موسسه بین الملل

نام شعبه : اسلامشهر

استان : تهران

شهر : اسلام‌شهر

محله : شهرک قائمیه

آدرس : اسلامشهر، شهرک قائمیه، فلکه اول ،کوچه 7، پلاک 151

تلفن : 02156463810

آدرس وب سايت : beynolmelallanguage.ir

آدرس اينستاگرام : beynolmelallanguage

مجموعه زونکن مسئولیتی در قبال صحت محتوای ثبت شده توسط موسسات و آموزشگاه ها ندارد. لطفا جهت اطمینان، با شماره های درج شده تماس بگیرید.

زبان های تدريسی آموزشگاه : آموزش زبان انگلیسی

دوره های ویژه تدریسی آموزشگاه : ترمینیمه فشردهفشردهفوق فشردهخصوصیدو روز در هفته

سطوح دوره های آموزشی آموزشگاه : ابتداییمتوسطپیشرفتهکودکاننوجوانانبزرگسالان

دوره های تخصصی آموزشگاه : دوره تخصصی TOEFL دوره تخصصی IELTS دوره تخصصی مکالمه

نوع دوره : مختلط

توضیحات آموزشگاه :

آموزشگاه بین الملل یکی از بهترین و معروف ترین آموزشگاه های زبان محله شهرک قائمیه در شهر اسلام‌شهر است. ارائه تخصصی انواع زبان های خارجی به صورت کلاسی و خصوصی در آموزشگاه زبان بین الملل برای زبان آموزان.

آموزشگاه زبان بین الملل از بهترین آموزشگاه های زبان در خدمت زبان آموزان و علاقه مندان به یادگیری زبان خارجی است. علاقه مندان به کسب مدارک آزمون های بین المللی زبان برای کسب اطلاعات کامل (محتوای آزمون، مراکز برگزاری، زمان آزمون و منابع آموزشی مهم) می توانند به صفحه آزمون های زبان خارجی مراجعه کنند.

 

موسسه زبان بین الملل مفتخر است که جزو بهترین آموزشگاه زبان های استان تهران است. آموزشگاه زبان بین الملل با یکی از قوی ترین کادر های آموزشی در استان تهران در آموزش زبان انگلیسی است. هر روز برای ارتقای آموزش زبان ایران تلاش میکنیم و تمام افتخاراتمان در آموزش زبان را مدیون شما هستیم.
دوره های ویژه این موسسه به طور دقیق برنامه ریزی شده و شما به راحتی می توانید از دوره های این موسسه برای رسیدن به اهداف خود بهره ببرید.
موسسه زبان بین الملل تا کنون گامهای بلند و جامعی در جهت ارایه آموزش صحیح و موثر زبان انگلیسی برداشته است .در همین راستا با ایجاد محیط آموزشی استاندارد و بهره گیری از تکنولوژی جدید آموزش زبان و استادان مجرب، با بالاترین آمار نمرات در آزمونهای فوق همواره با آغوش باز پذیرای زبان آموزان عزیز می باشد. کلیه شرکتها، ادارات، موسسات و مدارس ابتدائی، راهنمایی و متوسطه می توانند از خدمات آموزشی (درمحل) این مرکز بهره مند شوند. اعتماد شما عزیزان به این مرکز آموزشی از گذشته تا امروز گوهری گرانقدر است که آن را مایه افتخار خود می دانیم.

تقویم آموزشی:

kelas1.jpg.

اطلاعيه ای هنوز ثبت نشده است!
ویدیویی هنوز ثبت نشده است!

کاربر گرامی سایت در حال بروزرسانی است. در صورت بروز هر گونه مشکل، پیشتر از شما پوزش می خواهیم. تا چند ساعت آینده مشکل برطرف خواهد شد.

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: Module 'timezonedb' already loaded

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: