موسسه برتر

نام شعبه : مهرآباد جنوبی

استان : تهران

شهر : تهران

محله : مهرآباد جنوبی

آدرس : مهرآباد جنوبی،خیابان 20 متری شمشیری،روبروی بانک سینا،پلاک 330 ساختمان آموزشی برتر

تلفن : 02166646365 - 02166641008 - 02166641890

آدرس وب سايت : mybartar.ir

آدرس اينستاگرام : mybartar.ir

مجموعه زونکن مسئولیتی در قبال صحت محتوای ثبت شده توسط موسسات و آموزشگاه ها ندارد. لطفا جهت اطمینان، با شماره های درج شده تماس بگیرید.

زبان های تدريسی آموزشگاه : آموزش زبان انگلیسی آموزش زبان فرانسوی آموزش زبان آلمانی آموزش زبان عربی

دوره های ویژه تدریسی آموزشگاه : ترمینیمه فشردهفشردهفوق فشردهخصوصییک روز در هفتهدو روز در هفته

سطوح دوره های آموزشی آموزشگاه : ابتداییمتوسطپیشرفتهکودکاننوجوانانبزرگسالان

دوره های تخصصی آموزشگاه : دوره تخصصی IELTS دوره تخصصی TTC دوره تخصصی مکالمه دوره تخصصی TOEFL دوره تخصصی FCE دوره تخصصی Speaking دوره تخصصی Writing دوره تخصصی Movie دوره تخصصی Listening دوره تخصصی Discussion

نوع دوره : پسرانه و دخترانه

توضیحات آموزشگاه :

آموزشگاه برتر یکی از بهترین و معروف ترین آموزشگاه های زبان محله مهرآباد جنوبی در شهر تهران است. ارائه تخصصی انواع زبان های خارجی به صورت کلاسی و خصوصی در آموزشگاه زبان برتر برای زبان آموزان.

آموزشگاه زبان برتر از بهترین آموزشگاه های زبان در خدمت زبان آموزان و علاقه مندان به یادگیری زبان خارجی است. علاقه مندان به کسب مدارک آزمون های بین المللی زبان برای کسب اطلاعات کامل (محتوای آزمون، مراکز برگزاری، زمان آزمون و منابع آموزشی مهم) می توانند به صفحه آزمون های زبان خارجی مراجعه کنند.

مجتمع آموزشي برتربا بيش از 15 سال سابقه درخشان در زمينه آموزش و با بهره گيري ازبهترين اساتيد و جديدترين سيستمهاي آموزشي به فراگيران و افراد علاقمند کمک مي کند تا با ياري جستن از اين سيستم و در نظر گرفتن شرايط، با نگرشي برتر بتوانند آمادگي مطلوبي جهت شرکت در مراکز مختلف کسب کنند.

امروزه ميزان آگاهي و دانش جامعه و نحوه بکارگيري آن در حل مسائل و مشکلات، عامل اصلي رشد و توسعه در نظر گرفته مي شود. آنچه که ثروت يک ملت تلقي مي شود نه منابع طبيعي آن بلکه نيروي انساني و کارآمد و متعهد مي باشد.

مجتمع آموزشي برتربا اين نگرش و با اتکاء به مديران و اساتيد متعهد خود،توانست در سال 1392 عنوان مدير نمونه کشوري را براساس راي کميته ارزشيابي سازمان فني و حرفه اي کشور ،کسب نمايد.

يکي از نکات مهمي که همواره ذهن فراگيران را در فرآيند آموزشي و يادگيري در هر سيستمي به خود مشغول نموده، آموزش مؤثر با کيفيت مطلوب و در مدت زمان کوتاه است چرا که همواره نتايج سيستمهاي آموزشي براي فراگيران بسيار حائز اهميت است. اين مجتمع با کسب مجوزهاي آموزشي لازم از سازمانهاي متولي مانند : سازمان آموزش فني و حرفه اي و وزارت آموزش و پرورش کشور به فراگيران کمک ميکند تا بتوانند علاوه بر کسب مهارت هاي تخصصي ، کاربردي و بازار محور در پايان هردوره گواهينامه هاي رسمي و بين المللي نيز دريافت نمايند.

در جهت نيل به اين هدف مرکز آموزش برتر اقدام به طراحي، برنامه ريزي و اجراي دوره هاي مختلف فن آوري اطلاعات و ارتباطات(ICT) ، زبان انگليسي وحسابداري مالي و بازرگاني بصورت حضوري و يا الکترونيکي متناسب با نيازهاي روز کرده است.

