موسسه ایران اروپا

نام شعبه : صادقیه

استان : تهران

شهر : تهران

محله : صادقیه

آدرس : فلکه دوم صادقییه .ابتدای ستارخان روبه روی درب اصلی گلدیس جنب بانک پارسیان

تلفن : 02144388077 - 02144254100

آدرس وب سايت : iran-europe.net

آدرس اينستاگرام : iran_europe

مجموعه زونکن مسئولیتی در قبال صحت محتوای ثبت شده توسط موسسات و آموزشگاه ها ندارد. لطفا جهت اطمینان، با شماره های درج شده تماس بگیرید.

زبان های تدريسی آموزشگاه : آموزش زبان انگلیسی

دوره های ویژه تدریسی آموزشگاه : ترمینیمه فشردهفشردهخصوصی

سطوح دوره های آموزشی آموزشگاه : ابتداییمتوسطپیشرفتهکودکاننوجوانانبزرگسالان

دوره های تخصصی آموزشگاه : دوره تخصصی TOEFL دوره تخصصی IELTS دوره تخصصی GRE دوره تخصصی CAE دوره تخصصی PET دوره تخصصی FCE دوره تخصصی IELTS MOCK EXAM دوره تخصصی Speaking دوره تخصصی Writing دوره تخصصی Movie دوره تخصصی Listening دوره تخصصی Vocabulary دوره تخصصی Discussion دوره تخصصی KET

نوع دوره : پسرانه و دخترانه

توضیحات آموزشگاه :

آموزشگاه ایران اروپا یکی از بهترین و معروف ترین آموزشگاه های زبان محله صادقیه در شهر تهران است. ارائه تخصصی انواع زبان های خارجی به صورت کلاسی و خصوصی در آموزشگاه زبان ایران اروپا برای زبان آموزان.

آموزشگاه زبان ایران اروپا از بهترین آموزشگاه های زبان در خدمت زبان آموزان و علاقه مندان به یادگیری زبان خارجی است. علاقه مندان به کسب مدارک آزمون های بین المللی زبان برای کسب اطلاعات کامل (محتوای آزمون، مراکز برگزاری، زمان آزمون و منابع آموزشی مهم) می توانند به صفحه آزمون های زبان خارجی مراجعه کنند.

موسسه زبان ایران اروپا که در سال 1388 تاسیس گردید به عنوان یکی از بزرگترین مراکز آموزش زبان در غرب تهران ارایه کننده دوره های آموزشی زبان انگلیسی با تاکید بر پیشرفت در مهارت مکالمه زبان انگلیسی و آمادگی امتحانات بین المللی به صورت گروهی، نیمه گروهی و خصوصی به افراد حقیقی و سازمانها با بالاترین کیفیت می باشد. اساتید مجرب و با انگیزه، توجه خاص به سیستم و کیفیت آموزشی، امکانات و محیط آموزشی مناسب، رده های متفاوت سنی و ارائه مدارک رسمی در پایان دوره های خاص و کارکرد تخصصی و صرف بر روی زبان انگلیسی بر خلاف سایر رقبا را می توان از جمله فاکتور هایی برشمرد که موسسه بزرگ زبان ایران اروپا را از دیگر موسسات متمایز می سازد.

خدمات:

موسسه زبان ایران اروپا بر آن است که بهترین خدمات آموزشی را در اختیار زبان آموزان قرار دهد. زبان آموز در تمامی زمینه های آموزشی حق اولویت دارد. نیازهای زبان آموزان ما بهترین گزینه می باشد که ما را در تلاشهایمان برای بوجود آوردن مشارکتی کارامد و موثر در راستای آموزش زبان انگلیسی یاری می کند.

کمال:

با در نظر گرفتن ارزش های اخلاقی که بر صداقت، عدالت، وقار و احترام به زبان آموزان استوار است تلاش می کنیم که ارتباطی صادقانه بنا کنیم که بر پایه والاترین استاندارهای اخلاقی قرار گیریم.

احترام:

پرسنل موسسه همواره با هر یک از زبان آموزان با وقار و حرفه ای برخورد می کنند. ما تفاوتهای شخصی رفتاری هر شخص را تشخیص می دهیم و برخورد حرفه ای را بر مبنای این تفاوتها بنا می نهیم.

ارتباطات:

همواره تلاشمان این است که ارتباطاتمان را با تمامی زبان آموزان، اساتید، پرسنل و همچنین شرکای تجاری توسعه و تقویت بخشیم.

نوآوری:

ما همواره برآنیم که جدیدترین و به روزترین روش های آموزش و امکانات آموزشی  را در اختیار بگیریم و همواره از تغییرات مثبت در راستای ارتقای سطح کیفی استقبال می کنیم.

کار گروهی:

کارآمدی سیستم ما بر پایه کار گروهی، تنوع فرهنگی فردی و احترام متقابل بنا شده است. ما در قالب یک تیم یکپارچه بصورت گروهی فعالیت می کنیم تا بتوانیم آموزش زبان را ارتقا بخشیم

 

 

کلاس های موسسه زبان ایران اروپا هر ۱۵ روز یکبار در یکم و پانزدهم هر ماه در تمامی سطوح شروع می شود.

    3 روز در هفته

    زوج یا فرد هر جلسه 1 ساعت و 30 دقیقه

 

    2 روز در هفته

    یکشنبه و سه شنبه هر جلسه 1 ساعت و 30 دقیقه

 

    1 روز در هفته

    فقط پنجشنبه و یا فقط جمعه ۳ ساعت

    زمان هر جلسه 1 ساعت و 30 دقیقه

ساعات برگزاری کلاس نیز از ۸ صبح الی 10 شب متغیر می باشند تا دانشجویان گرامی بتوانند با فراغ بال ساعات مناسب و دلخواه خود را انتخاب نمایند.

اطلاعيه ای هنوز ثبت نشده است!
ویدیویی هنوز ثبت نشده است!

کاربر گرامی سایت در حال بروزرسانی است. در صورت بروز هر گونه مشکل، پیشتر از شما پوزش می خواهیم. تا چند ساعت آینده مشکل برطرف خواهد شد.