آموزشگاه رادتایم

نام شعبه : مرزداران

استان : تهران

شهر : تهران

محله : مرزداران

آدرس : مرزداران، قبل از خیابان آریافر، جنب بانک شهر، پلاک ۸۴

تلفن : 02144381728

آدرس وب سايت : radtime.org

آدرس اينستاگرام : radtime_institute

زبان هاي تدريسي آموزشگاه : انگلیسیفرانسویآلمانیترکی استانبولی

دوره هاي ویژه تدریسی آموزشگاه : ترمیفشردهخصوصی

سطوح دوره های آموزشی آموزشگاه : ابتداییمتوسطپیشرفتهکودکاننوجوانانبزرگسالان

دوره هاي تخصصي آموزشگاه : TOEFLIELTSTOMER

نوع دوره : مختلط

توضیحات آموزشگاه :

موسسه زبان رادتایم با سابقـــــه‌ی ۵ ساله، جزء بهترین آموزشگاه های زبان ایران در زمینه آمـــــوزش زبان های روز دنیا (انگلیسی، فرانسه، آلمانی و ترکی)، مفتخر است که با قویترین کادرهای آموزشی در ۲ شعبـــــه در مرزداران و فرمانیه به شما عزیزان زبان آموز خدمت رسانی کند.

موسسه زبان رادتایم
اين اطلاعيه تا تاريخ 1398/7/13 اعتبار خواهد داشت.

بهره گیری از اســــــاتید کاملا با تجربه و متخصص برگزاری دوره آموزشی و ورک شــــاپ برای ارتقا سطح آموزشی کادر آموزشی ارائه دوره های آنلاین در کنار دوره های حضــــوری تنوع در دوره های آموزشی: گروهی؛ نیمه گروهی؛ خصوصی در آموزشگاه، منزل، و یا محل کار ارائه پشتیبانی آموزشی رایگــــان، جهت کمک به ارتقاء سطح زبان آموزان. برنامه شخصی برای دانشجویان خصوصی رادتایم بهره وری از جدیدترین متدهای آمــــوزش و سطح بالای استاندارد جلسه اختصاصی با والدین کودکان جهت ارتقا سطح آمــــوزش به کارگیری مشاورین برتر و متخصص جهت راهنمایی زبان آموزان در اتخــــاذ بهترین تصمیمات اعزام مدرس به منزل یا محل کار زبان آموزان در راستای اصل مشتری مداری و تأمین همه جانبه رفـــاه حال آنها. تجهیزات و امکانات صوتی و تصویری پیشرفته، فضای آموزشی مناسب، و محیط آرام جهت بالا بردن کیفیت آموزش. آموزش زبان و ارتباط با فراگیران از طریق شبکه های اجتماعی (Telegram و Instagram)
ويديويي هنوز ثبت نشده است!

کاربر گرامی سایت در حال بروزرسانی است. در صورت بروز هر گونه مشکل، پیشتر از شما پوزش می خواهیم. تا چند ساعت آینده مشکل برطرف خواهد شد.