موسسه راد

نام شعبه : رجایی شهر

استان : البرز

شهر : کرج

محله : رجایی شهر

آدرس : استان البرز - رجایی شهر - بلوار انقلاب - بین خیابان پنجم و ششم شرقی - آموزشگاه زبانهای خارجی راد. http://rad-ins.ir

تلفن : 02634415561

آدرس وب سايت : rad-ins.ir

آدرس اينستاگرام :

زبان های تدريسی آموزشگاه : انگلیسیفرانسویآلمانیسوئدیروسیترکی استانبولیاسپانیاییایتالیایی

دوره های ویژه تدریسی آموزشگاه : ترمینیمه فشردهفشردهفوق فشردهخصوصی

سطوح دوره های آموزشی آموزشگاه : ابتداییمتوسطپیشرفتهنوجوانانبزرگسالانکودکان

دوره های تخصصی آموزشگاه : مکالمهSpeakingCAEIELTS MOCK EXAMFCECPETOMERListeningVocabularyEPTPETFCE

نوع دوره : پسرانه و دخترانه

توضیحات آموزشگاه :

آموزشگاه زبان راد از بهترین آموزشگاه های زبان در خدمت زبان آموزان و علاقه مندان به یادگیری زبان خارجی است. علاقه مندان به کسب مدارک آزمون های بین المللی زبان برای کسب اطلاعات کامل (محتوای آزمون، مراکز برگزاری، زمان آزمون و منابع آموزشی مهم) می توانند به صفحه آزمون های زبان خارجی مراجعه کنند.

 

دوره های زبان انگلیسی و آمادگی سازی IELTS

 

با توجه به اهمیت یادگیری زبان انگلیسی و گسترش روز افزون این زبان در جوامع مختلف و همچنین اهمیت آن در ساختار تجاری شرکتها و ایجاد ارتباط گسترده بین شرکتها و در نتیجه عقد انواع قرارداد ها و توافقنامه ها به زبان انگلیسی و همچنین رفع مشکلات تجاری بین شرکتها و همچنین مشکلات دانشجویان و دانش آموزان سطوح مختلف تحصیلی و کمک به درک بهتر مطالب برای مهندسان و کارمندان و تجار محترم آموزشگاه راد با به کارگیری اساتید خبره خارجی و انگلیسی زبان  با سابقه طولانی  تدریس این مقوله در دانشگاه های اروپایی و همچنین با ایجاد سیستمی پویا و کارآمد بدون بکارگیری از زبان فارسی در طول مدت آموزش در صدد رفع این بحران برآمده و آموزش و تدریس این زبان را بر اساس جدیدترین متدها , کاملا تضمینی بصورت ترمیک و فشرده ارائه مینماید. امید است با بهره گیری از دانش بالای اساتید و تجربه گرانبهای آنها گامی موثر در آموزش این زبان برداشته شود.

آموزش زبان روسی

 
 

زبان روسی(به روسی: русский язык تلفظ: روسکیی ییزیک) پرگوینده‌ ترین زبان اروپا است و از میان زبان‌های اسلاوی دارای بیشترین پراکندگی گویندگان است.

این زبان در اروپای شرقی و شمال شرق آسیا و به ویژه در روسیه و سایر کشورهای تشکیل دهنده شوروی سابق گفتگو می‌شود.

روسی زبان مادری حدود ۱۴۵ میلیون نفر است و ۱۱۰ میلیون نفر آن را به عنوان زبان دوم می‌دانند. با این حساب این زبان هشتمین زبان پر گوینده جهان است.

روسی زبان رسمی کشور روسیه و یکی از زبان‌های رسمی کشورهای بلاروس، قزاقستان، قرقیزستان، و جمهوری خودمختار کریمه، و همچنین یکی از شش زبان رسمی سازمان ملل متحد است.

زبان روسی با خط سیریلیک نوشته و خوانده می‌شود.

