موسسه اشراق

نام شعبه : زنجان

استان : زنجان

شهر : زنجان

محله : خیابان صفا

آدرس : زنجان، خیابان صفا، روبروی کارخانه کبریت

تلفن : 02433450540

آدرس وب سايت : eshraghtec.ir

آدرس اينستاگرام : mfeznj

مجموعه زونکن مسئولیتی در قبال صحت محتوای ثبت شده توسط موسسات و آموزشگاه ها ندارد. لطفا جهت اطمینان، با شماره های درج شده تماس بگیرید.

دوره های فنی حرفه ای آموزشگاه: Icdl عکاسی گرافیک انیمیشن برنامه نویسی بازاریابی رباتیک

سطوح دوره های آموزشی آموزشگاه: ابتداییمتوسطپیشرفته

توضیحات آموزشگاه :

آموزشگاه فنی حرفه ای اشراق با ارائه مدرک معتبر فنی حرفه ای. از بهترین آموزشگاه های فنی حرفه ای در محله خیابان صفا است. جهت کسب اطلاعات کامل از دوره های آموزشی با آموزشگاه تماس بگیرید.

مجموعه آموزشی اشراق زنجان از سال 1380 فعالیت خود را در سطح استان زنجان آغاز نموده است. این آموزشگاه در خیابان صفای شهر زنجان و زیر نظر سازمان فنی‌وحرفه‌ای کشور فعالیت می‌کند. به قصد حرکت در راستای چشم‌انداز توسعه‌ی کشور، این مرکز آموزش‌های اثربخش و کارایی را به علاقه‌مندان و مهارت‌آموزان ارائه داده است.

بر اساس همین مهم و با کوشش فراوان کادر مدیریتی و آموزشی این مجموعه موفق به تربیت افراد توانمند و ماهر، کسانی که می‌توانند به‌صورت مستقل در بازار کار فعالیت کنند، شده است. بر همین راستا این مجتمع آموزشی با نگرشی تخصصی و با رویکرد صحیح و معتبر آموزشی در هر یک از حوزه‌ها، اقدام به تأسیس مراکز تخصصی با امکانات و تجهیزات آموزشی نموده است.

بخش مهمی از آموزش‌های مهارتی در کشور از طریق مراکز آموزش‌های فنی‌وحرفه‌ای کشور در اختیار عموم قرار می‌گیرد. مجموعه آموزشی اشراق زنجان به‌عنوان یکی از همین آموزشگاه‌های معتبر، با همکاری و همیاری جمعی از اساتید باتجربه و حرفه‌ای در دپارتمان کامپیوتر و حسابداری پذیرای دانش‌پژوهان عزیز می‌باشد.

این مجتمع با شعار پویایی رمز ماندگاری است دوره‌های کاربردی و تخصصی را ارائه می‌دهد. ایجاد دپارتمان شهروند الکترونیک در جهت پرورش شهروندانی مستقل و تولیدکننده‌ی محتوا گامی مؤثر در رسیدن به اهداف مؤسسه است. در این مجموعه علوم و فنون کامپیوتر و حسابداری مانند مهارت هفت‌گانه، برنامه‌نویسی، حسابداری، حسابداری صنعتی و... درس داده می‌شود. دانش‌پژوهان با توجه به علاقه و ارتقاء دانش خود می‌توانند در دوره‌های موردنظر، شرکت کنند.

 

اطلاعيه ای هنوز ثبت نشده است!
ویدیویی هنوز ثبت نشده است!

کاربر گرامی سایت در حال بروزرسانی است. در صورت بروز هر گونه مشکل، پیشتر از شما پوزش می خواهیم. تا چند ساعت آینده مشکل برطرف خواهد شد.