آموزشگاه دلتا

نام شعبه : پیروزی

استان : تهران

شهر : تهران

منطقه : 13

محله : پیروزی

آدرس : خیابان پیروزی ،خیابان نبرد شمالی ، بعد از چهارراه ائمه اطهار، نبش کوچه کاظمی زاده، پلاک 87

تلفن : 02133080627

آدرس وب سایت : www.godelta.ir

زبان های تدریسی : انگلیسیفرانسویآلمانیایتالیاییاسپانیایی

دوره های موجود : ترمینیمه فشردهفشردهفوق فشردهخصوصی

سطوح موجود : ابتداییمتوسطپیشرفتهکودکاننوجوانانبزرگسالان

دوره های تخصصی موجود : TOEFLIELTSFCECAEPETKETFCE

نوع دوره : مختلط

توضیحات :

مقدمات تاسیس موسسه میلاد از سال 1360 پایه گذاری و در مهرماه 1364، فعالیت آن با دریافت مجوز رسمی از وزارت آموزش و پرورش آغاز گردید و به سرعت بر رونق و اعتبار آن افزوده شد. طولی نکشید که این مجموعه باحدود 20000 تا 22000 دانش آموز و بیش از 300 مدرس و پرسنل اداری و در چهار بخش کودکان، نوجوانان، جوانان و بزرگسالان برنامه آموزشی خود را توسعه بخشید. همچنین این مجموعه با بررسی منابع زبانی موجود در حوزه کودکان و با در اختیار داشتن یک تیم مجرب و متخصص اقدام به تهیه و چاپ 18 جلد کتاب، ویژه آموزشگاه های میلاد، نمود که در بخش برگزیده کتاب های کودکان نیز قرار گرفت. لازم به ذکر است این سری کتابها همه ساله مورد بازبینی قرار گرفته به روز رسانی می شوند.

مجموعه آموزشگاه های میلاد تا به امروز بیش از سیصد هزار زبان آموز و صدها مدرس زبان در سطوح مختلف آموزش داده و به جامعه فرهنگی کشور تقدیم نموده است که برخی از آنان هم اکنون با اتمام تحصیلات تکمیلی و دکترا در دانشگاه های معتبر کشور مشغول تدریس می باشند.

این مرکز بزرگ آموزشی به همت موسس آن، جناب آقای دکتر مصطفی الیاسی فارغ التحصیل رشته مدیریت و برنامه ریزی از دانشگاه کالیفرنیای جنوبی(USC) ، و با همراهی گروهی از همکاران و اساتید برجسته کشور ، با عشق و امید قدم در راه تعلیم فرزندان این مرز و بوم نهاده به یاری خداوند پرتلاش و مصمم به راه خود ادامه خواهد داد.

دوره آموزش زبان ترکی استانبولی
این اطلاعیه تا تاریخ 1396/11/24 اعتبار خواهد داشت.

دوره های ترمیک و فشرده ترکی استانبولی بر اساس کتاب های Hitit در آموزشگاه دلتا براي یادگیری زبان ترکی, ورود به كشور تركيه و يا شركت در آزمون هاي زبان تركي استانبولي, آموزشي حرفه اي، مستمر و موثر شرط اصلي موفقيت است. کتاب Hitit معتبرترین کتاب آموزش زبان ترکی استانبولی است . این کتاب در 3 جلد طراحی و تنظیم شده است ، به طوری که جلداول سطح های A1-A2 جلد دوم سطح B1 و جلد سوم سطح های B2-C1 را پوشش می دهد. این کتاب همراه با سی دی صوتی است که زبان ترکی استانبولی را گام به گام از مبتدی تا پیشرفته به طور سریع و بسیار موثر به زبان آموزان آموزش خواهد داد.آنچه این روش آموزشی را از دیگر متدهای آموزشی متمایز میسازد آن است که به صورت ساده وروان و هم زمان بر چهار مهارت زبانی تکیه دارد وزبان آموز علاوه بر آنکه بعد از به پایان رساندن کتاب اول آن به راحتی قادر به صحبت کردن است و این توانایی را نیز دارد تا نامه و متنی را به زبان ترکی استانبولی بنویسد و یا متنی نه چندان راحت را به زبان ترکی استانبولی بفهمد و مکالمات روزمره رابا لهجه ای صحیح بکار برد. در این کتاب ها سعی شده زبان آموزان را برای آزمون Tomer نیز آماده شوند. آزمون ترکی استانبولی Tomer آزمونی است که همانند آزمون های بین المللی زبان های دیگر همچون IELTS, TOEFL, DALF, DELF, و....سعی کرده معیاری برای سنجش زبان آموزان فراهم نماید. آموزشگاه زبان دلتا دوره های آموزش زبان ترکی استانبولی با کتاب های hitit برگزار می نماید. برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های موسسه زبان دلتا تماس بگیرید.
ویدیویی هنوز ثبت نشده است!

کاربر گرامی سایت در حال بروزرسانی است. در صورت بروز هر گونه مشکل، پیشتر از شما پوزش می خواهیم. تا چند ساعت آینده مشکل برطرف خواهد شد.