نتیجتا میتوان گفت :

 راه روسی – روسی در سفر – آموزش روسی – کتاب یا متد هر چه که باشد تمامی افرادی که مشتاق یادگیری این زبان که دومین زبان سخت دنیا پس از چینی میباشد به این امر اشراف دارند که فقط یک روس زبان میتواند این زبان را با تلفظ درست تدریس کند به جرأت میتوان گفت که حتی اساتید ایرانی که مشغول به تدریس این رشته میباشند از تلفظ و مهارت کافی جهت تدریس برخوردار نمی باشند. لذا آموزشگاه زبانهای خارجی "راد" با بهره گیری از اساتید روس زبانی که رشته و تخصص آنها آموزش زبان روسی به غیر روسی زبانان میباشند و دارای سابقه بیش از دوازده سال تدریس این مقوله در دانشگاههای اروپایی هستند آموزش تضمینی این زبان را به عهده گرفته و آماده همکاری جهت آموزش این زبان به متقاضیان این رشته به صورت ترمیک و فشرده میباشد.

از جمله گرایش های در نظر گرفته شده برای این زبان مکالمات روزمره – مکالمات و مکاتبات تجاری – فرهنگ و محاوره اجتماعی – مطالب تحصیلی گردشگری و مکالمات آزاد میباشد.

 

ترم آلمانی ویژه کودکان
اين اطلاعيه تا تاريخ 1399/3/18 اعتبار خواهد داشت.

آموزشگاه زبان راد تنها برگزارکننده ترم های زبان آلمانی ویژه کودکان همراه با مربی متخصص و متد مخصوص کودکان بصورت کاملا تضمینی ( ترمیک و فشرده) ثبت نام ترم تابستانه آغاز شد. آموزشگاه زبانهای خارجی راد تلفن تماس : 02634415561

آموزش تضمینی زبان روسی
اين اطلاعيه تا تاريخ 1399/3/18 اعتبار خواهد داشت.

آموزشگاه زبانهای خارجی راد برگزارکننده با کیفیت ترین کلاسهای زبان روسی توسط استاد روس زبان و با تخصص آموزش زبان روسی به غیر روس زبانان با تجربه بیش از دوازده سال تدریس در دانشگاه های روسیه و اوکراین و بصورت کاملا تضمینی. آموزشگاه زبانهای خارجی راد گوهردشت - بلوار انقلاب نبش خیابان پنجم شرقی تلفن تماس : 02634415561

آموزش زبان روسی
اين اطلاعيه تا تاريخ 1399/3/18 اعتبار خواهد داشت.

زبان روسی(به روسی: русский язык تلفظ: روسکیی ییزیک) پرگوینده‌ ترین زبان اروپا است و از میان زبان‌های اسلاوی دارای بیشترین پراکندگی گویندگان است. این زبان در اروپای شرقی و شمال شرق آسیا و به ویژه در روسیه و سایر کشورهای تشکیل دهنده شوروی سابق گفتگو می‌شود. روسی زبان مادری حدود ۱۴۵ میلیون نفر است و ۱۱۰ میلیون نفر آن را به عنوان زبان دوم می‌دانند. با این حساب این زبان هشتمین زبان پر گوینده جهان است. روسی زبان رسمی کشور روسیه و یکی از زبان‌های رسمی کشورهای بلاروس، قزاقستان، قرقیزستان، و جمهوری خودمختار کریمه، و همچنین یکی از شش زبان رسمی سازمان ملل متحد است. زبان روسی با خط سیریلیک نوشته و خوانده می‌شود. نتیجتا میتوان گفت : راه روسی – روسی در سفر – آموزش روسی – کتاب یا متد هر چه که باشد تمامی افرادی که مشتاق یادگیری این زبان که دومین زبان سخت دنیا پس از چینی میباشد به این امر اشراف دارند که فقط یک روس زبان میتواند این زبان را با تلفظ درست تدریس کند به جرأت میتوان گفت که حتی اساتید ایرانی که مشغول به تدریس این رشته میباشند از تلفظ و مهارت کافی جهت تدریس برخوردار نمی باشند. لذا آموزشگاه زبانهای خارجی "راد" با بهره گیری از اساتید روس زبانی که رشته و تخصص آنها آموزش زبان روسی به غیر روسی زبانان میباشند و دارای سابقه بیش از دوازده سال تدریس این مقوله در دانشگاههای اروپایی هستند آموزش تضمینی این زبان را به عهده گرفته و آماده همکاری جهت آموزش این زبان به متقاضیان این رشته به صورت ترمیک و فشرده میباشد. از جمله گرایش های در نظر گرفته شده برای این زبان مکالمات روزمره – مکالمات و مکاتبات تجاری – فرهنگ و محاوره اجتماعی – مطالب تحصیلی گردشگری و مکالمات آزاد میباشد.

