موسسه راد

نام شعبه : رجایی شهر

استان : البرز

شهر : کرج

محله : رجایی شهر

آدرس : استان البرز - رجایی شهر - بلوار انقلاب - بین خیابان پنجم و ششم شرقی - آموزشگاه زبانهای خارجی راد. http://rad-ins.ir

تلفن : 02634415561

آدرس وب سايت : rad-ins.ir

آدرس اينستاگرام :

مجموعه زونکن مسئولیتی در قبال صحت محتوای ثبت شده توسط موسسات و آموزشگاه ها ندارد. لطفا جهت اطمینان، با شماره های درج شده تماس بگیرید.

زبان های تدريسی آموزشگاه : آموزش زبان انگلیسی آموزش زبان فرانسوی آموزش زبان آلمانی آموزش زبان سوئدی آموزش زبان روسی آموزش زبان ترکی استانبولی آموزش زبان اسپانیایی آموزش زبان ایتالیایی

دوره های ویژه تدریسی آموزشگاه : ترمینیمه فشردهفشردهفوق فشردهخصوصی

سطوح دوره های آموزشی آموزشگاه : ابتداییمتوسطپیشرفتهنوجوانانبزرگسالانکودکان

دوره های تخصصی آموزشگاه : دوره تخصصی مکالمه دوره تخصصی Speaking دوره تخصصی CAE دوره تخصصی IELTS MOCK EXAM دوره تخصصی FCE دوره تخصصی CPE دوره تخصصی TOMER دوره تخصصی Listening دوره تخصصی Vocabulary دوره تخصصی EPT دوره تخصصی PET دوره تخصصی FCE

نوع دوره : پسرانه و دخترانه

توضیحات آموزشگاه :

آموزشگاه راد یکی از بهترین و معروف ترین آموزشگاه های زبان محله رجایی شهر در شهر کرج است. ارائه تخصصی انواع زبان های خارجی به صورت کلاسی و خصوصی در آموزشگاه زبان راد برای زبان آموزان.

آموزشگاه زبان راد از بهترین آموزشگاه های زبان در خدمت زبان آموزان و علاقه مندان به یادگیری زبان خارجی است. علاقه مندان به کسب مدارک آزمون های بین المللی زبان برای کسب اطلاعات کامل (محتوای آزمون، مراکز برگزاری، زمان آزمون و منابع آموزشی مهم) می توانند به صفحه آزمون های زبان خارجی مراجعه کنند.

 

دوره های زبان انگلیسی و آمادگی سازی IELTS

 

با توجه به اهمیت یادگیری زبان انگلیسی و گسترش روز افزون این زبان در جوامع مختلف و همچنین اهمیت آن در ساختار تجاری شرکتها و ایجاد ارتباط گسترده بین شرکتها و در نتیجه عقد انواع قرارداد ها و توافقنامه ها به زبان انگلیسی و همچنین رفع مشکلات تجاری بین شرکتها و همچنین مشکلات دانشجویان و دانش آموزان سطوح مختلف تحصیلی و کمک به درک بهتر مطالب برای مهندسان و کارمندان و تجار محترم آموزشگاه راد با به کارگیری اساتید خبره خارجی و انگلیسی زبان  با سابقه طولانی  تدریس این مقوله در دانشگاه های اروپایی و همچنین با ایجاد سیستمی پویا و کارآمد بدون بکارگیری از زبان فارسی در طول مدت آموزش در صدد رفع این بحران برآمده و آموزش و تدریس این زبان را بر اساس جدیدترین متدها , کاملا تضمینی بصورت ترمیک و فشرده ارائه مینماید. امید است با بهره گیری از دانش بالای اساتید و تجربه گرانبهای آنها گامی موثر در آموزش این زبان برداشته شود.

آموزش زبان روسی

 
 

زبان روسی(به روسی: русский язык تلفظ: روسکیی ییزیک) پرگوینده‌ ترین زبان اروپا است و از میان زبان‌های اسلاوی دارای بیشترین پراکندگی گویندگان است.

این زبان در اروپای شرقی و شمال شرق آسیا و به ویژه در روسیه و سایر کشورهای تشکیل دهنده شوروی سابق گفتگو می‌شود.

روسی زبان مادری حدود ۱۴۵ میلیون نفر است و ۱۱۰ میلیون نفر آن را به عنوان زبان دوم می‌دانند. با این حساب این زبان هشتمین زبان پر گوینده جهان است.

روسی زبان رسمی کشور روسیه و یکی از زبان‌های رسمی کشورهای بلاروس، قزاقستان، قرقیزستان، و جمهوری خودمختار کریمه، و همچنین یکی از شش زبان رسمی سازمان ملل متحد است.

زبان روسی با خط سیریلیک نوشته و خوانده می‌شود.

نتیجتا میتوان گفت :

 راه روسی – روسی در سفر – آموزش روسی – کتاب یا متد هر چه که باشد تمامی افرادی که مشتاق یادگیری این زبان که دومین زبان سخت دنیا پس از چینی میباشد به این امر اشراف دارند که فقط یک روس زبان میتواند این زبان را با تلفظ درست تدریس کند به جرأت میتوان گفت که حتی اساتید ایرانی که مشغول به تدریس این رشته میباشند از تلفظ و مهارت کافی جهت تدریس برخوردار نمی باشند. لذا آموزشگاه زبانهای خارجی "راد" با بهره گیری از اساتید روس زبانی که رشته و تخصص آنها آموزش زبان روسی به غیر روسی زبانان میباشند و دارای سابقه بیش از دوازده سال تدریس این مقوله در دانشگاههای اروپایی هستند آموزش تضمینی این زبان را به عهده گرفته و آماده همکاری جهت آموزش این زبان به متقاضیان این رشته به صورت ترمیک و فشرده میباشد.

از جمله گرایش های در نظر گرفته شده برای این زبان مکالمات روزمره – مکالمات و مکاتبات تجاری – فرهنگ و محاوره اجتماعی – مطالب تحصیلی گردشگری و مکالمات آزاد میباشد.

 

اطلاعيه ای هنوز ثبت نشده است!
ویدیویی هنوز ثبت نشده است!

کاربر گرامی سایت در حال بروزرسانی است. در صورت بروز هر گونه مشکل، پیشتر از شما پوزش می خواهیم. تا چند ساعت آینده مشکل برطرف خواهد شد.