موسسه سرور

نام شعبه : شهران

استان : تهران

شهر : تهران

محله : شهران جنوبی

آدرس : تهران، شهران، فلکه دوم، تقاطع خیابان یکم و کوهسار، پلاک 160، واحد 4

تلفن : 02144332044 - 02144332042 - 02144332043

آدرس وب سايت : soroorinstitute.com

آدرس اينستاگرام :

مجموعه زونکن مسئولیتی در قبال صحت محتوای ثبت شده توسط موسسات و آموزشگاه ها ندارد. لطفا جهت اطمینان، با شماره های درج شده تماس بگیرید.

زبان های تدريسی آموزشگاه : آموزش زبان انگلیسی آموزش زبان فرانسوی آموزش زبان آلمانی آموزش زبان اسپانیایی

دوره های ویژه تدریسی آموزشگاه : ترمینیمه فشردهفشردهفوق فشردهخصوصی

سطوح دوره های آموزشی آموزشگاه : ابتداییمتوسطپیشرفتهکودکاننوجوانانبزرگسالان

دوره های تخصصی آموزشگاه : دوره تخصصی TOEFL دوره تخصصی IELTS دوره تخصصی GRE دوره تخصصی FCE دوره تخصصی CAE دوره تخصصی PET دوره تخصصی KET

نوع دوره : مختلط

توضیحات آموزشگاه :

آموزشگاه سرور یکی از بهترین و معروف ترین آموزشگاه های زبان محله شهران جنوبی در شهر تهران است. ارائه تخصصی انواع زبان های خارجی به صورت کلاسی و خصوصی در آموزشگاه زبان سرور برای زبان آموزان.

آموزشگاه زبان سرور از بهترین آموزشگاه های زبان در خدمت زبان آموزان و علاقه مندان به یادگیری زبان خارجی است. علاقه مندان به کسب مدارک آزمون های بین المللی زبان برای کسب اطلاعات کامل (محتوای آزمون، مراکز برگزاری، زمان آزمون و منابع آموزشی مهم) می توانند به صفحه آزمون های زبان خارجی مراجعه کنند.

موسسه زبان سُرور ارائه دهنده و برگزار کننده کلاس های زبان های انگلیسی، فرانسوی، آلمانی، اسپانیایی و زبان های دیگر بر اساس استاندارد آموزشی سطوح CEFR در ایران   می باشد. موسسه زبان سُرور با فعالیت و همکاری های بین المللی خود با موسسات، کالج ها، دانشکده ها و دانشگاه های معتبر آموزش زبان های خارجی توانسته تمامی     رشته های آکادمیک و دوره ای زبان های انگلیسی، فرانسوی، آلمانی، اسپانیایی و غیره را بر پایه استاندارد آموزشی CEF اتحادیه اروپا در ایران، آمریکا، کانادا، انگلستان، استرالیا و نیوزیلند ارائه نماید.

موسسه زبان سُرور به طور رسمی فعالیت آموزشی خود را از سال 1388 آغاز نمود. روش های آموزش، نمودار آموزشی و تمامی فعالیت های اداری و آموزشی موسسه زبان سُرور به طور کامل بر اساس سیستم آموزش زبان انتشارات زبان های خارجی دانشگاه آکسفورد انگلستان می باشد. ما در بخش آموزش زبان به طور کامل بر طبق الگو و نمودار آموزشی CEF دانشگاه آکسفورد فعالیت  می نماییم و از تمامی کتاب های آموزش زبان انگلیسی اُرجینال انتشارات زبان های خارجی دانشگاه آکسفورد انگلستان استفاده می کنیم.

موسسه زبان سُرور دارای مجوز رسمی از وزارت آموزش و پرورش می باشد. همچنین، موسسه زبان سُرور دارای مجوز های خارجی از موسسه LSSE انگلستان، موسسه OXFORD COLLEGE شهر سیدنی استرالیا، و دانشگاه AIS نیوزلند می باشد. تمامی عملکرد و شرایط برگزاری کلاس های موسسه زبان سُرور بر طبق استاندارد CEF آموزشی اتحادیه اروپا  می باشد. این بدین معنی است که شما می توانید با هزینه بسیار پایین تر، در کلاس های موسسه زبان سُرور شرکت کرده و کیفیت یادگیری زبان و کلاس زبان در سطح کشور های اروپایی و آمریکایی را تجربه کنید.

مجموعه اساتید موسسه زبان سُرور متشکل از اساتید مجرب، با سابقه و دارای تحصیلات دانشگاهی در دو گرایش تخصصی آموزش زبان انگلیسی و زبان و ادبیات انگلیسی رشته زبان انگلیسی در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری می باشد. به عنوان یک موسسه زبان ایده آل از سال 1388 تا به اکنون، ما خدمات آموزشی از قبیل کلاس های یادگیری زبان انگلیسی، فرانسه، آلمانی و اسپانیایی را در هر شعبه ارائه می نماییم. از آغاز فعالیت تا به اکنون توانسته ایم کلاس های بسیار زیادی برای گروه های سنی خردسالان، کودکان، نوجوانان، جوانان و بزرگسالان  برگزار نماییم.

ما مفتخر به برگزاری دوره های تخصصی IELTS, TOEFL, GRE و همچنین کلاس های دوره هایKET, PET, FCE, CAE و CPE در مقاطع پیشرفته برای دانشجویان مشتاق به یاد گیری زبان انگلیسی می باشیم.

 

ویژگی های موسسه زبان سُرور

تمامی اساتیدی که تایید شده و در حال تدریس هستند دارای مدرک کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری در رشته های آموزش زبان انگلیسی، فرانسه، آلمانی و اسپانیایی   می باشند.

موسسه زبان سُرور دارای مجوز رسمی آموزشگاه زبان های خارجی به شماره 89862/155 از وزارت آموزش و پرورش شهر تهران می باشد.

موسسه زبان سُرور با شناسه ملی 10320211131 و به شماره ثبت رسمی 25500 در اداره ثبت شرکت ها و مالکیت های صنعتی شهر تهران به ثبت رسیده است.

موسسه زبان سُرور دارای مجوز رسمی از مدرسه زبان انگلیسی میدان لیسستر شهر لندن است و تنها نماینده رسمی مورد تایید این مدرسه زبان در ایران می باشد.

موسسه زبان سُرور دارای مجوز رسمی از دانشگاه ای آی اس شهر آکلند، نیوزیلند می باشد و تنها نماینده رسمی مورد تایید این دانشگاه در ایران است.

موسسه زبان سُرور دارای مجوز رسمی از کالج آکسفورد شهر سیدنی، استرالیا می باشد و تنها نماینده رسمی مورد تایید کالج آکسفورد در ایران است.

تمامی کتاب هایی که برای آموزش در سطوح مختلف ارائه می گردد اصل (اُرجینال) بوده و چاپ انگلستان و آمریکا می باشد.  کتاب ها از کیفیت تصویری، نوشتاری و چاپی بسیار بالایی برخوردار است. تمامی رنگ های بکار رفته، کاغذ و چسب استفاده شده برای چاپ و انتشار کتاب ها از کیفیت بسیار بالایی برخوردار بوده و دارای تاییدیه استاندارد سلامت و ضد حساسیت و دوستدار محیط زیست از FDA و WHO می باشد. همین امر باعث زیباتر شدن و جذابیت بیشتر کتاب ها شده و در نتیجه علاقه مندی بیشتر زبان آموز و دوام طولانی کتاب ها را سبب شده است.

یکی از روشهای بسیار پویا و موثری که در موسسه زبان سُرور ارائه می گردد، شیوه آموزش زبان بر پایه مکالمه می باشد که در این روش زبان آموز خیلی سریع تر و صحیح تر شروع به گفتگو و یادگیری زبان می نماید. یکی از مزایای روش آموزش بر اساس مکالمه ایجاد شرایط محیطی برای یادگیری می باشد. بدین صورت که همانند قرار گرفتن زبان آموز در یک محیط انگلیسی زبان در یک کشور خارجی، شرایط یادگیری را برای زبان آموز در محیط کلاس ایجاد می نماییم.

