آموزشگاه باران

نام شعبه : انقلاب

استان : تهران

شهر : تهران

منطقه : 6

محله : میدان انقلاب اسلامی

آدرس : میدان انقلاب، ابتدای خیابان کارگر جنوبی، کوچه رشتچی، پلاک 21، واحد 9 و 12

تلفن : 02166428058

آدرس وب سایت : www.baranenglish.com

زبان های تدریسی : انگلیسی

دوره های موجود : ترمینیمه فشردهفشردهفوق فشردهخصوصی

سطوح موجود : ابتداییمتوسطپیشرفتهنوجوانانبزرگسالان

دوره های تخصصی موجود : TOEFLIELTSGREMSRTEPTمکالمه

نوع دوره : پسرانه و دخترانه

توضیحات :

روزهای آغازین ایده مؤسسه زبان باران، یعنی سال ۲۰۰۴، فضای جامعه ما و نیازهای زبان آموزان آن روزها زیبایی های خاص خود را داشت. آزمون های بین المللی، مانند آیلتس، داشتند آرام آرام جای خود را در میان مردم باز می کردند؛ ما، به عنوان راهبران این فرهنگ غنی یعنی فرهنگ آموزش زبان انگلیسی، تلاش می کردیم خدمات معقول و مقبولی را ارائه دهیم، زبان آموزان نیز آنسوی میز تلاش می کردند پیشرفت کنند و نتیجه بگیرند. و نتیجه هم گرفتند، و همین شد کارنامه درخشان ما. امروز، با این حال، فضا همچنان جذابیت های خاص خود را دارد اما بسیار متفاوت است، از این جهت که توقعات آزمون های بین المللی مانند آیلتس، تافل، پی تی ای، و نظایر آنها متناسب با توان ذهنی انسان قرن بیست و یکمی بالاتر رفته و از طرفی دغدغه های زندگی زبان آموران بیشتر شده است. اما هنوز ما هستیم و شبکه و سرمایه اجتماعی مان گسترده تر شده است. با نگاهی آینده پژوهانه به روزهای نه چندان دور، می بینیم کاروان عظیم زبان آموزان به کدام سو می رود، چه نیازهایی خواهد داشت، چه احساساتی خواهد داشت، و وظیفه ما در قبال آن نیازها و احساسات چه خواهد بود. ما در کنار شما خواهیم بود و شبکه و سرمایه اجتماعی مان را گسترده تر خواهیم کرد. جهت کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت ما مراجعه نمایید.

دوره MSRT
این اطلاعیه تا تاریخ 1397/1/16 اعتبار خواهد داشت.

پکج جامع ما، البته به شرط وجود پایه زبانی مناسب شما، شما را تا نمره مطلوبتان خواهد رساند. این آزمون ترفندهای خاص خود را دارد و با فراگیری آنها به آسانی به آن مسلط شده و پیشرفت خود را احساس خواهید کرد. آزمون MSRT توسط وزارت علوم ایران برگزار می شود و اخذ نمره ی آن برای گذراندن امتحان جامع دوره دکتری بسیار مهم است. تجربه ۱۳ ساله ما در این آزمون و کسب نمره ۹۸ از ۱۰۰ توسط تیم مجرب ما گواه تخصص ماست.
ویدیویی هنوز ثبت نشده است!

کاربر گرامی سایت در حال بروزرسانی است. در صورت بروز هر گونه مشکل، پیشتر از شما پوزش می خواهیم. تا چند ساعت آینده مشکل برطرف خواهد شد.