موسسه اورنج

نام شعبه : زعفرانیه

استان : تهران

شهر : تهران

محله : زعفرانیه

آدرس : زعفرانیه ،مقدس اردبیلی، مابین میدان الف و خیابان ب، پلاک ۱۳۴ (طبقه بالای گل الف)

تلفن : 02122019363 - 02122038524 - 02122047830

آدرس وب سايت : orangeinstitute.ir

آدرس اينستاگرام : orangeinstitute.ir

مجموعه زونکن مسئولیتی در قبال صحت محتوای ثبت شده توسط موسسات و آموزشگاه ها ندارد. لطفا جهت اطمینان، با شماره های درج شده تماس بگیرید.

زبان های تدريسی آموزشگاه : آموزش زبان انگلیسی آموزش زبان فرانسوی آموزش زبان اسپانیایی

دوره های ویژه تدریسی آموزشگاه : ترمینیمه فشردهفشردهفوق فشردهخصوصی

سطوح دوره های آموزشی آموزشگاه : ابتداییمتوسطپیشرفتهکودکاننوجوانانبزرگسالان

دوره های تخصصی آموزشگاه : دوره تخصصی TOEFL دوره تخصصی IELTS دوره تخصصی مکالمه

نوع دوره : پسرانه و دخترانه

توضیحات آموزشگاه :

آموزشگاه اورنج یکی از بهترین و معروف ترین آموزشگاه های زبان محله زعفرانیه در شهر تهران است. ارائه تخصصی انواع زبان های خارجی به صورت کلاسی و خصوصی در آموزشگاه زبان اورنج برای زبان آموزان.

آموزشگاه زبان اورنج از بهترین آموزشگاه های زبان در خدمت زبان آموزان و علاقه مندان به یادگیری زبان خارجی است. علاقه مندان به کسب مدارک آزمون های بین المللی زبان برای کسب اطلاعات کامل (محتوای آزمون، مراکز برگزاری، زمان آزمون و منابع آموزشی مهم) می توانند به صفحه آزمون های زبان خارجی مراجعه کنند.

دوره بزرگسالان

کلاس های بزرگسال ما در محیطی دوستانه و به دور از استرس در رده های مختلف سنی برگزار میشود که با تاکید بیشتر روی مکالمه، جنبه ی کاربردی زبان را  ارائه می نماید. دوره های تخصصی دوره های تخصصی IELTS  و TOEFL به صورت خصوصی برگزار می شود.

دوره نوجوانان

دوره نوجوانان از 12 سال به بالا،در سطوح مختلف و با استفاده از به روز ترین کتابها برگزار میگردد. فرزندان شما درکلاس های کم جمعیت و با سرعتی مناسب زبان های زنده دنیا را فرا می گیرند.

آموزش خردسالان ، تخصص ماست.

مدرسه ی اورنج در فضایی کاملا صمیمی پذیرای خردسالان 3-6 سال میباشد و با تلفیقی از بهترین و جدیدترین شیوه های آموزشی و بهره مندی از مدرسین مجرب، محیطی متفاوت برای آموزش زبان فراهم می آورد. محیطی که کودک شما، در مکانی امن و آرام، احساس دلپذیر آموختن را تجربه خواهد کرد. (همراهی مادران عزیز در اولین جلسات بلامانع است.) .

 

مدرسه زبان اورنج افتخار دارد با ارائه شیوه های تلفیقی آموزش زبان کودکان و بزرگسالان گامی نو در جهت پیشرفت سطح فرهنگ نسل جدید ایرانی بردارد. با اجرای طرح های ابتکاری و استفاده از مدرسین مسلط و خلاق، در این مدرسه زبان، خاطرات پر اضطراب کلاسهای زبان از ذهن شما زدوده خواهد شد. این مرکز در ارائه خدمات به مهدکودکها و مدارس نیز، همراه مدیران عزیز خواهد بود.

اطلاعيه ای هنوز ثبت نشده است!
ویدیویی هنوز ثبت نشده است!

کاربر گرامی سایت در حال بروزرسانی است. در صورت بروز هر گونه مشکل، پیشتر از شما پوزش می خواهیم. تا چند ساعت آینده مشکل برطرف خواهد شد.

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: Module 'zip' already loaded

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: