موسسه باران

نام شعبه : انقلاب

استان : تهران

شهر : تهران

محله : میدان انقلاب اسلامی

آدرس : میدان انقلاب، ابتدای خیابان کارگر جنوبی، کوچه رشتچی، پلاک 21، واحد 9 و 12

تلفن : 02166428058 - 02166578471

آدرس وب سايت : baranenglish.com

آدرس اينستاگرام : baran.english

مجموعه زونکن مسئولیتی در قبال صحت محتوای ثبت شده توسط موسسات و آموزشگاه ها ندارد. لطفا جهت اطمینان، با شماره های درج شده تماس بگیرید.

زبان های تدريسی آموزشگاه : آموزش زبان انگلیسی

دوره های ویژه تدریسی آموزشگاه : ترمینیمه فشردهفشردهفوق فشردهخصوصی

سطوح دوره های آموزشی آموزشگاه : ابتداییمتوسطپیشرفتهنوجوانانبزرگسالان

دوره های تخصصی آموزشگاه : دوره تخصصی TOEFL دوره تخصصی IELTS دوره تخصصی GRE دوره تخصصی MSRT دوره تخصصی EPT دوره تخصصی مکالمه

نوع دوره : پسرانه و دخترانه

توضیحات آموزشگاه :

آموزشگاه باران یکی از بهترین و معروف ترین آموزشگاه های زبان محله میدان انقلاب اسلامی در شهر تهران است. ارائه تخصصی انواع زبان های خارجی به صورت کلاسی و خصوصی در آموزشگاه زبان باران برای زبان آموزان.

آموزشگاه زبان باران از بهترین آموزشگاه های زبان در خدمت زبان آموزان و علاقه مندان به یادگیری زبان خارجی است. علاقه مندان به کسب مدارک آزمون های بین المللی زبان برای کسب اطلاعات کامل (محتوای آزمون، مراکز برگزاری، زمان آزمون و منابع آموزشی مهم) می توانند به صفحه آزمون های زبان خارجی مراجعه کنند.

روزهای آغازین ایده مؤسسه زبان باران، یعنی سال ۲۰۰۴، فضای جامعه ما و نیازهای زبان آموزان آن روزها زیبایی های خاص خود را داشت. آزمون های بین المللی، مانند آیلتس، داشتند آرام آرام جای خود را در میان مردم باز می کردند؛ ما، به عنوان راهبران این فرهنگ غنی یعنی فرهنگ آموزش زبان انگلیسی، تلاش می کردیم خدمات معقول و مقبولی را ارائه دهیم، زبان آموزان نیز آنسوی میز تلاش می کردند پیشرفت کنند و نتیجه بگیرند. و نتیجه هم گرفتند، و همین شد کارنامه درخشان ما. امروز، با این حال، فضا همچنان جذابیت های خاص خود را دارد اما بسیار متفاوت است، از این جهت که توقعات آزمون های بین المللی مانند آیلتس، تافل، پی تی ای، و نظایر آنها متناسب با توان ذهنی انسان قرن بیست و یکمی بالاتر رفته و از طرفی دغدغه های زندگی زبان آموران بیشتر شده است. اما هنوز ما هستیم و شبکه و سرمایه اجتماعی مان گسترده تر شده است. با نگاهی آینده پژوهانه به روزهای نه چندان دور، می بینیم کاروان عظیم زبان آموزان به کدام سو می رود، چه نیازهایی خواهد داشت، چه احساساتی خواهد داشت، و وظیفه ما در قبال آن نیازها و احساسات چه خواهد بود. ما در کنار شما خواهیم بود و شبکه و سرمایه اجتماعی مان را گسترده تر خواهیم کرد. جهت کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت ما مراجعه نمایید.

اطلاعيه ای هنوز ثبت نشده است!
ویدیویی هنوز ثبت نشده است!

کاربر گرامی سایت در حال بروزرسانی است. در صورت بروز هر گونه مشکل، پیشتر از شما پوزش می خواهیم. تا چند ساعت آینده مشکل برطرف خواهد شد.

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: Module 'timezonedb' already loaded

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: