موسسه انستیتو میلاد

نام شعبه : ونک

استان : تهران

شهر : تهران

محله : ونک

آدرس : ولیعصر، بالاتر از میدان وتک، خیابان والی نژاد، پلاک 42، واحد 4، طبقه سوم

تلفن : 02188877742

آدرس وب سايت : miladlh.com

آدرس اينستاگرام : milad.institut

مجموعه زونکن مسئولیتی در قبال صحت محتوای ثبت شده توسط موسسات و آموزشگاه ها ندارد. لطفا جهت اطمینان، با شماره های درج شده تماس بگیرید.

زبان های تدريسی آموزشگاه : آموزش زبان فرانسوی آموزش زبان آلمانی

دوره های ویژه تدریسی آموزشگاه : ترمینیمه فشردهفشردهفوق فشردهخصوصییک روز در هفتهدو روز در هفته

سطوح دوره های آموزشی آموزشگاه : ابتداییمتوسطپیشرفتهکودکاننوجوانانبزرگسالان

دوره های تخصصی آموزشگاه : دوره تخصصی TCF دوره تخصصی Speaking دوره تخصصی Writing دوره تخصصی Movie دوره تخصصی Listening دوره تخصصی Vocabulary دوره تخصصی Discussion دوره تخصصی مکالمه دوره تخصصی DELF دوره تخصصی DALF دوره تخصصی TEF دوره تخصصی Business

نوع دوره : مختلط

توضیحات آموزشگاه :

آموزشگاه انستیتو میلاد یکی از بهترین و معروف ترین آموزشگاه های زبان محله ونک در شهر تهران است. ارائه تخصصی انواع زبان های خارجی به صورت کلاسی و خصوصی در آموزشگاه زبان انستیتو میلاد برای زبان آموزان.

آموزشگاه زبان انستیتو میلاد از بهترین آموزشگاه های زبان در خدمت زبان آموزان و علاقه مندان به یادگیری زبان خارجی است. علاقه مندان به کسب مدارک آزمون های بین المللی زبان برای کسب اطلاعات کامل (محتوای آزمون، مراکز برگزاری، زمان آزمون و منابع آموزشی مهم) می توانند به صفحه آزمون های زبان خارجی مراجعه کنند.

 

انستیتو زبان میلاد با بهره مندی از موسسان و اساتید ماهر و مجرب، ارائه دهنده خدمات با کیفیت آموزشی و مهاجرتی می باشد. ما با انجام مطالعات دقیق از بازار کار و مشتریان، سعی کرده ایم پاسخ های واقعی برای نیازهای شما عزیزان فراهم آوریم.

نخستین رسالت انستیتو زبان فرانسه میلاد، ارائه خدمات با کیفیت در کنار توجه به ارزش بهای پرداختی در مقابل این خدمات است. برای این مهم، استفاده از اساتید و مشاوران مجرب و با تجربه، یکی از هدف گذاری های ابتدایی ما بوده است.

ما بر این باوریم که تمرکز بر روی تنها یک زبان، این امکان را به ما می دهد تا اولا در شناسایی نقاط قوت و ضعف خود سریعتر عمل کرده و ثانیا پس از توفیق در این امر با تجربه و کیفیت بالاتر، ارائه خدمات در سایر زبان ها را نیز در دستور کار خود قرار دهیم.

بنابراین و با توجه به سوابق تحصیلی و تخصصی مدیریت مؤسسه زبان فرانسه میلاد، گام اول را با تمرکز بر روی زبان فرانسه برداشته ایم.

اطلاعيه ای هنوز ثبت نشده است!
ویدیویی هنوز ثبت نشده است!

کاربر گرامی سایت در حال بروزرسانی است. در صورت بروز هر گونه مشکل، پیشتر از شما پوزش می خواهیم. تا چند ساعت آینده مشکل برطرف خواهد شد.