آموزشگاه رحمانی

نام شعبه : میدان شهدا

استان : البرز

شهر : کرج

منطقه : 1

محله : میدان شهدا

آدرس : کرج ، میدان شهدا

تلفن : 02632236929

آدرس وب سایت : rahmaniac.ir

رشته های موجود : ریاضی تجربی

سطوح کنکور : کاردانیکارشناسی

نوع تدریس : خصوصینیمه خصوصیکلاسی/عمومی

توضیحات :

موسسه علمی رحمانی در سال 1367 با هدف توسعه آموزش پایدار و پس رویت نواقص آموزشی وقت در محل فعلی آموزشگاه کنکور-علمی رحمانی با مدیریت مدیر و موسس نام آشنای مدارس موفق و خوش سابقه شهرستان کرج جناب آقای حاج جبیب الله رحمانی افتتاح شد.

درایت و تجربه موسس و مدیر آموزشگاه موجب بهره مندی از اساتید برتر و امکانات آموزشی فرایند شد که این امر دلیلی شد بر پیشرفت معنوی و مادی آموزشگاه ، که پس از مدت کوتاهی با کسب نتایج درخشان دانش آموزان شرکت کننده در کلاس های آموزشگاه به عنوان موسسه علمی رحمانی تغییر نام داد.

با توجه به نیاز های روز موسسه رحمانی در کنار کلاس های دختران،با تاسیس آموزشگاه علمی(پسرانه-دخترانه)،کامپیوتر(دخترانه) زبان های خارجی(پسرانه،دخترانه) به ادامه ی فعالیت و گسترش آموزش پایدار در کتار نو آوری های آموزشی دیگر پرداخت که در مرقومه ذیل به ذکر مختصری از آن خواهیم پرداخت.

که امیدواریم این راه که منجر به پرورش استعداد های باالقوه گذشته بوده و یادآور آموزش بسیاری از بزرگان عرصه مدیریت،پزشکی،تکنولوژی حال حاضر شهر و کشور عزیزمان می باشد.

همچنین با دعای خیر هم شهریان و در سایه نظر خیر حضرت ولی عصر(عج) ادامه داشته باشد.

اطلاعیه ای هنوز ثبت نشده است!
ویدیویی هنوز ثبت نشده است!

کاربر گرامی سایت در حال بروزرسانی است. در صورت بروز هر گونه مشکل، پیشتر از شما پوزش می خواهیم. تا چند ساعت آینده مشکل برطرف خواهد شد.