موسسه شاپرک

نام شعبه : مارلیک

استان : البرز

شهر : کرج

محله : مارلیک

آدرس : شهرک مارلیک،میدان گلها، 16متری دکتر حسابی، جنب بانک رفاه، طبقه فوقانی منسوجات سارا

تلفن : 02165159439

آدرس وب سايت : shaparakelc.blogfa.com

آدرس اينستاگرام :

مجموعه زونکن مسئولیتی در قبال صحت محتوای ثبت شده توسط موسسات و آموزشگاه ها ندارد. لطفا جهت اطمینان، با شماره های درج شده تماس بگیرید.

زبان های تدريسی آموزشگاه : آموزش زبان انگلیسی

دوره های ویژه تدریسی آموزشگاه : ترمینیمه فشردهفشردهفوق فشردهخصوصی

سطوح دوره های آموزشی آموزشگاه : ابتداییمتوسطپیشرفتهنوجوانانبزرگسالان

دوره های تخصصی آموزشگاه : دوره تخصصی مکالمه

نوع دوره : مختلط

توضیحات آموزشگاه :

آموزشگاه شاپرک یکی از بهترین و معروف ترین آموزشگاه های زبان محله مارلیک در شهر کرج است. ارائه تخصصی انواع زبان های خارجی به صورت کلاسی و خصوصی در آموزشگاه زبان شاپرک برای زبان آموزان.

آموزشگاه زبان شاپرک از بهترین آموزشگاه های زبان در خدمت زبان آموزان و علاقه مندان به یادگیری زبان خارجی است. علاقه مندان به کسب مدارک آزمون های بین المللی زبان برای کسب اطلاعات کامل (محتوای آزمون، مراکز برگزاری، زمان آزمون و منابع آموزشی مهم) می توانند به صفحه آزمون های زبان خارجی مراجعه کنند.

آموزشگاه زبان انگلیسی شاپرک در نظر دارد با برنامه ریزی هدفمند و کارآمد، گامی موثر به سوی پیشرفت علاقمندان به یادگیری زبان انگلیسی بردارد و بدون شک بدون حمایت شما همراهان عزیز رسیدن به این هدف میسر نخواهد بود.

امید است در آینده ای نزدیک شاهد تحقق اهداف این موسسه در جهت شکوفایی توانایی ها و پیشرفت زبان آموزان باشیم و در کنار آموزش و ارتقای سطح دانش و فرهنگ زبان آموزان، بستر کارآفرینی نیز برای آنان فراهم گردد.

·        مرکز آموزش هدفمند زبان انگلیسی با به کار گیری شیوه های نوین آموزشی

·        مشاوره و تعیین سطح رایگان در ابتدای ترم

·        مشاوره رایگان در طول ترم برای زبان آموزان و والدین

·        برگزاری جلسه توجیهی رایگان در ابتدای هر دوره

·        نظارت مستقیم و مستمر مدیریت آموزشگاه نسبت به عملکرد مدرسین و زبان آموزان

طی نظر سنجی که در تابستان 95 از زبان آموزان و والدین ایشان انجام شد درصد قابل توجهی از افرادی که یک ترم و یا بیش از یک ترم در آموزشگاه زبان انگلیسی شاپرک ثبت نام کرده اند از عملکرد این مرکز رضایت کامل داشته اند.

آموزشگاه زبان انگلیسی شاپرک ضمن قدردانی از توجه و همراهی همه عزیزان با بررسی درخواست ها و پیشنهادات همراهان خود نهایت سعی خود را به منظور ارتقای کیفیت آموزش به کار گرفته و همواره در جهت پیشرفت زبان آموزان و فراهم آوردن بستری مناسب برای آموزش زبان انگلیسی به شیوه صحیح ، اصولی و هدفمند گام برداشته و از هیچ تلاشی فروگذار نخواهد کرد.

اطلاعيه ای هنوز ثبت نشده است!
ویدیویی هنوز ثبت نشده است!

کاربر گرامی سایت در حال بروزرسانی است. در صورت بروز هر گونه مشکل، پیشتر از شما پوزش می خواهیم. تا چند ساعت آینده مشکل برطرف خواهد شد.

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: Module 'timezonedb' already loaded

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: