موسسه امیر بهادر

نام شعبه : میدان ولیعصر

استان : تهران

شهر : تهران

محله : میدان ولیعصر

آدرس : پایین تر از میدان ولی عصر(عج)،بعد از سفارت عراق،بن بست صدف،پلاک 10

تلفن : 02188919021 - 02188919022 - 02188919023

آدرس وب سايت : amirbahador.com

آدرس اينستاگرام :

مجموعه زونکن مسئولیتی در قبال صحت محتوای ثبت شده توسط موسسات و آموزشگاه ها ندارد. لطفا جهت اطمینان، با شماره های درج شده تماس بگیرید.

زبان های تدريسی آموزشگاه : آموزش زبان انگلیسی

دوره های ویژه تدریسی آموزشگاه : ترمینیمه فشردهفشردهفوق فشردهخصوصی

سطوح دوره های آموزشی آموزشگاه : ابتداییمتوسطپیشرفتهبزرگسالان

دوره های تخصصی آموزشگاه : دوره تخصصی TOEFL دوره تخصصی GRE

نوع دوره : مختلط

توضیحات آموزشگاه :

آموزشگاه امیر بهادر یکی از بهترین و معروف ترین آموزشگاه های زبان محله میدان ولیعصر در شهر تهران است. ارائه تخصصی انواع زبان های خارجی به صورت کلاسی و خصوصی در آموزشگاه زبان امیر بهادر برای زبان آموزان.

آموزشگاه زبان امیر بهادر از بهترین آموزشگاه های زبان در خدمت زبان آموزان و علاقه مندان به یادگیری زبان خارجی است. علاقه مندان به کسب مدارک آزمون های بین المللی زبان برای کسب اطلاعات کامل (محتوای آزمون، مراکز برگزاری، زمان آزمون و منابع آموزشی مهم) می توانند به صفحه آزمون های زبان خارجی مراجعه کنند.

 

مجتمع آموزشی امیربهادر در سال ۱۳۶۷ توسط آقای مهندس قاسم حسن زاده پایه گذاری شد. پس از اینکه مسئولیت آموزش کامپیوتر در ایران به سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور که زیرمجموعه وزارت کار می‌باشد محول شد، موسس مجتمع آموزشی امیربهادر، پس از شرکت و کسب موفقیت در آزمونهای مربوطه، مجتمع آموزشی امیربهادر را به عنوان اولین مرکز آموزش کامپیوتر در ایران در سال ۱۳۶۸ راه‌اندازی نمود.

سیاست تیم مدیریت همواره کوشش و کسب موفقیت بوده است .تلاشهای بی‌ انتهای تیم مدیریتی متشکل از موسس و خانم فرشته آذربایجانی (همسرموسس) و سایر دست اندرکاران، سرانجام منجربه استقبال زیاد علاقمندان و کنجکاوان به این فناوری نوین گردید به گونه ای که پس از گذشت زمان کوتاهی ، موسسه با کمبود فضا برای پذیرش علاقمندان مواجه شد و به ناچار اقدام به خرید و تجهیز مرکز آموزشی جدیدی در منطقه مرکزی تهران شد.

در سال ۱۳۶۹، دومین شعبه موسسه فعالیت خود را در خیابان ولیعصر پایینتراز میدان ولیعصر تهران آغاز کرد. دسترسی آسان به این شعبه منجر به جذب و آموزش تعداد زیادی از متقاضیان گردید. حجم زیاد متقاضیان در هر دوشعبه، موسس را وادار به تخریب ساختمان قدیمی تازه خریداری شده و احداث ساختمانی مدرن و مختص اهداف آموزشی در ۷ طبقه با مساحت ۱۸۳۰ متر مربع نمود.

 در سال ۱۳۷۶ مرکز انتشارات امیربهادر افتتاح شد که حوزه فعالیت آن مطالب آموزشی کامپیوتر بود. بیشترکتاب‌های چاپ شده در این انتشارات توسط آقای مهندس حسن زاده نوشته و یا ترجمه شده بودند که تجربه ۳۰ سال فعالیت در حوزه‌های آموزشی را دارند.

 در سال ۱۳۷۹ خانم فرشته آذربایجانی موفق به دریافت مجوز دبیرستان و مرکز پیش دانشگاهی دخترانه امیربهادر از وزارت آموزش و پرورش گردید و به همین جهت یک ساختمان کلاسیک زیبا با مساحت ۱۰۰۰ مترعرصه و ۱۲۰۰متر مربع بنا در قسمت دیگر از مرکز شهر خریداری و پس از ایجاد تغییرات لازم برای کاربری دبیرستان اختصاص داده شد.

در سال ۱۳۸۶، همزمان با رونمایی از نسخه های جدید سیستم عامل ویندوز و سهولت کار با کامپیوتر و نرم‌افزار‌های آن که به نوبه خود باعث کاهش تقاضای متقاضیان برای شرکت در دوره‌های کامپیوتر گردید، مدیریت موسسه با همکاری سازمان سنجش آموزش کشوربا موسسه ETS که یک سازمان معتبر برگزار کننده آزمون‌های بین‌المللی در ایالت متحده آمریکا میباشد وارد مذاکره شده و موفق به دریافت مجوز های لازم برای برگزاری آزمون های TOEFL iBT وGeneral GRE به صورت آنلاین گردید.

 در حال حاضر مجتمع آموزشی امیربهادر به عنوان یکی از بزرگترین برگزار کنندگان آزمونهای بین المللی تافل و جی آر ئی در جهان مشغول به کار میباشد. این مرکز آزمون شامل ۵ سایت هر کدام با ظرفیت ۲۱ کامپیوتر می‌باشد . در هر آزمون این مرکز قادر به برگزاری آزمون برای ۱۰۵ داوطلب به صورت آنلاین است. امیربهادر اگر بزرگترین مرکز برگزار کننده آزمون TOEFL iBT و GRE نباشد، بی شک یکی‌ از بزرگترین مراکزِ آزمون TOEFL و GRE در سراسر دنیا است.

 بلا تردید کلیه دستاوردها و موفقیتهای این مجموعه با عنایت به الطاف بی کران خداوند منان و در سایه کار و کوشش بی وقفه کلیه دست اندرکاران حاصل گردیده است. از اینکه توانسته ایم گامی در راه موفقیت دانش پژوهان کشورعزیزمان برداریم احساس خوشحالی نموده و برای کلیه مردم کشورعزیزمان از درگاه خداوند منان آرزوی سعادت، سلامت و پیروزی روز افزون مینماییم.

اطلاعيه ای هنوز ثبت نشده است!
ویدیویی هنوز ثبت نشده است!

کاربر گرامی سایت در حال بروزرسانی است. در صورت بروز هر گونه مشکل، پیشتر از شما پوزش می خواهیم. تا چند ساعت آینده مشکل برطرف خواهد شد.