موسسه برنا

نام شعبه : تجریش

استان : تهران

شهر : تهران

محله : تجریش

آدرس : خیابان ولیعصر ،مقابل باغ فردوس (نرسیده به میدان تجریش)،جنب داروخانه دکتر مانی ، بن‌بست یکم،پلاک۴

تلفن : 02122747657 - 02122747658

آدرس وب سايت : bornainstitute.com

آدرس اينستاگرام : borna.english

مجموعه زونکن مسئولیتی در قبال صحت محتوای ثبت شده توسط موسسات و آموزشگاه ها ندارد. لطفا جهت اطمینان، با شماره های درج شده تماس بگیرید.

زبان های تدريسی آموزشگاه : آموزش زبان انگلیسی آموزش زبان فرانسوی آموزش زبان آلمانی آموزش زبان ایتالیایی آموزش زبان اسپانیایی آموزش زبان روسی

دوره های ویژه تدریسی آموزشگاه : ترمینیمه فشردهفشردهفوق فشردهخصوصی

سطوح دوره های آموزشی آموزشگاه : ابتداییمتوسطپیشرفتهنوجوانانبزرگسالان

دوره های تخصصی آموزشگاه : دوره تخصصی TOEFL دوره تخصصی IELTS

نوع دوره : مختلط

توضیحات آموزشگاه :

آموزشگاه برنا یکی از بهترین و معروف ترین آموزشگاه های زبان محله تجریش در شهر تهران است. ارائه تخصصی انواع زبان های خارجی به صورت کلاسی و خصوصی در آموزشگاه زبان برنا برای زبان آموزان.

آموزشگاه زبان برنا از بهترین آموزشگاه های زبان در خدمت زبان آموزان و علاقه مندان به یادگیری زبان خارجی است. علاقه مندان به کسب مدارک آزمون های بین المللی زبان برای کسب اطلاعات کامل (محتوای آزمون، مراکز برگزاری، زمان آزمون و منابع آموزشی مهم) می توانند به صفحه آزمون های زبان خارجی مراجعه کنند.

مؤسسه زبان‌های خارجی برنا در آذرماه سال ۱۳۸۳ فعالیت خود را در شمال شهر تهران آغاز نمود. طی نزدیک به ۱۳ سال فعالیت این مؤسسه در زمینه‌های تخصصی آموزش زبان‌های خارجی توانسته‌ایم به چندین هزار نفر از هموطنان‌مان مکالمه و به‌کارگیری یک زبان خارجی را آموزش دهیم و آن‌ها را برای موفقیت در آزمون‌های بین‌المللی مهارت در زبان‌های خارجی مانند ZD ،DELE ،CILS ،DELF ،IELTS و آماده نماییم و نهایتاً شاهد پیشرفت‌های شغلی یا موفقیت آن‌ها در مهاجرت‌های کاری و تحصیلی به کشور‌های خارجی باشیم. با کوله‌باری از تجربه و تیمی تخصصی از استادان و مدیران آموزشی آماده‌ایم تا همراه شما در سفر به دنیای یک زبان خارجی جدید باشیم.

دوره‌های آموزش زبان ایتالیایی در موسسه برنا

سطح A1 )مقدماتی | ترمیک(

طول دوره: دو ترم 45 ساعته (در مجموع 90 ساعت)

طول هر ترم: دو ماه

منبع آموزشی: کتاب اسپرسو 1 (Espresso 1)

ویژگی‌ها: بعد از این دوره زبان‌آموزان با زمان‌های حال و گذشته افعال تا حدودی آشنا شده و می‌توانند به صورت مختصر از دانش زبان خود برای مکالمه استفاده نمایند ولی این دانش، مقدمه‌ای برای سطوح بالاتر و استفاده کاربردی‌تر از زبان ایتالیایی می‌باشد.

سطح A2 )متوسطه | ترمیک)

طول دوره: دو ترم 45 ساعته (در مجموع 90 ساعت)

طول هر ترم: دو ماه

منبع آموزشی: کتاب اسپرسو 2 (Espresso 2)

ویژگی‌ها: بعد از این دوره زبان‌آموزان به طور کامل با ساختار زبان ایتالیایی و دستور قواعد آن آشنا شده و به صورت عملی می‌توانند از آن بهره‌برداری کنند. با اتمام این دوره زبان‌آموزان آماده تحصیل در برخی رشته‌های دانشگاهی دانشگاه‌های ایتالیا خواهند بود.