درپايان اميد است هريک از ما بتوانيم قدمي هرچند کوچک را در جهت پيشرفت علم و فن آوري و بالابردن سطح آگاهي جامعه و در نهايت سرافرازي کشور عزيزمان ايران برداريم.

ü     آموزش بيش از 6000 نفر از فراگيران و اعطاي گواهي نامه دولتي و رسمي

ü     آموزش بيش از 4000 نفر ار دانش آموزان آموزش و پرورش جهت اخذ ديپلم کارودانش

ü     آموزش به مددجويان کميته امداد امام خميني ره

ü     آموزش به کارکنان محترم شرکت مخابرات

ü     آموزش به کارمندان محترم بانک ملي

ü     آموزش به کارکنان محترم شرکت دخانيات تهران

ü     برگزاري دوره هاي آموزشي کامپيوتر به کارکنان دفاتر اسناد رسمي و شرکت هاي مختلف خصوصي

زبان بزرگسالان

شامل کتاب هاي American English File با ويرايش جديد که از انتشارات دانشگاه اکسفورد مي باشد. اين کتاب ها علاوه بر آموزش سريع و کامل مکالمه زبان انگليسي براي افرادي که قصد شرکت در آزمون هاي ايلتس و تافل را دارند به عنوان دوره هاي Pre-IELTS محسوب مي شوند ضمناً کتاب هاي Oxford Word Skill را جهت افزايش دامنه واژگان انگليسي دانشجويان در کنار کتاب هاي American English File در نظر گرفته شده است.

زبان نوجوانان

بر اساس کتابهاي Family and Friends مطابق با سيستم آمريکايي (American Accent) با تمرکز بر مهارت گفتاري و نوشتاري و بر پايه ي Phonics به تقويت گام به گام مهارت هاي مربوط به تلفظ صحيح و مکالمه مي پردازد. اين آموزشگاه با ارائه ي نکات گرامري و گسترش دايره واژگان سعي در تقويت مهارت هاي اجتماعي و عاطفي زبان آموز در محيط آموزشي و منزل دارد.

زبان کودکان

خانواده هاي عزيز مي توانند کودکان 2سال به بالاي خود را در اين کلاس ها ثبت نام نمايند که در ابتدا کتاب Pockets در 4 سطح (Little Pockets, 1,2,3) مطابق با سيستم آمريکايي (American Accent) براي کودکان پيش دبستاني (2 تا 5 ساله) همراه با شعر، آهنگ، بازي، sticker، نقاشي (drawing) و فعاليت هاي شاد به منظور جذب و ترغيب زبان آموزان کم سن و سال با مکمل هايي مانند کتاب کار و فلاش کارت ارائه مي شود.

دوره هاي آمادگي IELTS

کلاس هاي آمادگي جهت معتبر ترين آزمون بين المللي زبان انگليسي براي مهاجرت و کار و تحصيلات در کشور هاي انگليسي زبان است که در صورت موفقيت در آزمون آزمايشي پايان ترم به آزمون اصلي بين المللي معرفي خواهند شد.

آموزش زبان فرانسه و آلماني

 

بخش فرانسه و آلماني موسسه زبان برتر پذيراي تمامي علاقمنداني است که مي‌خواهند با زبان فرانسه و آلماني و فرهنگ اين کشور آشنا شده و دانسته‌هاي خود را در اين زمينه افزايش دهند. اين واحد سعي دارد بر پايه متدي مکالمه محور و با بهره گيري از منابع کمک آموزشي از قبيل مجلات، روزنامه‌ها و کتاب‌هاي داستان و همچنين کتاب‌هاي درسي، مهارت زبان آموزان را در امر مکالمه و يادگيري گرامر و واژگان قوت بخشيده و آنان را براي آزمون‌هاي بين المللي آماده کند.

دروس تدريسی آموزشگاه : کلیه دروس و پایه ها

سطوح آموزشی تدریسی آموزشگاه : ابتداییراهنماییدبیرستانپیش دانشگاهیکاردانیکارشناسیکارشناسی ارشد

توضیحات آموزشگاه :

مجتمع آموزشی برتر

اطلاعيه ای هنوز ثبت نشده است!
ویدیویی هنوز ثبت نشده است!

کاربر گرامی سایت در حال بروزرسانی است. در صورت بروز هر گونه مشکل، پیشتر از شما پوزش می خواهیم. تا چند ساعت آینده مشکل برطرف خواهد شد.