موسسه تهرانسر

نام شعبه : تهرانسر

استان : تهران

شهر : تهران

محله : تهرانسر

آدرس : تهرانسر، چهارراه صدف، بلوار نیلوفر شرقی، نفت جنوبی، خیابان عبداله طربی 32، پلاک 54 واحد 1

تلفن : 02144592214-02144592215

آدرس وب سايت : pooyagaranit.ir

آدرس اينستاگرام : pooyagaranit_

مجموعه زونکن مسئولیتی در قبال صحت محتوای ثبت شده توسط موسسات و آموزشگاه ها ندارد. لطفا جهت اطمینان، با شماره های درج شده تماس بگیرید.

دوره های فنی حرفه ای آموزشگاه: دوره های عمومی (دوره آموزش ICDL(مهارت هفتگانه)دور

سطوح دوره های آموزشی آموزشگاه: ابتداییمتوسطپیشرفته

توضیحات آموزشگاه :

آموزشگاه فنی حرفه ای تهرانسر با ارائه مدرک معتبر فنی حرفه ای. از بهترین آموزشگاه های فنی حرفه ای در محله تهرانسر است. جهت کسب اطلاعات کامل از دوره های آموزشی با آموزشگاه تماس بگیرید.

آموزشگاه کامپیوتر و حسابداری تهرانسر در شهر تهران است. در این آموزشگاه که فعالیت هایش زیر نظر سازمان فنی و حرفه ای کشور است. بهترین دوره های آموزشی را در زمینه ی کامپیوتر و حسابداری برگزار می گردد. آموزشگاه کامپیوتر تهرانسر در راستای جلب رضایت مراجعین عزیز، به عنوان اولویت اصلی خود محیطی حرفه ای را ایجاد کرده است. نهایتاً سعی بر این است کیفیت در تمام مراحل آموزش های وابسته به علوم کامپیوتری و حسابداری به منظور بازده حداکثری از دوره ها پیاده گردد.
در آموزشگاه کامپیوتر پویاگران زمان بندی دوره ها به صورتی تنظیم شده است که زمان مناسب برای بیان کامل سرفصل های آموزشی در کنار زمان مکفی برای تمرین عملی آن سرفصل توسط مهارت آموز، با هدف رسیدن به نهایت بازده ای آموزشی در نظر گرفته شده است. در همین راستا ظرفیت کلاس ها با محدودیت (حداکثر 4 نفر) تعیین شده است. همچنین قرار دادن دانش پذیران هم سطح در یک کلاس است و امکان پرداخت شهریه به صورت اقساط می باشد.
دوره های برگزار شده توسط آموزشگاه کامپیوتر و حسابداری پویاگران بسیار گسترده و متنوع است. این دوره ها شامل نرم افزارهای گرافیکی، ویژه ورود به بازار کار (مبانی گرافیک+ کورل دراو+ فتوشاپ+ ایندیزاین+ ایلستراتور + چاپ و...) ،دوره های عمومی و پایه ( تایپ ده انگشتی+ آموزش حرفه ای مهارت ICDL + منشی گری+CRM و...) دوره های برنامه نویسی (C++ + HTML +پایتون + اسکرچ و...) طراحی سایت ، دوره های حسابداری ( مقدماتی +تکمیلی+ نرم افزار های هلو و سپیدار و....) ، دیپلم کامپیوتر ، دیپلم گرافیک، دیپلم حسابداری
شماره تماس با 02144592214
آدرس:تهران، تهرانسر، چهارراه صدف، بلوار شاهدشرقی، نفت جنوبی ، خیابان عبداله طربی 32، پلاک54

اطلاعيه ای هنوز ثبت نشده است!
ویدیویی هنوز ثبت نشده است!

کاربر گرامی سایت در حال بروزرسانی است. در صورت بروز هر گونه مشکل، پیشتر از شما پوزش می خواهیم. تا چند ساعت آینده مشکل برطرف خواهد شد.