موسسه ایران مهر

نام شعبه : بهشتی

استان : تهران

شهر : تهران

محله : بهشتی

آدرس : خیابان بهشتی , خیابان قائم مقام فراهانی , کوچه دهم , پلاک 2, طبقه 2

تلفن : 02100084378 - 02184378000

آدرس وب سايت : iranmehrcollege.com

آدرس اينستاگرام : iranmehrcollege

مجموعه زونکن مسئولیتی در قبال صحت محتوای ثبت شده توسط موسسات و آموزشگاه ها ندارد. لطفا جهت اطمینان، با شماره های درج شده تماس بگیرید.

زبان های تدريسی آموزشگاه : آموزش زبان انگلیسی آموزش زبان فرانسوی آموزش زبان آلمانی آموزش زبان ترکی استانبولی

دوره های ویژه تدریسی آموزشگاه : ترمینیمه فشردهفشردهخصوصی

سطوح دوره های آموزشی آموزشگاه : ابتداییمتوسطپیشرفتهکودکاننوجوانانبزرگسالان

دوره های تخصصی آموزشگاه : دوره تخصصی TOEFL دوره تخصصی IELTS دوره تخصصی GRE دوره تخصصی FCE دوره تخصصی GMAT دوره تخصصی PET دوره تخصصی KET

نوع دوره : مختلط

توضیحات آموزشگاه :

آموزشگاه ایران مهر یکی از بهترین و معروف ترین آموزشگاه های زبان محله بهشتی در شهر تهران است. ارائه تخصصی انواع زبان های خارجی به صورت کلاسی و خصوصی در آموزشگاه زبان ایران مهر برای زبان آموزان.

آموزشگاه زبان ایران مهر از بهترین آموزشگاه های زبان در خدمت زبان آموزان و علاقه مندان به یادگیری زبان خارجی است. علاقه مندان به کسب مدارک آزمون های بین المللی زبان برای کسب اطلاعات کامل (محتوای آزمون، مراکز برگزاری، زمان آزمون و منابع آموزشی مهم) می توانند به صفحه آزمون های زبان خارجی مراجعه کنند.

 

موسسه زبان ایرانمهر با 13 سال سابقه مفتخر است که جزء بهترین آموزشگاه های زبان ایران در زمینه آموزش زبانهای روز دنیا (انگلیسی،فرانسه،آلمانی،اسپانیایی،ترکی و ...)، با قوی ترین کادر های آموزشی به شما عزیزان زبان آموز خدمتگذاری کند.

هسته اصلی مدیریت و آموزش این موسسه شامل اعضایی با مدارک و مدارج عالی تحصیلی همچون دکتری و کارشناسی ارشد آموزش زبان،مدارک بین المللی تربیت مربی و مدرس،مدارک بین المللی تدریس زبان به کودکان و بزرگسالان می باشد.اعضای این تیم با بهره گیری از مدارج علمی و سالها تجربه مستمر در اموزش به مقاطع سنی مختلف بر آن شدند تا گامی عظیم در راستای ارتقای سطح آموزش و یادگیری زبان در کشور بردارند.

بسیاری از زبان آموزان،آموزشگاه ایرانمهر را به دلیل سطوح بالای استاندارد های روز دنیا در حوزه آموزش زبان می شناسند چرا که ایرانمهر همواره تلاش دارد با اتکا به بروز ترین تکنولوژی ها و منابع آموزشی در حوزه آموزش زبان و پیشرفته ترین مقالات آموزش و علم یادگیری همسو و هم قدم بماند،به همین دلیل زبان آموزان از کیفیت بالای آموزش اطمینان خاطر دارند.

کودکان و نوجوانان-انگلیسی:

Kids-taghvim

 

 

بزرگسالان-انگلیسی:

 

 

adult-taghvim

 

 

کلاس های آخر هفته:

taghvim-weekend

اطلاعيه ای هنوز ثبت نشده است!
ویدیویی هنوز ثبت نشده است!

کاربر گرامی سایت در حال بروزرسانی است. در صورت بروز هر گونه مشکل، پیشتر از شما پوزش می خواهیم. تا چند ساعت آینده مشکل برطرف خواهد شد.

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: Module 'timezonedb' already loaded

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: