موسسه دانش پژوهان مهر نصیر

نام شعبه : پردیسان

استان : تهران

شهر : تهران

محله : پردیسان

آدرس : پردیسان، روبروی دانشگاه ادیان و مذاهب، مسجد امام صادق علیه السلام» و «هزاره هفتم، مرکز خدمات شعبه پردیسان

تلفن : 09307160313

آدرس وب سايت : dp-nasir.ir

آدرس اينستاگرام :

مجموعه زونکن مسئولیتی در قبال صحت محتوای ثبت شده توسط موسسات و آموزشگاه ها ندارد. لطفا جهت اطمینان، با شماره های درج شده تماس بگیرید.

زبان های تدريسی آموزشگاه : آموزش زبان انگلیسی آموزش زبان عربی آموزش زبان پرتغالی

دوره های ویژه تدریسی آموزشگاه : ترمینیمه فشردهفشردهفوق فشردهخصوصی

سطوح دوره های آموزشی آموزشگاه : ابتداییمتوسطپیشرفتهکودکاننوجوانانبزرگسالان

دوره های تخصصی آموزشگاه : دوره تخصصی مکالمه

نوع دوره : پسرانه و دخترانه

توضیحات آموزشگاه :

آموزشگاه دانش پژوهان مهر نصیر یکی از بهترین و معروف ترین آموزشگاه های زبان محله پردیسان در شهر تهران است. ارائه تخصصی انواع زبان های خارجی به صورت کلاسی و خصوصی در آموزشگاه زبان دانش پژوهان مهر نصیر برای زبان آموزان.

آموزشگاه زبان دانش پژوهان مهر نصیر از بهترین آموزشگاه های زبان در خدمت زبان آموزان و علاقه مندان به یادگیری زبان خارجی است. علاقه مندان به کسب مدارک آزمون های بین المللی زبان برای کسب اطلاعات کامل (محتوای آزمون، مراکز برگزاری، زمان آزمون و منابع آموزشی مهم) می توانند به صفحه آزمون های زبان خارجی مراجعه کنند.

 

موسسه زبان های خارجی مهر نصیر در دو بخش آموزشی «دانش پژوهان» و فرهنگی «دانشوران» قصد دارد خدماتی را با رویکرد اسلامی، به جامعه ایرانی و جهانی ارائه دهد. بخش فرهنگی، با مجوز از «مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی» ، زمینه و میدانی است برای فعالیتهای فرهنگی برون مرزی موسسه. بخش آموزشی با مجوز از «سازمان آموزش و پرورش» در زمینه آموزش زبانهای خارجی، به ویژه تلاش در جهت انطباق آن با فرهنگ اسلامی، فعالیت می کند.

زبان عربی

شرایط و ویژگیها / بزرگسال

سیستم آموزشی:  تعلم العربیة ، أسهل و أسرع

ترمها: 12 ترم

شهریه و تخفیف: نرخ آزاد تقریبا 100 هزار تومان است که موسسه با در نظر گرفتن 80 درصد تخفیف برای طلاب، 70 درصد برای خانواده های طلاب ساکن پردیسان و  60 درصد تخفیف برای خانواده طلاب ساکن مهدیه، بستری مناسب برای یادگیری زبان در فضایی مناسب، برای همه، فراهم نموده است. همچنین از غیر طلاب نیز جهت بهره مندی از فضای آموزشی مناسب با تخفیف 40 درصد پذیرش می شود.

دوره آموزشی ویژه

این دوره برای متقاضیان، در قالب 6 ترم برگزار خواهد شد که هزینه هر ترم طبیعتا دو برابر ترم عادی است.

کلاس خصوصی:

 این برنامه شامل تخفیف ویژه نمی شود اگر چه نسبت به شهریه آزاد از تخفیف برخوردار است. کلاس خصوصی، جلسه ای 30 الی 40 هزار تومان است. تعداد و میزان تدریس در این قسمت به اختیار زبان آموز می باشد. البته کمیت تدریس در تعادل با کیفیت در نظر گرفته می شود و بسته به آمادگی زبان آموز تا حدی که به کیفیت ضرر نخورد قابل افزایش است.

کلاس خصوصی با شهریه عمومی

در صورت تمایل زبان آموزان، جهت کاهش هزینه، دو یا سه نفر می توانند با هم یک کلاس خصوصی بگیرند و به جای هر فرد 30 هزار تومان، برای کلاس دو نفره 15 هزار تومان و برای کلاس سه نفره 10 هزار تومان پرداخت نمایند.

زبان انگلیسی

شرایط و ویژگیها / کودک و نوجوان

سیستم آموزشی:

با توجه به تاثیرات فرهنگی که کتابهای آموزشی رایج بر کودکان می گذارد، موسسه مهر نصیر پروسه ای را جهت دگرگونی محتوایی (و نه شیوه آموزش) در دست انجام دارد که به لطف خدا نگارش کتاب اول آن به اتمام رسیده است. بنابر این ترم اول و دوم کتابی که عزیزان کودک و نوجوان استفاده خواهند کرد نوشته خود موسسه است، بر مبنای فرهنگ اسلامی؛ اما در ادامه از کتابها و داستانهای اسلامی به زبان انگلیسی، نوشته سایر مراکز اسلامی برای مقطع کودک و نوجوان استفاده خواهد شد، به همراه فیلمهای کودکانه و اخلاقی که مراکز اسلامی کشورهای خارجی برای تربیت فرزندان خود تهیه کرده اند. ضمنا: موسسه مهر نصیر از کودکان زیر مقطع دبستان، ثبت نام به عمل نمی آورد

ترمها: هر ترم این دوره، 18 جلسه 1 ساعته است که در قالب 14 ترم پایان می پذیرد.

