موسسه تایم

نام شعبه : مرزداران

استان : تهران

شهر : تهران

محله : مرزداران

آدرس : بلوار مرزداران، روبروی چهارراه آریافر، پلاک  84

تلفن : 02144381726

آدرس وب سايت : time-gr.com

آدرس اينستاگرام :

مجموعه زونکن مسئولیتی در قبال صحت محتوای ثبت شده توسط موسسات و آموزشگاه ها ندارد. لطفا جهت اطمینان، با شماره های درج شده تماس بگیرید.

زبان های تدريسی آموزشگاه : آموزش زبان انگلیسی

دوره های ویژه تدریسی آموزشگاه : ترمینیمه فشردهفشردهخصوصی

سطوح دوره های آموزشی آموزشگاه : ابتداییمتوسطپیشرفتهکودکاننوجوانانبزرگسالان

دوره های تخصصی آموزشگاه : دوره تخصصی TOEFL دوره تخصصی IELTS دوره تخصصی مکالمه

نوع دوره : پسرانه و دخترانه

توضیحات آموزشگاه :

آموزشگاه تایم یکی از بهترین و معروف ترین آموزشگاه های زبان محله مرزداران در شهر تهران است. ارائه تخصصی انواع زبان های خارجی به صورت کلاسی و خصوصی در آموزشگاه زبان تایم برای زبان آموزان.

آموزشگاه زبان تایم از بهترین آموزشگاه های زبان در خدمت زبان آموزان و علاقه مندان به یادگیری زبان خارجی است. علاقه مندان به کسب مدارک آزمون های بین المللی زبان برای کسب اطلاعات کامل (محتوای آزمون، مراکز برگزاری، زمان آزمون و منابع آموزشی مهم) می توانند به صفحه آزمون های زبان خارجی مراجعه کنند.

 

شعبه بلوار مرزداران از خرداد ماه سال ۹۴ فعایت خود را به عنوان یکی دیگر از اعضای خانواده تایم آغاز كرد. این شعبه با آموزش زبان های انگلیسی و فرانسه، خدمات آموزشی خود را برای تمامی گروه های سنی ارائه می دهد. این مركز با بهره گیری از محیطی آکادمیک با امکانات پیشرفته در کناراساتید مجرب در سطوح مختلف از مبتدی تا پیشرفته و برای كلاس های آزمونهای IELTS و TOEFL آماده پذیرش دانشجویان گرامی می باشد.

دوره خصوصی مکالمه زبان انگلیسی

سیستم آموزشی دوره های مکالمه خصوصی برپایه ارتباط مستقیم و نظارت کامل بر فرایند فراگیر می باشد. این روند آموزشی برای آن دسته از زبان آموزانی است که تمایل داشته تمامی سطوح آموزشی را تا حدود سی درصد سریع تر از کلاسهای گروهی طی نموده و در انتها سرعت پیشرفت آموزشی بیشتری را داشته باشند و یا آن دسته از زبان آموزانی که بنا به شرایط زمانی خود نتوانسته از کلاسهای مدون با برنامه زمانی موسسه استفاده کنند.

تاکید این نوع دوره بیشتر بر روی مکالمه بوده و نکات گرامری تنها در غالب مکالمه تدریس می شود بطوریکه زبان آموز در کلاس نکات را تمرین نماید. سرعت این کلاسها را هم می توان متناسب با نیازوهدف و توان زبان اموز تعریف نمود، ولی تمامی تلاشها می بایست صورت گرفته تا کیفیت آموزشی هیچ گاه قربانی شتاب نشده و فراگیر بتواند از هر دو ناحیه نفع ببرد.

از سایر ویژگیهای این نوع دوره می توان به برنامه ریزی مطالعاتی شخصیآن اشاره نمود که زبان آموز قادر خواهد بود با اختصاص زمان منطقی، پیشرفت نسبتا خوبی را کسب نماید، در ضمن هر فراگیردرطی جلسات مشاوره ماهیانه، با میزان پیشرفت خود آشنا شده و درصورت نیاز برنامه جدیدی را دریافت می کند. در ضمن برای فراگیر این دوره سیستم پشتیبانی آموزشی وتمرینهای اضافی و خدمات جانبی دیگری در نظر گرفته شده که بتواند هم راستا با (برخورداری از) سرعت بالای آموزشی،مطالب آموخته شده را مرتبا تمرین و در ذهن خودحفظ نماید.