سطح B1 )پیشرفته | ترمیک(

طول دوره: دو ترم 45 ساعته (در مجموع 90 ساعت)

طول هر ترم: دو ماه

منبع آموزشی: کتاب اسپرسو 3 (Espresso 3)

ویژگی‌ها: بعد از این دوره زبان‌آموزان به درک کاملی از زبان ایتالیایی و ساختارها و قواعد آن رسیده‌اند و همچنین درک مطلب بالایی خواهند داشت. زبان‌آموزان بعد از گدراندن این سطح می‌توانند در رشته‌های پزشکی و مهندسی دانشگاه‌های ایتالیا به راحتی تحصیل کنند. همچنین در آزمون‌های زبان ایتالیایی مانند CILS و CELI نمره قبولی کسب نمایند.

فشرده (ویژه آمادگی آزمون استرنی)

طول دوره:   5 ماه (هفته‌ای 12 ساعت)

منبع آموزشی: کتاب های اسپرسو 1، 2 و 3 (Espresso 1, 2, 3)

ویژگی‌هااین دوره مخصوص افرادی است که در بازه زمانی کوتاهی مجبور به یادگیری زبان ایتالیایی هستند. همچنین با شرکت در این دوره فشرده 5 ماهه زبان ایتالیایی، افراد می‌توانند برای آزمون استرنی به طور کامل آماده شوند.

مکالمه)برای سطوح A2 به بالا)

طول دوره:   5/1 ماه (در مجموع 18 ساعت)

ویژگی‌هااین دوره مخصوص افرادی است که نیاز دارند مهارت مکالمه خود به زبان ایتالیایی را تقویت نمایند. کلاس‌های دوره مکالمه زبان ایتالیایی یک روز در هفته تشکیل شده و در هر جلسه راجع به یک موضوع تعیین شده از قبل به بحث و گفتگو پرداخته خواهد شد تا مهارت استفاده از لغات و دستور زبان افراد در حوزه‌های مختلف افزایش یابد.

دوره آمادگی آلفاتست

طول دوره: 5 ماه

ویژگی‌هااین دوره مخصوص افرادی است که قصد دارند در رشته‌های پزشکی، مهندسی، معماری یا هنر در دانشگاه‌های ایتالیا ادامه تحصیل دهند. تدریس این دوره در موسسه برنا به عنوان یکی از بزرگترین و قدیمی‌ترین مراکز برگزار کننده دوره‌های آمادگی آلفاتست در ایران توسط اساتیدی مجرب و تحصیل‌کرده در کشور ایتالیا صورت می‌گیرد. لیست اساتید و سرفصل دروس را می‌توانید در لینک زیر مشاهده نمایید.

استاد خان سفید

مدرس زبان ایتالیایی در دانشگاه تهران

دستیار تهیه کننده / مترجم خبر / گوینده خبر در رادیو ایتالیایی صدا و سیما (واحد برون مرزی)

مدرس زبان ایتالیایی و آلفا تست در موسسه برنا از سال 1389 تاکنون

دوره‌های عمومی آموزش زبان فرانسه در برنا

سطح( A1مقدماتی)

طول دوره: 6 ترم (هر ترم 33 ساعت)

منبع آموزشی: کتاب Édito A1

ویژگی‌ها: بعد از این دوره زبان‌آموزان می توانند به راحتی کارهای روزمره عادی مانند خرید کردن، سفارش غذا در رستوران، صحبت با دیگران در مورد مسائل روزمره و پیدا کردن آدرس را با زبان فرانسوی انجام دهند. همچنین می توانند افعال را صرف کرده و گذشته و حال را با هم مقایسه نمایند

سطح A2 )متوسطه(

طول دوره 5:  ترم (هر ترم 33 ساعت)

منبع آموزشی: کتاب Édito A2

ویژگی‌ها: بعد از این دوره زبان‌آموزان می توانند به راحتی اتفاقات و تحولات دور و برشان را تحلیل کرده و بیانی از آن موضوع داشته باشند. همچنین فعالیت های خود را در فضای مجازی به زبان فرانسوی انجام دهند. علاوه بر این می توانند در مباحثات جمعی شرکت کرده و از نظرات خود دفاع نمایند.

سطح B1 )پیشرفته 1(

طول دوره:   5 ترم (هر ترم 33 ساعت)

منبع آموزشی: کتاب le Nouvel Edito B1

ویژگی‌ها: بعد از این دوره زبان‌آموزان می‌توانند به راحتی مستندهای تلویزیونی را تماشا کرده و متوجه شوند؛ با آداب و رسوم فرانسوی‌ها و جشن‌هایشان ارتباط برقرار کنند؛ بیوگرافی افراد مهم را بنویسند و خلاصه کتاب داستان و رمان به زبان فرانسوی بخواند و کاملا متوجه شوند.

