آموزشگاه بین الملل

نام شعبه : اسلامشهر

استان : تهران

شهر : اسلام‌شهر

منطقه : 3

محله : شهرک قائمیه

آدرس : اسلامشهر، شهرک قائمیه، فلکه اول ،کوچه 7، پلاک 151

تلفن : 02156463810

آدرس وب سایت : beynolmelallanguage.ir

زبان های تدریسی : انگلیسی

دوره های موجود : ترمینیمه فشردهفشردهفوق فشردهخصوصیدو روز در هفته

سطوح موجود : ابتداییمتوسطپیشرفتهکودکاننوجوانانبزرگسالان

دوره های تخصصی موجود : TOEFLIELTSمکالمه

نوع دوره : مختلط

توضیحات :

 

موسسه زبان بین الملل مفتخر است که جزو بهترین آموزشگاه زبان های استان تهران است. آموزشگاه زبان بین الملل با یکی از قوی ترین کادر های آموزشی در استان تهران در آموزش زبان انگلیسی است. هر روز برای ارتقای آموزش زبان ایران تلاش میکنیم و تمام افتخاراتمان در آموزش زبان را مدیون شما هستیم.
دوره های ویژه این موسسه به طور دقیق برنامه ریزی شده و شما به راحتی می توانید از دوره های این موسسه برای رسیدن به اهداف خود بهره ببرید.
موسسه زبان بین الملل تا کنون گامهای بلند و جامعی در جهت ارایه آموزش صحیح و موثر زبان انگلیسی برداشته است .در همین راستا با ایجاد محیط آموزشی استاندارد و بهره گیری از تکنولوژی جدید آموزش زبان و استادان مجرب، با بالاترین آمار نمرات در آزمونهای فوق همواره با آغوش باز پذیرای زبان آموزان عزیز می باشد. کلیه شرکتها، ادارات، موسسات و مدارس ابتدائی، راهنمایی و متوسطه می توانند از خدمات آموزشی (درمحل) این مرکز بهره مند شوند. اعتماد شما عزیزان به این مرکز آموزشی از گذشته تا امروز گوهری گرانقدر است که آن را مایه افتخار خود می دانیم.

تقویم آموزشی:

kelas1.jpg.

اطلاعیه ای هنوز ثبت نشده است!
ویدیویی هنوز ثبت نشده است!

کاربر گرامی سایت در حال بروزرسانی است. در صورت بروز هر گونه مشکل، پیشتر از شما پوزش می خواهیم. تا چند ساعت آینده مشکل برطرف خواهد شد.