از دیگر روشهای بکار گرفته شده در ارائه آموزش و انتقال مفاهیم زبانی به زبان آموزان، شیوه مدیریت در کلاس بر اساس روش کلاس استاد محور و شاگرد محور می باشد که در این روش هر دو طرف نقش گرداننده در ارائه و مدیریت کلاس بر عهده داشته و باعث یادگیری بهتر می گردند. بر خلاف کلاس صرفا استاد محور که هیچ گونه پویایی در آن وجود ندارد و دانشجو فقط نقش نگارنده مطالب را بر عهده دارد، در این روش تعامل پویا و خلاق زبان آموز با استاد جهت خلق و تولید فکر و اندیشه در مورد موضوع مورد بحث و یادگیری زبان خارجی صورت می گیرد.

موسسه زبان سُرور از آغاز فعالیت خود در سال 1388 تا به اکنون، با شیوه های صحیح، به روز و موثر آموزش زبان های خارجی توانسته نقش بسزایی در آموزش و ارتقای سطح دانش چندین هزار دانش آموز، دانشجو و تمامی زبان آموزانی که در محدوده منطقه 5 ساکن می باشند داشته باشد و امیدوار است که با هر چه بهتر شدن این روند بتواند جایگاه ویژه و ارزنده تری در ارائه و برگزاری کلاس های زبان های خارجی در سطح شهر تهران داشته باشد و جهت تحقق نیاز های آموزشی و یادگیری همه زبان آموزانش گام برداشته و با شکوه تر و درخشان تر ایفای نقش نماید.

هم اکنون مفتخریم که در خدمت تعداد بسیار زیادی از دانش آموزان مدارس مختلف منطقه 5 شهر تهران هستیم و مسروریم از اینکه همه این زبان آموزان و دانش آموزان، موسسه زبان سُرور را به عنوان یک محیط علمی و آموزشی موثر و پویا جهت یادگیری و ارتقای سطح دانش زبان های خارجی شان انتخاب نموده اند.

انتخاب روز و ساعت کلاس مطابق نظر زبان آموز هماهنگ می گردد و بر اساس الگوی تحصیلی و یا شغلی وی مشخص می گردد، تا در صورت امکان تداخلی با وقت دانشجو نداشته باشد.

تمامی کتاب های آموزشی همراه ا الی 2 نسخه سی دی آموزشی صوتی، تصویری و یا مالتی مدیا بوده که زبان آموز از آنها در منزل و یا محیط کلاس می تواند استفاده نماید.

برگزاری تمامی کلاس ها برطبق طبقه بندی سنی معرفی شده می باشد و به هیچ عنوان خارج از این تقسیم بندی تشکیل نمی گردد. بدین معنی که در هر گروه سنی فقط و  فقط زبان آموزان همان گروه سنی در کلاس حضور دارند. برای مثال در گروه سنی کودکان از سن 6 الی 12 سال فقط کودکان همین سنین با همدیگر در کلاس حضور دارند.

در خاتمه، امید است که با حُسن انتخاب دقیق و صحیح شما نسبت به موسسه زبان سُرور، بتوانیم در راستای تحقق تمامی  خواسته های شما عزیزان گام برداریم. با تشکر فراوان از توجه شما و فرصتی که در اختیار ما قرار دادید تا بتوانیم شما را هر چه بهتر نسبت به روش آموزش زبان، نحوه برگزاری کلاس ها و شرایط آموزشی و اداری موسسه زبان سُرور راهنمایی نماییم.

)زمان بندی کلاس های 3 روز در هفته (:

ساعت کلاس ها

9:00 صبح الی 10:40 صبح

11:00 صبح الی 12:40 ظهر

 

13:00 الی 14:40

15:00 الی 16:40

 

17:00 الی 18:40

19:00 الی 20:40

 

 

اطلاعيه ای هنوز ثبت نشده است!
ویدیویی هنوز ثبت نشده است!

کاربر گرامی سایت در حال بروزرسانی است. در صورت بروز هر گونه مشکل، پیشتر از شما پوزش می خواهیم. تا چند ساعت آینده مشکل برطرف خواهد شد.

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: Module 'zip' already loaded

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: