آموزشگاه ایران مهر

نام شعبه : بهشتی

استان : تهران

شهر : تهران

منطقه : 7

محله : بهشتی

آدرس : خیابان بهشتی , خیابان قائم مقام فراهانی , کوچه دهم , پلاک 2, طبقه 2

تلفن : 02100084378

آدرس وب سایت : www.iranmehrcollege.com

زبان های تدریسی : انگلیسیفرانسویآلمانیترکی استانبولی

دوره های موجود : ترمینیمه فشردهفشردهخصوصی

سطوح موجود : ابتداییمتوسطپیشرفتهکودکاننوجوانانبزرگسالان

دوره های تخصصی موجود : TOEFLIELTSGREFCEGMATPETKET

نوع دوره : مختلط

توضیحات :

 

موسسه زبان ایرانمهر با 13 سال سابقه مفتخر است که جزء بهترین آموزشگاه های زبان ایران در زمینه آموزش زبانهای روز دنیا (انگلیسی،فرانسه،آلمانی،اسپانیایی،ترکی و ...)، با قوی ترین کادر های آموزشی به شما عزیزان زبان آموز خدمتگذاری کند.

هسته اصلی مدیریت و آموزش این موسسه شامل اعضایی با مدارک و مدارج عالی تحصیلی همچون دکتری و کارشناسی ارشد آموزش زبان،مدارک بین المللی تربیت مربی و مدرس،مدارک بین المللی تدریس زبان به کودکان و بزرگسالان می باشد.اعضای این تیم با بهره گیری از مدارج علمی و سالها تجربه مستمر در اموزش به مقاطع سنی مختلف بر آن شدند تا گامی عظیم در راستای ارتقای سطح آموزش و یادگیری زبان در کشور بردارند.

بسیاری از زبان آموزان،آموزشگاه ایرانمهر را به دلیل سطوح بالای استاندارد های روز دنیا در حوزه آموزش زبان می شناسند چرا که ایرانمهر همواره تلاش دارد با اتکا به بروز ترین تکنولوژی ها و منابع آموزشی در حوزه آموزش زبان و پیشرفته ترین مقالات آموزش و علم یادگیری همسو و هم قدم بماند،به همین دلیل زبان آموزان از کیفیت بالای آموزش اطمینان خاطر دارند.

کودکان و نوجوانان-انگلیسی:

Kids-taghvim

 

 

بزرگسالان-انگلیسی:

 

 

adult-taghvim

 

 

کلاس های آخر هفته:

taghvim-weekend

آموزش زبان ترکی استانبولی و آمادگی آزمون TOMER
این اطلاعیه تا تاریخ 1396/12/3 اعتبار خواهد داشت.

آموزشگاه زبان ایرانمهر، مدیریت آموزش زبان ترکی استانبولی، در راستای روش های علمی و استاندارد های جهانی در داخل کشور، زبان ترکی استانبولی را به عنوان یک زبان جهانی آموزش می دهد. در این چهار چوب تمام مقتضیات لازم برای آموزش زبان ترکی استانبولی را مهیا ساخته است. علاوه بر این دوره هایی برای آمادگی آزمون تومر (TOMER) برای زبان آموزان برگزار می کند. جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.
ویدیویی هنوز ثبت نشده است!

کاربر گرامی سایت در حال بروزرسانی است. در صورت بروز هر گونه مشکل، پیشتر از شما پوزش می خواهیم. تا چند ساعت آینده مشکل برطرف خواهد شد.