دوره نیمه خصوصی مکالمه زبان انگلیسی

سیستم آموزشی دوره های مکالمه نیمه گروهی برپایه ارتباط مستقیم وتمرکز بر روی فرایند آموزشی زبان آموزان با تعداد 3 یا 5 نفر در کلاس طراحی شده است. این دوره ها بدلیل تعداد نفرات پایین در کلاس برای زبان آموزان این امکان را فراهم نموده تا با شتابی بالا تر نسبت به دوره های گروهی، مراحل آموزشی را طی کرده ، مهارت مکالمه خود را ارتقا داده و در نهایت به اهداف خود برسند(هر سطح تقریبا بین 2 تا 3 ماه با حضور هفته ای 2 یا 3 جلسه).

در این دوره ها تمامی مهارتهای گفتاری، شنیداری، خوانداری، نوشتاری و در مراحل بالا ترحتی فرهنگی-زبانی به نحوی پوشش داده می شود که فراگیرنه تنها جهت شرکت در دوره‌های IELTS, TOEFL و یا FCE در ظرف زمان کوتاهی آماده شود بلکه از فرایند آموزشی خود نهایت لذت را ببرد. رقابت آموزشی و همبستگی فراگیران در این دوره اهرم بسیار مناسبی برای پیشرفت آنهاست.

در کلاسهایی با فضایی بازتر برای تمرکز بیشتر بر روی مباحث ارائه شده زبان آموزان ترغیب شده تا با محاورهای فرد ی با یکدیگر و یا کارهای گروهی (تحت نظارت استاد) توجه بیشتری به مشکلات آموزشی خود اختصاص داده و در نهایت آنها را سریعتر رفع نمایند. برای فراگیران این دوره سیستم پشتیبانی آموزشی وتمرین های کمکی متناسب با روند آموزشی کلاسی همچنین در نظر گرفته شده که بتوانند هم زمان با برخورداری از سرعت بالای آموزشی، مطالب آموخته شده را مکررا تمرین و در ذهن خودحفظ نمایند.

دوره گروهی مکالمه زبان انگلیسی

سیستم آموزشی دوره های مکالمه گروهی برپایه یادگیری زبان انگلیسی به صورت آکادمیک و کاملاً کاربردیدر چهار مهارتِ گفتاری، شنیداری، خوانداری، نوشتاری نیز می باشد. این روند آموزشی برای آن دسته از زبان آموزانی است که تمایل داشته تمامی سطوح آموزشی را بصورت عادی سه روز هفته زوج یا فرد 1.5 ساعته یا نیمه فشرده سه روز در هفته زوج یا فرد 3 ساعته طی کنند در نظر گرفته شده است. در این نوع دوره ها تاکید بیشتر بر تقویت سطح زبان عمومی و آماده‌سازی زبان‌آموز جهت شرکت در دوره‌های IELTS  TOEFL و یا FCE بمرور زمان می باشد از آنجایی که تمامی فراگیران فرصت نسبتا کافی برای يادگيری و تمرین مفاهيم هر مبحث آموزشی را در داخل و خارج محيط كلاس دارند.

در این نوع دوره ، بدلیل وجود زمان کافی ،تنوع زیادی در نحوه اداره کلاس وجود دارد، برای مثال ديدگاه آموزش از محتوا مركزی (content centered) به فرآيند محوری (process centered) و يادگيری محوری (learning centered) چرخش داشته و نقش معلم از انتقال دهنده اطلاعات به هدايت كننده ی فعاليتهای يادگيری تغيير یافته تا فراگیران در طول دوران آموزشی خود از تجربه جدیدی بهره ببرند.

دوره آیلتسIELTS General / Academic

این دوره ها به دو صورت نیمه گروهی و خصوصی برای آن دسته از زبان آموزانی برگزار می شود که سطح علمی زبانشان از سطح متوسط بالاتر بوده و تمایل شرکت در آزمونهای رسمی این امتحان را دارند. ارائه این دوره ها برای داوطلبین امتحان در دو مرحله منظم صورت گرفته تا حد اکثر ممکن فراگیران توانسته اطلاعات آموزشی را منظم دسته بندی نموده و احساس آشفتگی و پریشانی نمایند.

دوره تافل آی بی تی TOEFL iBT

 

این دوره ها در دو غالب نیمه گروهی و خصوصی برای آن دسته از متقاضیان برگزار شده که تمایل داشته در زمان کوتاهی برای این آزمون بین المللی آماده شوند.

اطلاعيه ای هنوز ثبت نشده است!
ویدیویی هنوز ثبت نشده است!

کاربر گرامی سایت در حال بروزرسانی است. در صورت بروز هر گونه مشکل، پیشتر از شما پوزش می خواهیم. تا چند ساعت آینده مشکل برطرف خواهد شد.

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: Module 'timezonedb' already loaded

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: