موسسه الف

نام شعبه : پاسداران

استان : تهران

شهر : تهران

محله : پاسداران

آدرس : پاسداران، انتهای بوستان دوم، خيابان ساقدوش(افشاری)، نبش بوستان دهم پلاک: 106

تلفن : 02122552264 - 02122552541

آدرس وب سايت : alefenglish.com

آدرس اينستاگرام : alefenglish

مجموعه زونکن مسئولیتی در قبال صحت محتوای ثبت شده توسط موسسات و آموزشگاه ها ندارد. لطفا جهت اطمینان، با شماره های درج شده تماس بگیرید.

زبان های تدريسی آموزشگاه : آموزش زبان انگلیسی آموزش زبان فرانسوی آموزش زبان آلمانی

دوره های ویژه تدریسی آموزشگاه : ترمی

سطوح دوره های آموزشی آموزشگاه : کودکاننوجوانانبزرگسالان

دوره های تخصصی آموزشگاه : دوره تخصصی TOEFL دوره تخصصی IELTS دوره تخصصی مکالمه

نوع دوره : پسرانه و دخترانه

توضیحات آموزشگاه :

آموزشگاه الف یکی از بهترین و معروف ترین آموزشگاه های زبان محله پاسداران در شهر تهران است. ارائه تخصصی انواع زبان های خارجی به صورت کلاسی و خصوصی در آموزشگاه زبان الف برای زبان آموزان.

آموزشگاه زبان الف از بهترین آموزشگاه های زبان در خدمت زبان آموزان و علاقه مندان به یادگیری زبان خارجی است. علاقه مندان به کسب مدارک آزمون های بین المللی زبان برای کسب اطلاعات کامل (محتوای آزمون، مراکز برگزاری، زمان آزمون و منابع آموزشی مهم) می توانند به صفحه آزمون های زبان خارجی مراجعه کنند.

امروزه یادگیری زبان انگلیسی با توجه به استفاده از تکنولوژی، کامپیوتر و اینترنت در اکثر مشاغل و زمینه ها و ارتباطات بین المللی در بعضی رشته ها و همچنین تمایل به ادامه تحصیل دانشجویان در کشورهای خارجی، از اهمیت ویژه ای برخوردار است. آموزش زبان در کشور ما و در مؤسسات زبان با روشهای مختلفی صورت می گیرد که البته در برخی موفق و در بعضی دیگر با بازده پایین تری همراه است. ضعف عمده روشهای فعلی طولانی بودن دوره ها تعداد زیاد زبان آموزان در کلاس و وابستگی بیش از حد به کتب آموزشی می باشد که در نتیجه زبان آموزان کمتر فرصت بکارگیری آموخته های خود را دارند و در نهایت یادگیری کمتری صورت می گیرد.

 

مؤسسه زبان الف سعی دارد که این نقاط ضعف عمده را به شکلی بر طرف کند و به این منظور مدت زمان دوره ها از سطح ابتدایی تا پیشرفته تقریباً چهل درصد از سیستم های موجود کمتر است، تعداد زبان آموزان در هر کلاس حداکثر ۱۰ نفر در نظر گرفته شده که بدین ترتیب آنها مدت زمان بیشتری برای استفاده از آموخته های خود در کلاس داشته باشند، و در نهایت با بر نامه ریزی های انجام شده میزان وابستگی زبان آموزان به کتاب آموزشی کمتر خواهد بود و با استفاده از امکانات موجود، یادگیری به روش های مختلف و به شکل پویاتر و کاربردی تر صورت خواهد گرفت.

اطلاعيه ای هنوز ثبت نشده است!
ویدیویی هنوز ثبت نشده است!

کاربر گرامی سایت در حال بروزرسانی است. در صورت بروز هر گونه مشکل، پیشتر از شما پوزش می خواهیم. تا چند ساعت آینده مشکل برطرف خواهد شد.