آموزشگاه اورنج

نام شعبه : زعفرانیه

استان : تهران

شهر : تهران

محله : زعفرانیه

آدرس : زعفرانیه، مقدس اردبیلی، ابتدای خیابان ب، پلاک 33

تلفن : 02122019363

آدرس وب سايت :

آدرس اينستاگرام :

زبان های تدريسی آموزشگاه : انگلیسیفرانسویاسپانیایی

دوره های ویژه تدریسی آموزشگاه : ترمینیمه فشردهفشردهفوق فشردهخصوصی

سطوح دوره های آموزشی آموزشگاه : ابتداییمتوسطپیشرفتهکودکاننوجوانانبزرگسالان

دوره های تخصصی آموزشگاه : TOEFLIELTSمکالمه

نوع دوره : پسرانه و دخترانه

توضیحات آموزشگاه :

دوره بزرگسالان

کلاس های بزرگسال ما در محیطی دوستانه و به دور از استرس در رده های مختلف سنی برگزار میشود که با تاکید بیشتر روی مکالمه، جنبه ی کاربردی زبان را  ارائه می نماید. دوره های تخصصی دوره های تخصصی IELTS  و TOEFL به صورت خصوصی برگزار می شود.

دوره نوجوانان

دوره نوجوانان از 12 سال به بالا،در سطوح مختلف و با استفاده از به روز ترین کتابها برگزار میگردد. فرزندان شما درکلاس های کم جمعیت و با سرعتی مناسب زبان های زنده دنیا را فرا می گیرند.

آموزش خردسالان ، تخصص ماست.

مدرسه ی اورنج در فضایی کاملا صمیمی پذیرای خردسالان 3-6 سال میباشد و با تلفیقی از بهترین و جدیدترین شیوه های آموزشی و بهره مندی از مدرسین مجرب، محیطی متفاوت برای آموزش زبان فراهم می آورد. محیطی که کودک شما، در مکانی امن و آرام، احساس دلپذیر آموختن را تجربه خواهد کرد. (همراهی مادران عزیز در اولین جلسات بلامانع است.) .

 

مدرسه زبان اورنج افتخار دارد با ارائه شیوه های تلفیقی آموزش زبان کودکان و بزرگسالان گامی نو در جهت پیشرفت سطح فرهنگ نسل جدید ایرانی بردارد. با اجرای طرح های ابتکاری و استفاده از مدرسین مسلط و خلاق، در این مدرسه زبان، خاطرات پر اضطراب کلاسهای زبان از ذهن شما زدوده خواهد شد. این مرکز در ارائه خدمات به مهدکودکها و مدارس نیز، همراه مدیران عزیز خواهد بود.

اطلاعيه ای هنوز ثبت نشده است!
ویدیویی هنوز ثبت نشده است!

کاربر گرامی سایت در حال بروزرسانی است. در صورت بروز هر گونه مشکل، پیشتر از شما پوزش می خواهیم. تا چند ساعت آینده مشکل برطرف خواهد شد.