زبان آلمانی
اين اطلاعيه تا تاريخ 1399/3/18 اعتبار خواهد داشت.

این زبان یکی از مهم‌ترین زبان‌های جهان است و علاوه بر آلمان در کشورهای اتریش و لیختن‌اشتاین نیز تنها زبان رسمی می‌باشد و در سوئیس، بلژیک و لوکزامبورگ یکی از زبان‌های رسمی به شمار می‌آید. در ضمن این زبان، زبانِ رسمی ایالت خودمختار تیرول جنوبی در ایتالیا می‌باشد و در اروپای شرقی و نامیبیا نیز صحبت می‌شود. شمار کسانی که زبان آلمانی را همچون زبان مادری خود در اتحادیه اروپا به کار می‌برند از گویشوران دیگر زبان‌های این اتحادیه بیشتر است. جمعاً حدود ۱۰۵ میلیون نفر گویشوران مادری این زبان هستند و در حدود ۸۰ میلیون نفر آلمانی را زبان دوم خود می‌دانند. آلمانی به طور گسترده وحرفه ای توسط اساتید معتبر دانشگاهی و با تجربه در این واحد آموزشی آموزش داده می‌شود.

زبان فرانسوی
اين اطلاعيه تا تاريخ 1399/3/18 اعتبار خواهد داشت.

زبان فرانسوی، زبان رسمی ۲۹ کشور است، که بیشتر آن‌ها در فرانسوی به La Francophonie (جوامع فرانسوی‌زبان) معروف‌اند. هم‌چنین یک زبان رسمی تمام دفاتر سازمان ملل و گسترهٔ وسیعی از سازمان‌های بین‌المللی است. طبق اطلاعات اتحادیهٔ اروپا، ۱۲۹ میلیون (یا ۲۶٪ کل جمعیت اتحادیه)، در ۲۷ عضو، به فرانسوی گویش می‌کنند که از میان آن‌ها، ۶۵ میلیون نفر گویشوران بومی‌اند و ۶۹ میلیون نفر ادعا می‌کنند که آن را یا به عنوان زبان دوم یا یک زبان خارجی صحبت می‌کنند و از این لحاظ، فرانسوی در ردهٔ سوم بیشترین گویشوران به عنوان زبان دوم قرار دارد (پس از انگلیسی و آلمانی). بیست درصد از اروپایی‌های غیر فرانسوی‌زبان، قادر به گویش فرانسوی‌اند که تقریباً برابر ۱۴۵٬۶ میلیون نفرند به علاوه، پیش از میانهٔ قرن ۲۰، فرانسوی به عنوان زبان سرآمد دیپلماسی در بین اروپاییان و نیروهای مستعمره و نیز به عنوان یک زبان بین‌المللی در میان طبقات تحصیل‌کردهٔ اروپا گویش می‌شد. این زبان همچنین توسط اساتیدی کارکشته و خبره در آموزشگاه راد بصورت ترمیک و فشرده تدریس میگردد.

آموزش زبان سوئدی
اين اطلاعيه تا تاريخ 1399/3/18 اعتبار خواهد داشت.

زبان سوئدی یکی از زبان‌های هندواروپایی است که در کشور سوئد و قسمت‌هایی از کشور فنلاند به آن سخن می‌گویند. سوئدی زبان رسمی کشور سوئد به حساب می‌آید، اگر چه زبان‌های دیگری نیز در کشور سوئد مورد استفاده‌ است که از آن جمله می‌توان به زبان سامی اشاره کرد که مخصوص مردم ساکن شمال سوئد است. زبان سوئدی با زبان کشورهای اسکاندیناوی از یک ریشه بوده و دارای همانندی‌های فراوان است. زبان سوئدی به ویژه به زبان نروژی شباهت بسیاری دارد، و با زبانهای فنلاندی و دانمارکی تفاوت بیشتری دارد. زبان سوئدی تقریبا با بیش از ۹ میلیون نفر در دنیا که بیشتر آنها در سوئد زندگی می کنند مورد استفاده قرار می گیرد. با وجود اینکه با دانستن زبان انگلیسی تا حد زیادی میتوان مسایل ارتباطاتی در جامعه سوئد را مرتفع کرد ولی در صورتی که تصمیم به کار در زمینه تخصصی تحصیلی خود و یا ورود به بطن جامعه ی سوئد را دارید ، به طور قطع زبان انگلیسی کفایت نخواهد نمود. جهت یادگیری زبان سوئدی همانند یادگیری هر زبان دیگری، ممارست و تمرین و حفظ پیوستگی روند یادگیری و جدانشدن از آموزش زبان حتی برای مدت کوتاه، از مهمترین عوامل موثر در تسلط به آن زبان است. قرارگرفتن در محیطی که همه به زبان سوئدی صحبت می کنند و یا داشتن روابط اجتماعی با مردمی که سوئدی زبان مادری شان است قطعا از عوامل یاری دهنده در مراحل بعدی خواهد بود. آموزشگاه زبانهای خارجی راد با استفاده از اساتید سوئدی و با تجربه گامی هرچند کوچک را جهت ایجاد فضایی مناسب برای یاد گیری این زبان برداشته تا جایی که این زبان را بصورت کاملا تضمینی بصورت ترمیک و فشرده تدریس مینماید.مشورت و پرسجو با مشتریان و هنرجویان این زبان در آموزشگاه راد خود بیان گر کیفیت بالای تدریس در این واحد آموزشی خواهد بود. زبان سوئدی چیست ؟ زبان سوئدی یک زبان North Germanic می باشد که با زبان دانمارکی و نروژی مشترکات زیادی دارند و کسانی که این زبان ها را صحبت می کنند می توانند منظور یکدیگر را بفهمند. الفبای زبان سوئدی زبان سوئدی دارای ۲۹ حرف می باشد. تمام ۲۶ حرف الفبای زبان انگلیسی به علاوه سه حرف دیگر الفبای زبان سوئدی را تشکیل می دهد. آیا زبان سوئدی زبان سختی است ؟ هیچ زبانی را نمی توان سخت یا آسان دانست. اما از آنجا که زبان سوئدی از ریشه زبان آلمانی است می توان گفت تا حدودی در ابتدای آموزش زبان سوئدی نیاز به تمرین بیشتری خواهید داشت. گرامر زبان سوئدی در زبان سوئدی مدرن افعال بر اساس شخص و تعداد صرف نمی شود و تقریبا در اکثر موارد غیر قابل تغییر هستند. ترتیب کلمات در جملات زبان سوئدی Subject + Verb + Object می باشد.

زبان فارسی
اين اطلاعيه تا تاريخ 1399/3/18 اعتبار خواهد داشت.

آموزشگاه راد یکی از معدود مراکزی است که جهت یاد گیری زبان فارسی برای اتباع محترم خارجی کلاسهای مکالمه زبان فارسی برای غیر فارسی زبانان را اجرا مینماید.
ویدیویی هنوز ثبت نشده است!

کاربر گرامی سایت در حال بروزرسانی است. در صورت بروز هر گونه مشکل، پیشتر از شما پوزش می خواهیم. تا چند ساعت آینده مشکل برطرف خواهد شد.