شهریه و تخفیف:

نرخ آزاد تقریبا 100 هزار تومان است که موسسه با در نظر گرفتن 60 درصد تخفیف برای خانواده طلاب ساکن مهدیه و 70 درصد تخفیف برای خانواده طلاب ساکن پردیسان، بستری مناسب برای یادگیری زبان در فضایی مناسب، برای همه، فراهم نموده است. همچنین از غیر طلاب نیز جهت بهره مندی از فضای آموزشی مناسب با تخفیف 40 درصد در مهدیه ،پذیرش می شود.

کلاس خصوصی:

 این قسمت شامل تخفیف ویژه نمی شود اگر چه نسبت به شهریه های آزاد، از تخفیف برخوردار است. کلاس خصوصی، جلسه ای 30 الی 40 هزار تومان است. تعداد و میزان تدریس در این قسمت به اختیار زبان آموز می باشد. البته کمیت تدریس در تعادل با کیفیت در نظر گرفته می شود و بسته به آمادگی زبان آموز تا حدی که به کیفیت ضرر نخورد قابل افزایش است.

کلاس خصوصی با شهریه عمومی:

در صورت تمایل زبان آموزان، جهت کاهش هزینه، دو یا سه نفر می توانند با هم یک کلاس خصوصی بگیرند و به جای هر فرد ۲۰ هزار تومان، برای کلاس دو نفره 15 هزار تومان و برای کلاس سه نفره 10 هزار تومان پرداخت نمایند.

شرایط و ویژگیها / بزرگسال

سیستم آموزشی: تاپ ناچ

ترمها: سیزده ترم

شهریه و تخفیف

: نرخ آزاد تقریبا 100 هزار تومان است که موسسه با در نظر گرفتن 70 درصد تخفیف برای طلاب و خانواده های طلاب ساکن پردیسان و  60 درصد برای طلاب و خانواده های ساکن مهدیه، بستری مناسب برای یادگیری زبان در فضایی مناسب، فراهم نموده است. ترم اول رایگان است اما برای اینکه گاهی رایگان مطلق بودن باعث بی ارزشی کالا می گردد، ودیعه ای دریافت می گردد که پس از دوره مقدمات یا به فرد برگردانده می شود و یا در ترم 6 او اعمال می گردد. همچنین از غیر طلاب نیز جهت بهره مندی از فضای آموزشی مناسب با تخفیف 40 درصد پذیرش می شود.

دوره ویژه:

این دوره برای متقاضیان، در قالب 6 ترم برگزار خواهد شد که هزینه آن به صورت طبیعی دو برابر می باشد.

کلاس خصوصی

: این برنامه، شامل تخفیف ویژه نمی شود اگر چه نسبت به شهریه آزاد آن از تخفیف برخوردار است. کلاس خصوصی، جلسه ای 30 الی 40 هزار تومان است. تعداد و میزان تدریس در این قسمت به اختیار زبان آموز می باشد. البته کمیت تدریس در تعادل با کیفیت در نظر گرفته می شود و بسته به آمادگی زبان آموز تا حدی که به کیفیت ضرر نخورد قابل افزایش است.

زبان پرتغالی (برزیلی):

سیستم آموزشی

بر اساس کتاب Falar Ler Escrever به همراه رستا استون.

ترمها: 12

 ترم 12 جلسه ای. هر جلسه یک ساعت و بیست دقیقه.

شهریه و تخفیف:

این زبان از زبانهای خاص به شمار می رود که هر ترم آن به صورت آزاد 150 هزار تومان است اما موسسه مهر نصیر جهت حمایت از آن، با تخفیف فوق العاده ویژه طلاب (هر ترم 50 هزار تومان) برگزار می کند که اگر متقاضیان بیش از 12 نفر باشند، شهریه باز هم، کاهش بیشتری خواهد یافت.

کلاس خصوصی این برنامه شامل تخفیف ویژه نمی شود اگر چه نسبت به شهریه آزاد دارای تخفیف است. کلاس خصوصی ساعتی 40 هزار  30 هزار تومان.

کلاس خصوصی با شهریه عمومی

در صورت تمایل زبان آموزان، جهت کاهش هزینه، دو یا سه نفر می توانند با هم یک کلاس خصوصی بگیرند و به جای هر فرد 30 هزار تومان، برای کلاس دو نفره 15 هزار تومان و برای کلاس سه نفره 10 هزار تومان پرداخت نمایند.

این آموزشگاه فقط دارای سامانه SMS با شماره 09307160313 می باشد.

اطلاعيه ای هنوز ثبت نشده است!
ویدیویی هنوز ثبت نشده است!

کاربر گرامی سایت در حال بروزرسانی است. در صورت بروز هر گونه مشکل، پیشتر از شما پوزش می خواهیم. تا چند ساعت آینده مشکل برطرف خواهد شد.