سطح B2 )پیشرفته 2(

طول دوره: 6 ترم (هر ترم 33 ساعت)

منبع آموزشی: کتاب Édito B2 – 3édition

ویژگی‌ها: بعد از این دوره زبان‌آموزان می توانند سریال‌های تلویزیونی را به زبان فرانسوی مشاهده کنند؛ متون آهنگ‌ها را متوجه شوند؛ شکایت نامه تنظیم کنند؛ درباره موضوعات تاریخی به راحتی صحبت کرده و اظهار نظر نمایند و موضوعات تخصصی را به خوبی برای دیگران توضیح دهند.

دوره‌های تخصصی زبان فرانسه در برنا

دوره مکالمه زبان فرانسه

طول دوره: 5/1 ماه (یک جلسه 3 ساعته در هفته)

ویژگی‌ها: این دوره مخصوص افرادی است که نیاز دارند مهارت مکالمه خود به زبان فرانسوی را تقویت نمایند. کلاس‌های دوره مکالمه زبان فرانسوی یک روز در هفته تشکیل می شود و صرفا به تقویت توانایی مکالمه افراد می پردازد. دوره مکالمه زبان فرانسه در دو سطح A2 و B1 برگزار می شود.

گشت یک روزه تهران (به زبان فرانسه)

طول دوره: 1 روزه (صبح تا عصر)

ویژگی‌ها: اماکن تاریخی، فرهنگی و هنری تهران را با نگاهی نو بازدید کنید. گشت یک روزه تهران که تماما به زبان فرانسه برگزار خواهد شد، فرصت کشف و شهودی تازه و مجدد را به شما خواهد داد تا علاوه بر تقویت زبان فرانسه خود از اصطلاحات و تعبیرات درست برای توصیف و توضیح اماکن بهره‌مند شوید.

مدرس این دوره از مدرسین سطح بالای زبان فرانسه، فعال عرصه گردشگری و دارای کارت تورلیدری از سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری است. برای ورود به این دوره توصیه می‌شود که کتاب دوم (سطح A2) را به پایان رسانیده باشید.

دوره مرور گرامر زبان فرانسه

طول دوره:   5/1 ماه (یک جلسه سه ساعته در هفته)

ویژگی‌هااین دوره برای مرور و بازخوانی گرامرهای موثر و کاربردی زبان فرانسه تعریف شده است. ویژگی بارز این دوره در کنار هم چیدن گرامرهای مشابه و تمایز گذاری میان آنهاست. نگاه کاربردی که در این دوره مد نظر است، تئوری‌های ساختار و زبان را کنار گذاشته و گرامر را امری دلپذیر، واجب و پراگماتیک می‌سازد. برای ورود به این دوره توصیه می‌شود که کتاب اول (سطح ( A1 را به پایان رسانیده باشید.

دوره تقویت شنیدار زبان فرانسه

طول دوره: 1.5 ماه (یک جلسه سه ساعته در هفته)

ویژگی‌ها: یکی از سخت‌ترین مهارت‌ها در امتحانات بین‌المللی زبان فرانسه مهارت شنیداری (compréhension orale) است که این کارگاه برای تقویت و کار کردن موثر بر روی این مهارت ترتیب داده شده است. قطعا در کنار مهارت شنیدار، کمی هم بر مهارت گفتار تمرین خواهد شد؛ اما تمرکز اصلی کارگاه بر روی مهارت شنیدار خواهد بود. برای ورود به این دوره توصیه می‌شود که کتاب اول (سطح  (A1 را به پایان رسانیده باشید.

دوره آمادگی آزمون DALF – DELF

طول دوره: 1 سال

ویژگی‌ها: این دوره 1 سال ویژه آمادگی افرادی است که قصد دارند در آزمون‌های DALF یا DELF شرکت نمایند.

کارگاه فن ترجمه فرانسه

طول دوره: 7 هفته (یک جلسه 3 ساعته در هفته)

ویژگی‌ها: بعد از این کارگاه، زبان آموزان قادر خواهند بود متون زبان فرانسوی را با شناخت بهتر و به طور صحیح و حرفه ای ترجمه نمایند. همچنین آمادگی پیدا می کنند تا در زمینه شغلی ترجمه زبان فرانسوی فعالیت مفید و موثر نمایند.

 

 

اطلاعيه ای هنوز ثبت نشده است!
ویدیویی هنوز ثبت نشده است!

کاربر گرامی سایت در حال بروزرسانی است. در صورت بروز هر گونه مشکل، پیشتر از شما پوزش می خواهیم. تا چند ساعت آینده مشکل برطرف خواهد شد.