های درج شده تماس بگیرید.

آلات موسيقی تدریسی آموزشگاه : آموزش ساز ارگآموزش ساز کیبوردآموزش ساز گیتار الکتریکآموزش ساز گیتار بیسآموزش ساز صداسازیآموزش ساز تئوری موسیقیآموزش ساز آهنگسازی

نوع تدريس سازهای موسیقی آموزشگاه : خصوصینیمه خصوصیکلاسی/عمومیمشاوره ای

توضیحات آموزشگاه :

آموزشگاه شرکت مدیریت ارزش نشان خاورمیانه یکی از بهترین و معروف ترین آموزشگاه های موسیقی محله سلسبیل شمالی در شهر تهران است.

آموزشگاه موسیقی شرکت مدیریت ارزش نشان خاورمیانه از بهترین آموزشگاه های موسیقی در زمینه ساز های سنتی و ایرانی و ساز های غربی در خدمت هنرجو ها است. نوازندگان و هنرجویان عزیز جهت کسب اطلاع از جدیدترین قیمت های ساز های موسیقی به صفحه قیمت انواع ساز های موسیقی مراجعه کنند.

شناسایی نوازندگان مستعد جشنواره موسیقایی خوراک
اين اطلاعيه تا تاريخ 1401/8/11 اعتبار خواهد داشت.

از دیرباز مردم میل به نوای موسیقی هنگام تناول غذا و نوشیدنی داشتند و این میل را دلیل و مدرکی نبود و فقط از روی خواهش و تمنای دل به نوازنده دل می سپردند و به موسیقی گوش می دادند. براین منوال بود که پس از پیدایش مراکز خدمات غذایی و پذیرایی که اساس کارشان سرو غذا بود و هیچ جشنی در آنجا دایر نبود ولی پخش آهنگ ملایم هنگام میل غذای میهمانان جزو ارکان سرویس پذیرایی قرار داشت. حال با پژوهش های محققان و ساخت دستگاه پخش کننده آهنگ و نوای گیاهان می توان اینطور استنباط کرد که این انرژی موسیقایی گیاهان وجود دارد و از طریق خوراک به انسان منتقل می شود و سبب خواست دل برای همراه شدن موسیقی با میل خوراک و نوشیدنی می شود. براساس این یافته ها و با این رویکرد است که تدارک برگزاری جشنواره موسیقایی خوراک دیده شده است تا افراد مستعد وعلاقمند را برای پرورش این موضوع شناسایی نماییم و بستر را برای ظهور نوآوری ها مساعد و فراهم نماییم. از مواردی که می بایستی در برنامه 2 سال آینده این جشنواره گذاشت تا محقق گردد به موارد زیر می توان اشاره نمود: 1-شناسایی مستعدها جهت تولید موسیقی خوراک و فروش محصولات موسیقی خوراک به همراه لوازم آشپزخانه 2-تشکیل گروه جهت اجرای موسیقی خوراک در هر شهر با هدف توسعه گردشگری داخلی 3-ایجاد موسیقی خوراک ملی برای افتتاحیه همایش ها و نمایشگاه ها و جشنواره های رسمی و غیررسمی خوراک در سطح شهر و کشور در حد اگروفود یا گلف فود 4-تولید موسیقی خوراک دیگر کشورها و صادرات 5-تولید موسیقی خوراک ملی دیگر کشورها و ایجاد گروه اجرا از بین افراد مستعد آن کشور بدین منظور سامانه معاملات خوراک متعلق به شرکت فرصت آفرین قرن و سامانه معاملات اسپانسری متعلق به شرکت مدیریت ارزش نشان خاورمیانه تدارک برگزاری جشنواره موسیقایی خوراک را دیده اند و امیدوارند که در این مسیر به موفقیت برسند. از تمام افراد علاقمند و مستعد در زمینه خوراک و موسیقی و آشپزی و نوازندگی دعوت می شود در این بستر که میتواند موجب شکوفایی استعدادهای آنها شود ورود کنند و از ارتباطاتی که به سبب یک نوآوری می تواند باعث اعتلای فرهنگ ایرانی و افتخار ایران زمین و ایرانیان بگردد بهره برداری بنمایند و صد البته به منافع اقتصادی آن نیز دست بیابند.
ویدیویی هنوز ثبت نشده است!

کاربر گرامی سایت در حال بروزرسانی است. در صورت بروز هر گونه مشکل، پیشتر از شما پوزش می خواهیم. تا چند ساعت آینده مشکل برطرف خواهد شد.