موسسه زبان ای ال سی

نام شعبه : سید خندان

استان : تهران

شهر : تهران

محله : سید خندان

آدرس : سیدخندان-خیابان خواجه عبدالله انصاری-نرسیده به چهارراه ابوذر-پلاک 160

تلفن : 02122899810

آدرس وب سايت : alczaban.ir

آدرس اينستاگرام : alczaban.ir

مجموعه زونکن مسئولیتی در قبال صحت محتوای ثبت شده توسط موسسات و آموزشگاه ها ندارد. لطفا جهت اطمینان، با شماره های درج شده تماس بگیرید.

زبان های تدريسی آموزشگاه : آموزش زبان انگلیسی آموزش زبان فرانسوی

دوره های ویژه تدریسی آموزشگاه : ترمینیمه فشردهفشردهخصوصی

سطوح دوره های آموزشی آموزشگاه : ابتداییمتوسطپیشرفتهکودکانبزرگسالان

دوره های تخصصی آموزشگاه : دوره تخصصی TOEFL دوره تخصصی IELTS دوره تخصصی GRE دوره تخصصی ESOL دوره تخصصی EPT

نوع دوره : مختلط

توضیحات آموزشگاه :

آموزشگاه زبان ای ال سی یکی از بهترین و معروف ترین آموزشگاه های زبان محله سید خندان در شهر تهران است. ارائه تخصصی انواع زبان های خارجی به صورت کلاسی و خصوصی در آموزشگاه زبان زبان ای ال سی برای زبان آموزان.

آموزشگاه زبان زبان ای ال سی از بهترین آموزشگاه های زبان در خدمت زبان آموزان و علاقه مندان به یادگیری زبان خارجی است. علاقه مندان به کسب مدارک آزمون های بین المللی زبان برای کسب اطلاعات کامل (محتوای آزمون، مراکز برگزاری، زمان آزمون و منابع آموزشی مهم) می توانند به صفحه آزمون های زبان خارجی مراجعه کنند.

آموزشگاه زبان ALC

از سال ۱۳۸۷ با هدایت و سرپرستی سید علیرضا آزرم کارشناس ارشد آموزش و مدرس زبان انگلیسی و با تکیه بردانش و توانایی اعضای گروه و به منظور تحقق اهداف و آرمان های خود در راستای ایجاد فرصت های برابر آموزش زبان های خارجی به عموم مردم اقدام به ارائه خدمات گوناگون و نوینی نموده است.

گستره فعالیت های گروه آموزشی آزرم تنها به برگزاری کلاس های حضوری محدود نمی گردد، بلکه اقدامات گوناگونی نظیر برگزاری همایش های آمادگی و آشنایی به آزمونهای بین اللملی بویژه IELTS، برگزاری کارگاه های تخصصی آواشناسی، برگزاری دوره های تخصصی ریشه شناسی لغات، گرد آوری مجموعه های مکتوب آموزش زبان های انگلیسی و فرانسه ، برگزاری دوره های تخصصی بازرگانی و جهانگردی به زبان انگلیسی ، آموزش writing به صورت آنلاین از دیگر فعالیت های این گروه می باشد.

آموزشگاه آتی واک ALC با مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ، از سال ۱۳۹۰ شروع به فعالیت در زمینه ی آموزش زبان انگلیسی نموده است. شروع همکاری موسسه زبان انگلیسی آتی واک و گروه آموزشی آزرم از سال ۱۳۹۱ می باشد. آموزشگاه آتی واک با بهره گیری از سیستم مورد تایید گروه آموزشی آزرم، به منظور آموزش زبان های خارجی به بزرگسالان به فعالیت می پردازد. برگزاری دوره های تخصصی مکالمه ، آموزش مکالمه با فیلم ، بحث آزاد، مکالمه جهانگردی از جمله دوره هایی است که با استفاده از به روزترین منابع آموزشی و توسط کارآمد ترین اساتید آموزش زبان در این مرکز برگزار می گردد.

اطلاعيه ای هنوز ثبت نشده است!
ویدیویی هنوز ثبت نشده است!

کاربر گرامی سایت در حال بروزرسانی است. در صورت بروز هر گونه مشکل، پیشتر از شما پوزش می خواهیم. تا چند ساعت آینده مشکل برطرف خواهد شد.

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: Module 'timezonedb' already loaded

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: